Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Inter Server War'a giren biri anlatabilirmi nasıldı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Inter Server War'a giren biri anlatabilirmi nasıldı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: the_texsas

000000 F9Devil 2 si olympiyayı feth eder

abartmayın şunları yaf

kafalarına 4-5 tyane 51 skilli yedilermi beyinleri döner

saçmalama ırağımı feth ediorlar !!!

bu arada 1 arkadaş cyperla olimpia kapışmalı demiş

ve kesinlikle saçmalamış

cyperda oynamadığın ve hiç girmediğin bvelli lwl 70 kaynıor tabi macro sayesinde gmde gezmiyor

sıf 70 lwl dolu die 61 lwl asası bıraktım edanayı bekliorum

bilmiorsak yorum yapmayalım!!!
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: acchilles

quote:

abartmayın şunları yaf

ve kesinlikle saçmalamış

cyperda oynamadığın ve hiç girmediğin bvelli lwl 70 kaynıor tabi macro sayesinde gmde gezmiyor

ya yok bunlara espirede yapılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_texsas -- 19 Mart 2006; 12:12:35 >
    |
    |

Server:Beramus

Nick:IwanhantartYou

• Yüzbaşı
    330 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MiNin

quote:

quote:

abartmayın şunları yaf

ve kesinlikle saçmalamış

ya yok bunlara espirede yapılmaz

Alıntıları Göster
    Olympia Ares savasinin 2. roundunda GM Areslilere armora ihtiyaciniz yok soyunup savasin dedi. Yani o kadar büyük hezimet oldu. Savasda tam olarak söyle; bombos bir server var. Savas vakti gelince normal dark lunara gider gibi uyarilar geçiyor. Ve runar valleyden bildiginiz savas haritasina girip savasiyorsunuz. Bunun dişinda kullnadiğiniz herşey orda kaliyor sanirim. Yani en azindan harcadiğim potlar ve scroller, kaznadiğim paralar vs. hiçbiri yoktu olympia ya döndüğümde.
    |
    |

• Binbaşı
    1339 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AphzL

Olympia Ares savasinin 2. roundunda GM Areslilere armora ihtiyaciniz yok soyunup savasin dedi. Yani o kadar büyük hezimet oldu. Savasda tam olarak söyle; bombos bir server var. Savas vakti gelince normal dark lunara gider gibi uyarilar geçiyor. Ve runar valleyden bildiginiz savas haritasina girip savasiyorsunuz. Bunun dişinda kullnadiğiniz herşey orda kaliyor sanirim. Yani en azindan harcadiğim potlar ve scroller, kaznadiğim paralar vs. hiçbiri yoktu olympia ya döndüğümde.

Alıntıları Göster
    Ares olarak savaşa girdim daha warderlara giderken yarı yolda 2 warderda ölmüş :D GM arestekiler armorlarınızı çıkarıp savaşın dedi
    |
    |

• Onbaşı
    27 Mesaj
    aresin kaybetmesi mümkünmü gerçi 2 bilgisayarı olan birinde olimpya biridne aresden girio bab gibi np kasıo
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: peyo_93

aresin kaybetmesi mümkünmü gerçi 2 bilgisayarı olan birinde olimpya biridne aresden girio bab gibi np kasıo
    İnterwar savaşlarında iki ırk birden savasıyo. yok olimpia humanlarıyla res orcları ole bişe yok öncelik 60 üstü ve premium olan herkes giriyo.....
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Tig3r

İnterwar savaşlarında iki ırk birden savasıyo. yok olimpia humanlarıyla res orcları ole bişe yok öncelik 60 üstü ve premium olan herkes giriyo.....

Alıntıları Göster
    Saniyorumki iki irk adinada 400er kişi gidiyor. Olympiadakiler için premium gerekmiyordu. Yeterli talep olmadiği için premiumsuzlardanda başvuranlar gidebildi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: AphzL

Saniyorumki iki irk adinada 400er kişi gidiyor. Olympiadakiler için premium gerekmiyordu. Yeterli talep olmadiği için premiumsuzlardanda başvuranlar gidebildi.

Alıntıları Göster
    yaw nasıl kayıt oluon anlamadım gidicekdım gidemedım yaw :D pre. yok olmazmıydı kıne
    |
    |

only MANES
    quote:

Orijinalden alıntı: £˧TÂ

yaw nasıl kayıt oluon anlamadım gidicekdım gidemedım yaw :D pre. yok olmazmıydı kıne

Alıntıları Göster
    harita nasıldı
    |
    |

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatada ısrar etmenin anlamı yok. Jean P. Sartre

Bir şeyi kaybetmenin verdiği korku, ona sahip olmanın verdiği istekten daha güçlüdür.Anonim

Klasik, herkesin okumak isteyip de kimsenin okumadığı kitaplara verilen isimdir.Mark Twain
    quote:

Orijinalden alıntı: Xarinth

harita nasıldı

Alıntıları Göster
    keşke girebilseydim ya çok istiyodum olmadı
    |
    |

Orjinalden alıntı: destructive

yaw bende merak ediyorum nasıl oluyo heryer nova meteor sonra nasıl oluyo atıyorum beramustaki ileri gelen orc lar la insanlar aynı andamı savaşıo yoksa bu round olayında mı bişi var ??

Fenerbahçe, galatasaray beşiktaş gibi takımlar milli maç zamanında tek takım olup milli takım ismi altında başka ülkelerle maç yapıyorlar ya, işte interserver savaşı zamanında da bir serverdaki her iki ırk ta tek bir ırk oluyor, örneğin aresteki her iki ırk karus, olympia daki her iki ırk ta human olarak kendi serverları için savaşıyorlar
    |
    |

Orijinalden alıntı:

olayın en ilginç tarafı atıyorum ares tekiler (normalde ne oldukları önemli diil) orc olimria dakiler human oluyo :Dyani aresten hem humanlar hem orclar girmiyo savaşa :F

Alıntıları Göster
    Yok hocam iki irktan da giriyorlar. Temsili bir irkin oluyor sadece.

Konuyu hortlatasim geldi. Ulan ne gunlerdi. Hayal meyal hatirliyorum. Final ares-diez arasindaydi. Arkadasin 67lik chari vardi diezde. Ares baya ustlerinden gecmisti. Aslinda diez de epey gucluydu ama ares fazla gucluydu. Hey gidi gunler. Su oyun fire drake gelmeden once cok ama cok guzeldi.

• Yarbay
    4211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Greggs

Yok hocam iki irktan da giriyorlar. Temsili bir irkin oluyor sadece.

Konuyu hortlatasim geldi. Ulan ne gunlerdi. Hayal meyal hatirliyorum. Final ares-diez arasindaydi. Arkadasin 67lik chari vardi diezde. Ares baya ustlerinden gecmisti. Aslinda diez de epey gucluydu ama ares fazla gucluydu. Hey gidi gunler. Su oyun fire drake gelmeden once cok ama cok guzeldi.

Alıntıları Göster
    Arada aklıma geliyor o günlerde insan bir acayip oluyor Ne günlerdi cidden ya. Bu oyunun bıraktığı izler unutulmaz.
    |
    |

• Binbaşı
    1884 Mesaj
    yıl 2006 olympia yeni açılmış
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.