Şimdi Ara

INTERNET ALTYAPISI YOK NASIL INTERNET KULLANABILIRIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
13.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Buca/Kuruçeşme 1,5 sene oldu hala sadece yola döşenen borulardan başka çalışma yok hala internet yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaturco -- 4 Kasım 2017; 14:10:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardaturco A kullanıcısına yanıt
    Ben tasıncam kurucesmeye internet bağlandı mı acaba size

• quote:

Orijinalden alıntı: Badandsad

Ben tasıncam kurucesmeye internet bağlandı mı acaba size

Kuruçeşmede var internet ama çoğu 1 senelik evler onlarda olmuyor galiba. Bana hala bağlanmadı maalesef ama yan apartmanda var 3-4 senelik bi apartman o. Size tavsiyem sorun interneti var derlerse bile kontrol edin internet kutusu var mı diye

Yarın sözleşmeyi imzalicam emlakçı kalan öğrenciler var illaki vardır desede çok güvenmiyorum açıkcası yarın mutlaka bakarım fiber yok ama kuruçeşmede kesin demi ben öyle biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Badandsad

Yarın sözleşmeyi imzalicam emlakçı kalan öğrenciler var illaki vardır desede çok güvenmiyorum açıkcası yarın mutlaka bakarım fiber yok ama kuruçeşmede kesin demi ben öyle biliyorum

Ahmet yesevi caddesinde fiber hat var sanki ya da fiber çalışma var ama mahallenin arka sokaklarında yok kesin

Bende tasınmadan önce arka sokaklarda oturuyordum vdsl oldu fiber yoktu haklısın bakalım kuruçeşmeden korkuyorum ama hayat sürükledi napalım

• Ben de Kuruçeşme 205/10 da oturuyorum. Haysiyetsizler yaklaşık 3 hafta önce başvuruya gelip abonelik sözleşmesi imzaladık. Abonelik durumunu öğrenmek istediğimde ttelekom müdürlüğüne gidip altyapı durumunuzu öğrenebilirsiniz dediler.

Yapabileceğim ne var bilmiyorum artık delirip ttelekom binasını basacağım neredeyse 2 sene oluyor. Bu işi çözen varsa bbeni bilgilendirebilir mi? Çok müteşekkir olurum..

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmazmer

Ben de Kuruçeşme 205/10 da oturuyorum. Haysiyetsizler yaklaşık 3 hafta önce başvuruya gelip abonelik sözleşmesi imzaladık. Abonelik durumunu öğrenmek istediğimde ttelekom müdürlüğüne gidip altyapı durumunuzu öğrenebilirsiniz dediler.

Yapabileceğim ne var bilmiyorum artık delirip ttelekom binasını basacağım neredeyse 2 sene oluyor. Bu işi çözen varsa bbeni bilgilendirebilir mi? Çok müteşekkir olurum..
    Hocam açıksacası bende çözüm bulamadım inanır msısn hatta telekomcuları bu altypı çekenleri bulup getirdim yapacaklar dediler ama olmadı bende oradan taşındm sana allah kolaylık versin
  • FisoFiso F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ben de sınavlardan sonra taşınacağım artık gelmez ise. Sen en iyiysini yapmışsın.

• Merhaba Buca Gaziemir Karabağlar Bölgelerine En Uygun Fiyatlar ile internet hizmeti sağlıyoruz Alt yapınız olmasına gerek yok

iletişim için tıklayın:www.bucanet.com.tr

Bizlere Ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpafacan -- 10 Aralık 2018; 3:53:1 >
  • Merhaba ARASNET olarak İzmir'de Hizmet veriyoruz Altyapı olmadan Boş port olmadan hizmet vermekteyiz. Dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arasnet
  • Varmı beyler buca kuruçeşme mh si için çözüm bulabilen?
  • Slm.sahilnet var.altyapı bedelide almamaya başlamış.kampanya varmış.1 nisandan geçerli olmak üzere.arayıp bilgi alın derim.
    www.sahilnet.com.tr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.