Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İnternet aboneliğimiz bitti tavsiye verir misiniz

24
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> İnternet aboneliğimiz bitti tavsiye verir misiniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    110 Mesaj
    Evet bitmis bulunmakta gecmis paket 16 mb 50 gb akn 55 liraydi.
    55 60 liraya bu tür veya daha iyi bir paket oneriniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    2086 Mesaj
    Turk net i bir ara, mahallende fiber var mi yok mu ogren. En avantajli simdilik bu. 16 lar geride kaldi artik fiber varken cok hantal kaliyor. Baglantida zorluk cikabilir ama baglaninca kullanirsin severek..

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."
  • Teğmen
    110 Mesaj

Ya netten baktım bu Turk net hakkında çok olumsuz yorum var ne yapmak lazım millet doğru duzgun net alamiyormus bu firmadan

|
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiber altyapi yoksa kotu, altyapi olan yerde 35-40 lara kadar veriyor hiz. Fiber kutularini sorgulayin sokaktaki apartmandaki. Ona gore arastirin..

|
    |
    Cancagız kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    en avantajli tt ciftetelli kampanyasi bi goz at dostum

|
    |
    Fiber alt yapı olan yerlere bağlantı yapmıyorlar.

Max vdsl olacak bağlantınız.

|
    |
    || AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
  • Yüzbaşı
    837 Mesaj
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx?ref=ttnet göz atmakta fayda var.

Yalın olarakta yararlanabiliyorsunuz, 24 ay sözleşme yapıyorsunuz. İlk tercih hiper yada fiber olsun, yoksa mecbur ultranet... 1 mayıstan sonra yeni akk düzenlemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 9 Mart 2017; 9:56:46 >

• Teğmen
    110 Mesaj
    Bu Turknet nasıldır fiyatı ve iddia ettikleri cok cazip

|
    |

Orijinalden alıntı: Hersh

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx?ref=ttnet göz atmakta fayda var.

Yalın olarakta yararlanabiliyorsunuz, 24 ay sözleşme yapıyorsunuz. İlk tercih hiper yada fiber olsun, yoksa mecbur ultranet... 1 mayıstan sonra yeni akk düzenlemesi.

Son başvuru 31 aralık 2016 gözüküyor. Ben mi yanlış yere bakıyorum acaba? Bu arada benim de 2 yılım sonlandı ve ttnet 56,90+ telefon 20tl, superonline ise bana, telefon dahil 75gb akn limitsiz 24mbps interneti 67,90 tekif etti. Son dönemde ttnet'ten memnun değildim o yüzden superonline geçiş yapmayı düşünüyorum ama daha uygun bir kampanya var mıdır diye de araştırıyorum. Başka bildiğiniz kampanyalar varsa paylaşın lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4539 Mesaj
    Turknet almayın derim hatta mümkünse 2 ay bekleyin şu AKK Düzenlemesinin taşları yerine otursun.

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Dell 3567 || Asus RT-N12 Plus ||

Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    adamlar modem vermemeye and içmişler. 4 yıldır ttnet kullanırım, yine aradım 2 yıl taahüt için modem yok dedi. superonline'ı aradım, modem veriyoruz ama 2 yıl dolunca geri alıyoruz dedi. toplamda aylık 10 lira için niye taahüt vereyim ki o zaman? en azından şimdi istediğim zaman çıkarım.
    |
    |

|
    |
    |
    |
    Ben vodafone geçtim açıkcası ttnet altyapısı normal bizim orda o yüzden pek düşünmedim süperonline aradığımda 60mb olan aştı yapı gücünü 48 mb var size 35 mb verelim dediklerinde vazgeçtim ttnet geçmeden vodafone aradım onlar 50mb verebiliriz dediler 1Mayıs sonrasını düşünerek 50mb 100gb AKK 70 tlye başvurdum dün bağlandı hız testleri yaptığımda ne kadar doğru bilmiyorum ama 10 ping 46mb dowland 4.76 Upload aldım diğer ölçümlerde bu 40mb dowland 2ms ping 3.4 Upload arasında değişiyor işimi görür gibi

|
    |

Orijinalden alıntı: mamilee

ben de türknet'e başvuru yaptım. taahhüt olmadığı için kaybedecek bir şey yok zaten.

beyler iyi güzelde, iptal ettireceğimiz zaman eskisi gibi smile adsl, dsmart adsl gibi anamızdan emdiğimiz sütü fitil fitil burnumuzdan getirir gibi işkence yapmasınlar iptal sürecini. nereye yazılı olarak başvurabiliriz. telefonla mı iptal ettiriyoruz, iptal süreci nasıl işliyor?

iptal ettirmek için bir kaç yol var

birincisi sağlayıcını değiştirebilirsin, başka bir sağlayıcıya hattını taşırsın

ikinci olarak turknet e faks çekebilirsin komple hattı kapatmak için

ya da müşteri hizmetlerini arayıp iptal dilekçesini verdikleri mail adresine gönderip de iptal edebilirsin

ttnet gibi çingenelik de yapmıyor turknet, iptal ettikten altı ay sonra tekrar açıp faturalandırma ondan sonra bir altı ay sonra da icraya verme gibi pis işleri yok.
    |
    |
    gonulbas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://flyfiber.com.tr/
    quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

iptal ettirmek için bir kaç yol var

birincisi sağlayıcını değiştirebilirsin, başka bir sağlayıcıya hattını taşırsın

ikinci olarak turknet e faks çekebilirsin komple hattı kapatmak için

ya da müşteri hizmetlerini arayıp iptal dilekçesini verdikleri mail adresine gönderip de iptal edebilirsin

ttnet gibi çingenelik de yapmıyor turknet, iptal ettikten altı ay sonra tekrar açıp faturalandırma ondan sonra bir altı ay sonra da icraya verme gibi pis işleri yok.

2 günde iptal ettirdim.

iptal talebinde bulundum. musterihizmetleri@turk.net e iptal dilekçesini gönderdim.
    ertesi gün iptal biriminden arandım ve 29 tl fiyat verildi..

fakat ilk ay kullandığım hızda, sonraki aylarda bir türlü kullanamadım. 51 mbit ile bağlanmama rağmen maksimum 10 mbit ile kullanabiliyordum.
    telefonla aradığımda düzeltiyorlardı ertesi gün yine aynı.. Türktelekom kısıtlıyor diye düşündüm fakat durum çok farklı. olay tamamen türk.net den kaynaklı. internetin yoğun olduğu saatlerde hız düşüyor.

akn dolduğunda ise internete girmek ölüm gibiydi. turktelekom a geri döndüm..

• Yüzbaşı
    949 Mesaj

İyi mı sizce

|
    |
    uralaltay69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,334
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.