Şimdi Ara

İnternet altyapı süreci.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Yeni binaya taşındık yaklaşık 3 sene oldu.3 senedir altyapı bekliyoruz. Bulunduğumuz sokakta altyapı yokmuş ve geçen sene kazı çalışması yapıldı fiber kablolama yaptılar. 6-7 ay önce türk telekom ekipleri geldi apartman içinde fiber kablolama yaptılar ve en son dairenin içine resimdeki kutuyu koydular.O günden beri ne gelen var ne giden, bundan sonraki süreç nasıl geçer nasıl bir yol izlemem lazım. Bilgisi olan veya öneride bulunucak olursa cok sevinirim.Konumum İzmir/menderes

Edi:Arkadaslar twiterdan paul amcaya tweet attim ve sonuca kavustum. Bugun geldiler sozlesmeler imzalandi 2 gun sonra da gelip kurulum yapicaklar ve aktif olucak internetim 50 mm 200 gb paketini aldim. GPON alt yapi varmis bu arada yardimci olan arkadaslara tesekkurler

İnternet altyapı süreci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_murderer17 -- 18 Eylül 2017; 14:19:36 >

• öncelikle hayırlı olsun, bundan sonraki süreç türk telekom çalışanlarına kalmaktadır. merkezden hattınızı aktifleştirecekler sonrasında internetiniz gelmiş olacaktır. (sıha dolabı , bina kutusu , eviniz arasındaki bağlantı yapılmış olarak yorumu yazdım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreverstyle

öncelikle hayırlı olsun, bundan sonraki süreç türk telekom çalışanlarına kalmaktadır. merkezden hattınızı aktifleştirecekler sonrasında internetiniz gelmiş olacaktır. (sıha dolabı , bina kutusu , eviniz arasındaki bağlantı yapılmış olarak yorumu yazdım)

Tsk ederim. Bize soylenilen bilgi apartmana kutu kurulucak sonra onun test sureci var daha sonra aktif olucak dediler ama. Ne gelen var ne giden apartmana kutu kurulmadi bekliyoruz sadece mudurluge gidiyorum sonuc alamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

quote:

öncelikle hayırlı olsun, bundan sonraki süreç türk telekom çalışanlarına kalmaktadır. merkezden hattınızı aktifleştirecekler sonrasında internetiniz gelmiş olacaktır. (sıha dolabı , bina kutusu , eviniz arasındaki bağlantı yapılmış olarak yorumu yazdım)

Tsk ederim. Bize soylenilen bilgi apartmana kutu kurulucak sonra onun test sureci var daha sonra aktif olucak dediler ama. Ne gelen var ne giden apartmana kutu kurulmadi bekliyoruz sadece mudurluge gidiyorum sonuc alamiyorum

bina kutusu yoksa interneti 2 aydan önce bekleme hocam, Allah yardımcın olsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

quote:

bina kutusu yoksa interneti 2 aydan önce bekleme hocam, Allah yardımcın olsun

Toplamda 3 senedir bekliyoruz 2 ay olsa ben beklerim problem yok

• hocam ciddi olarak böyle diyorsan valla helal olsun iyi sabırlı insansın :D ben olsam takıntı yapardım
  • quote:

hocam ciddi olarak böyle diyorsan valla helal olsun iyi sabırlı insansın :D ben olsam takıntı yapardım

Sabirliyim sabirli olmasina. Ama bu devirde izmir gibi bir yerde internetsiz kalmak ilginc. Takintiliyim bende ama yapicak birsey yok hizmet almak icin peslerinden kosturuyoruz.

• BTK ya şikayette bulunabilirsiniz. Ya da bimer e başvurabilirsiniz.
    Bende de aynı sorun vardı. 10 ay kadar bekledim. Çok can sıkıcı bir bekleme. Ne diyeyim Allah yardımcın olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc44

BTK ya şikayette bulunabilirsiniz. Ya da bimer e başvurabilirsiniz.
    Bende de aynı sorun vardı. 10 ay kadar bekledim. Çok can sıkıcı bir bekleme. Ne diyeyim Allah yardımcın olsun

Btk ve bimerim bu konulara hic bir etkisi yok. Bosuna vakit ayirip oralara sikayette bulunuyoruz. Hep ayni otomatik yanitlar geliyor.

• eBRiHanceR kullanıcısına yanıt
    Ben şikayet açtım sonraki gün fiber çekmeye geldiler şikayet etmişsiniz bu yüzden geldik dediler bence hemen olmasa da hızlandırıyor işlemleri

• Bölgenizin türk telekom müdürlüğüne gidip sorumlu planlama bölümünden net bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Bölgenizin türk telekom müdürlüğüne gidip sorumlu planlama bölümünden net bilgi alabilirsiniz.

Bulundugum bölgedeki müdürlüğe gittim,şefin yanına çıktım direk. Bu yıl içerisinde tamamlanıcak diyor başka birşey demiyor. Vahiy geliyor galiba öyle tamamlıyolar işlemleri şaka gibi bişey
  • Arkadaslar mutlu sona ulastum.

• by_murderer17 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun geldi mi.internetiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

Hayırlı olsun geldi mi.internetiniz?

Saolun. Yarin gelip kuru yapicaklar hayirlisiyla kurtulduk bu dertten

• çok iyi be abi gpon olması çok güzel birşey ileride bi ihtimal 1000 mbpslik internet ucuzlarsa direk alma şansınız olucak gerçi bize hala vdsl bile gelmedi hala 16lıkla idare ediyoruz paul amca genelde işi hallediyor benimde işi hallettiydi bıraz sert konuşunca arayan arkadaşa 1 hafta sonra ekip yollamışlardı işimi halletmişlerdi 6 aydır altyapı bekleyen arkadaşım vardı ben 1 ay dayandım baktım gelen giden yok bi tweet , tweetten sonra 1 hafta geçti direk geldiler yan binadan hat çektiler kurdular gittiler şuan tertemiz kullanıyorum paul amcanın çözebileceği gibi birşey olunca çözüyor
  • by_murderer17 kullanıcısına yanıt
    Bizim başımıza Bekliyoruz bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

Bizim başımıza Bekliyoruz bakalım

Saolun darisi herkesin basina

• paul amca kim? bizde 2 senedir yerin altındaki kabloları binaya bağlamalarını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

paul amca kim? bizde 2 senedir yerin altındaki kabloları binaya bağlamalarını bekliyoruz.

Turk telekom ceo su Paul Doany twitterdan ozel mesaj atabilirsin geri donus sagliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.