Şimdi Ara

Inter VA Welcome Event (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: RevidaL

Valla kendim adamı tanımıyorum. Arda tanıştırırsa muhteşem olur. Fsavgi tanışmak istiyorm seninle

Arda senin avukatınmı
  • Mesele nedir arkadaşlar şirketimize katılma için MUTLAKA IVAO TECRUBESI istiyoruz eğer 5 saatlik bir ivao tecrübeniz yoksa şirkete giremezsiniz fakat evente katılabilirsiniz ama farklı bir callsign kullanarak...
  • Yaz saatine geçmemiz nedeni ile GMT +3 olmuştur bu nedenle event saati Tr saati ile 21:00 olarak değiştirilmiştir .
  • Barış Allah Razı Olsun
  • Arda Allah kahretmesin seni. Turkey IFR Tour 2008'de yanlış yazdık saati hadi bakalım. Niye seni dinlediysem Bundan sonra GMT +3 müdür yani? Bu GMT saat diliminde yaşayan insan evlatları saatlerini ileri almıyo mu? Bu arada event'ta trabzon'dan atc olarak hizmet verip, trafikler kalkınca uçağıma atlayıp antalya'ya uçmayı düşünüyorum. Bu konuyu bir konuşalım.
  • VALLA sabirla bekliyom bu büyük geceyi kesin ben katilanlarin icinde en kötüsüyyüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhantasli

Arda Allah kahretmesin seni. Turkey IFR Tour 2008'de yanlış yazdık saati hadi bakalım. Niye seni dinlediysem Bundan sonra GMT +3 müdür yani? Bu GMT saat diliminde yaşayan insan evlatları saatlerini ileri almıyo mu? Bu arada event'ta trabzon'dan atc olarak hizmet verip, trafikler kalkınca uçağıma atlayıp antalya'ya uçmayı düşünüyorum. Bu konuyu bir konuşalım.

• quote:

Arda Allah kahretmesin seni. Turkey IFR Tour 2008'de yanlış yazdık saati hadi bakalım. Niye seni dinlediysem Bundan sonra GMT +3 müdür yani? Bu GMT saat diliminde yaşayan insan evlatları saatlerini ileri almıyo mu? Bu arada event'ta trabzon'dan atc olarak hizmet verip, trafikler kalkınca uçağıma atlayıp antalya'ya uçmayı düşünüyorum. Bu konuyu bir konuşalım.

Batuhan hocam çok fazla trafik olacağından isteyen istediği gibi sektör açamıyor division belirliyo en az c1 olanlar sektör açıyorlar genelde...

• Tamam o zaman sorun yok. Madem öyle o akşama özel olarak Wilco Airbus A346'ımı hazırlayayım. Normal uçuşlarda onunla uçmuyorum, ancak özel günlerde hangarından dışarı çıkabiliyor yavrucak
  • quote:

Tamam o zaman sorun yok. Madem öyle o akşama özel olarak Wilco Airbus A346'ımı hazırlayayım. Normal uçuşlarda onunla uçmuyorum, ancak özel günlerde hangarından dışarı çıkabiliyor yavrucak

Bende cathay pacific boyamalı a346'la uçucam.
  • Bende Meşhur Wilco A333 İle Uçayım Ama Belli Olmaz Tabi Son Anda A346 İle Uçabilirim
  • Bende A380 veya A332
  • Ben gelemiyorum 12 Nisan günü ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: rebelthunder

Bende A380 veya A332

Wilco A380 varsa bende onunla uçucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesil286 -- 31 Mart 2008; 21:17:51 >
  • bende b777 ile uccam ara sira ötüp kafami agritiyo ama seviyom keratayi
  • quote:

Orjinalden alıntı: talha_145

bende b777 ile uccam ara sira ötüp kafami agritiyo ama seviyom keratayi

bende artık oto pilot çıkdıktna sonra ötmesi hariç hiç ötmüyo
  • Bu güzel günde sizlerden bir ricamız var.
    Bizim Inter VA boyamalı uçakalrımızı görebilmeniz için lütfen bu adrestenhttp://mtl.ivao.aero/ bilgisayarınıza MTL setupını indirip INTER SANAL VA isimli mtl lerimizi indirmeniz...Şimdiden teşekkür ederiz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rebelthunder

Bu güzel günde sizlerden bir ricamız var.
    Bizim Inter VA boyamalı uçakalrımızı görebilmeniz için lütfen bu adrestenhttp://mtl.ivao.aero/ bilgisayarınıza MTL setupını indirip INTER SANAL VA isimli mtl lerimizi indirmeniz...Şimdiden teşekkür ederiz...

Yaşasın MTLler Çıktı

• hocam mtl updater aynı görevi görüyor malumat
  • mtli yükledim ama deneyecek havada 1 tane bile inx göremedim
    bu gün 2 saatir onlineyim hayal inx yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.