Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Inter Server War'a giren biri anlatabilirmi nasıldı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Inter Server War'a giren biri anlatabilirmi nasıldı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    dediim gibi nasıldı arkadaşlar çok merak ediyorum da?

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: qwerty159

giren varmı bakam
    yazmıolar ki
    |
    |

Orijinalden alıntı: nitromaniac_

yazmıolar ki

Alıntıları Göster
    Ya böyle saçma bişey olmaz Olympia ile Aresi kapıştırdılar tabiki ares aldı havada karada zaten o kesindi
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hizlinet

Ya böyle saçma bişey olmaz Olympia ile Aresi kapıştırdılar tabiki ares aldı havada karada zaten o kesindi

Alıntıları Göster
    yaw bende merak ediyorum nasıl oluyo heryer nova meteor sonra nasıl oluyo atıyorum beramustaki ileri gelen orc lar la insanlar aynı andamı savaşıo yoksa bu round olayında mı bişi var ??
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: destructive

yaw bende merak ediyorum nasıl oluyo heryer nova meteor sonra nasıl oluyo atıyorum beramustaki ileri gelen orc lar la insanlar aynı andamı savaşıo yoksa bu round olayında mı bişi var ??

Alıntıları Göster
    olayın en ilginç tarafı atıyorum ares tekiler (normalde ne oldukları önemli diil) orc olimria dakiler human oluyo :Dyani aresten hem humanlar hem orclar girmiyo savaşa :F

Orijinalden alıntı: oknglr

olayın en ilginç tarafı atıyorum ares tekiler (normalde ne oldukları önemli diil) orc olimria dakiler human oluyo :Dyani aresten hem humanlar hem orclar girmiyo savaşa :F

Alıntıları Göster
    Yaw bende kayıt yaptırdığımda char nikim farklıydı. ama daha sonra Change name scroll kullanıp nikimi değiştirdim. ve bu yuzden charım interserver char secme ekranında cıkmadı. Sadece ncs yi kullanmadan onceki nikim char secme ekranında duruyordu ama char felam yoktu.

Kısaca bundan sooraki savaşlara kayıt olduktan sonra savaş zamanına kadar NCS kullanmayın.
    |
    |

• Binbaşı
    1746 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ::112::hasbanned

yok dostum kısa bir süreliğine sawaşa girenlerin charlarını kopyaladılar ve sawaşa girecek herkes aynı ırktan oldu.yani aresteki elMorad lar da karus olarak serverları için sawaştı
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheRaconteur

quote:

Orjinalden alıntı: ::112::hasbanned

yok dostum kısa bir süreliğine sawaşa girenlerin charlarını kopyaladılar ve sawaşa girecek herkes aynı ırktan oldu.yani aresteki elMorad lar da karus olarak serverları için sawaştı

Alıntıları Göster
    Ares aralık ayında Diez'i bile yendikten sonra

olympiada kim

ama bu sefer cypherdan bomba bekliyorum, bi ikincilik yakışır adamlara o kadar dupe yaptılar bi işe yarasın bari
    |
    |

• Binbaşı
    1510 Mesaj
    Bence Çok Adil DeğiLdi Savaş Olimpia İle Aresi Kapıştırdılar Olimpia Daha Çok Gelişmiş Bir Server Değil Bu Seferki Savaşa Katılmamaları gerekirdi
    |
    |

Orjinalden alıntı: dangersmile

Yaw bende kayıt yaptırdığımda char nikim farklıydı. ama daha sonra Change name scroll kullanıp nikimi değiştirdim. ve bu yuzden charım interserver char secme ekranında cıkmadı. Sadece ncs yi kullanmadan onceki nikim char secme ekranında duruyordu ama char felam yoktu.

Kısaca bundan sooraki savaşlara kayıt olduktan sonra savaş zamanına kadar NCS kullanmayın.

avaz avaz gm ler yazdı bunu.
    |
    |

neden banlandığımı söylemiyolar. var bi bit yeniği. kısaltma küfürmüş ama yok öyle bişi. 2 hafta başım yandı 1 tek kullanmadım sonra. 1 tane bile...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: banimacilanakadar

quote:

Orjinalden alıntı: dangersmile

avaz avaz gm ler yazdı bunu.

Alıntıları Göster
    içersi çok güzel di walla

ortam süperdi mangal falan yaptık

interserver süper bişey!
    |
    |

mozilla Firefox

• Yüzbaşı
    494 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M®t

içersi çok güzel di walla

ortam süperdi mangal falan yaptık

interserver süper bişey!

Alıntıları Göster
    Dün 7 gibi savştaydım cypher dan el_diablo ben. ama savaş berbattı sanki gm taraf tuttu ya dies 1 dk içinde ilk savaşı 2 dk içindede 2. savaşı kazandı daha ben hızlı swifti çaktım savaşı kaybettik ama olsun tecrübe oldu ya yalnız fena ezdiler ama bilemiyorum 1 dk içinde nasıl savaşı kaybediyoruz bu işte bir iş vardı sanki bence 1 saat savaş olmalıydı ve daha değişik bişiler olmalydı bildiğiniz savaş ya hiç bir fark yok. bankalarda hiç bişiy yoktu gmler 1m koymuşlardı bankalara ve herkese 3k np koymuşlardı. 2. savaşta seeking açtım partiye girdim savaş bitti yine kaybettik.bence cypher ile olimpiyayı karşılaştırmaları lazımdı çekişme olabilirdi....
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: hizlinet

Valla olympia daa yeni kuruldu olympia ARES kapışırsa tabi ARES kazanır böyle saçmalık mı olur alla alla?
    |
    |

Human Kazedemo sığmıyo yaw imza kural dışı diolar
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: #Kazedemo#

quote:

Orjinalden alıntı: hizlinet

Valla olympia daa yeni kuruldu olympia ARES kapışırsa tabi ARES kazanır böyle saçmalık mı olur alla alla?

Alıntıları Göster
    Olimpiyayla Ares sawaşta tabii kide ares %100 de kazanacagı belliydi Arestekiler çıplak gelıolardı ve twondan olimpiyadakiler cıkamadı
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: nitromaniac_

dediim gibi nasıldı arkadaşlar çok merak ediyorum da?

aslında savaş başladıında kimse kimseye dalmıcak etrafta dolancak herkes merchant felan kurcak tam komedi olur gm ler fıttırır
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Dx

Olimpiyayla Ares sawaşta tabii kide ares %100 de kazanacagı belliydi Arestekiler çıplak gelıolardı ve twondan olimpiyadakiler cıkamadı

Alıntıları Göster
    yaa beyler ares hangi serverla yapsa %85 yener dier serverleri
    |
    |

[image]http://www.resimekle.com/view/8445[image]
    quote:

Alıntıları Göster
    000000 F9Devil 2 si olympiyayı feth eder
    |
    |

Server:Beramus

Nick:IwanhantartYou

• Yarbay
    2647 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    bide yendikten sonra altta yazıyodu beramus is winner diye

towndakiler hawai fişek atmaya başladı bi görseniz varya süpeerdi
    |
    |

• Binbaşı
    1132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MiNin

000000 F9Devil 2 si olympiyayı feth eder

Alıntıları Göster
    Beyler ben konuya yabancı kaldım.Inter war büyük serverlar arası savaş mı..Kusura bakmayın 1 haftadır giremioum...
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.