Şimdi Ara

Inter Server War'a giren biri anlatabilirmi nasıldı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dediim gibi nasıldı arkadaşlar çok merak ediyorum da?

• giren varmı bakam
  • yazmıolar ki
  • Ya böyle saçma bişey olmaz Olympia ile Aresi kapıştırdılar tabiki ares aldı havada karada zaten o kesindi
  • yaw bende merak ediyorum nasıl oluyo heryer nova meteor sonra nasıl oluyo atıyorum beramustaki ileri gelen orc lar la insanlar aynı andamı savaşıo yoksa bu round olayında mı bişi var ??
  • olayın en ilginç tarafı atıyorum ares tekiler (normalde ne oldukları önemli diil) orc olimria dakiler human oluyo :Dyani aresten hem humanlar hem orclar girmiyo savaşa :F
  • Yaw bende kayıt yaptırdığımda char nikim farklıydı. ama daha sonra Change name scroll kullanıp nikimi değiştirdim. ve bu yuzden charım interserver char secme ekranında cıkmadı. Sadece ncs yi kullanmadan onceki nikim char secme ekranında duruyordu ama char felam yoktu.

Kısaca bundan sooraki savaşlara kayıt olduktan sonra savaş zamanına kadar NCS kullanmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::112::hasbanned

olayın en ilginç tarafı atıyorum ares tekiler (normalde ne oldukları önemli diil) orc olimria dakiler human oluyo :Dyani aresten hem humanlar hem orclar girmiyo savaşa :F

yok dostum kısa bir süreliğine sawaşa girenlerin charlarını kopyaladılar ve sawaşa girecek herkes aynı ırktan oldu.yani aresteki elMorad lar da karus olarak serverları için sawaştı
  • Ares aralık ayında Diez'i bile yendikten sonra
    olympiada kim

ama bu sefer cypherdan bomba bekliyorum, bi ikincilik yakışır adamlara o kadar dupe yaptılar bi işe yarasın bari
  • Bence Çok Adil DeğiLdi Savaş Olimpia İle Aresi Kapıştırdılar Olimpia Daha Çok Gelişmiş Bir Server Değil Bu Seferki Savaşa Katılmamaları gerekirdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dangersmile

Yaw bende kayıt yaptırdığımda char nikim farklıydı. ama daha sonra Change name scroll kullanıp nikimi değiştirdim. ve bu yuzden charım interserver char secme ekranında cıkmadı. Sadece ncs yi kullanmadan onceki nikim char secme ekranında duruyordu ama char felam yoktu.

Kısaca bundan sooraki savaşlara kayıt olduktan sonra savaş zamanına kadar NCS kullanmayın.

avaz avaz gm ler yazdı bunu.
  • içersi çok güzel di walla
    ortam süperdi mangal falan yaptık
    interserver süper bişey!
  • Dün 7 gibi savştaydım cypher dan el_diablo ben. ama savaş berbattı sanki gm taraf tuttu ya dies 1 dk içinde ilk savaşı 2 dk içindede 2. savaşı kazandı daha ben hızlı swifti çaktım savaşı kaybettik ama olsun tecrübe oldu ya yalnız fena ezdiler ama bilemiyorum 1 dk içinde nasıl savaşı kaybediyoruz bu işte bir iş vardı sanki bence 1 saat savaş olmalıydı ve daha değişik bişiler olmalydı bildiğiniz savaş ya hiç bir fark yok. bankalarda hiç bişiy yoktu gmler 1m koymuşlardı bankalara ve herkese 3k np koymuşlardı. 2. savaşta seeking açtım partiye girdim savaş bitti yine kaybettik.bence cypher ile olimpiyayı karşılaştırmaları lazımdı çekişme olabilirdi....
  • Olimpiyayla Ares sawaşta tabii kide ares %100 de kazanacagı belliydi Arestekiler çıplak gelıolardı ve twondan olimpiyadakiler cıkamadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: nitromaniac_

dediim gibi nasıldı arkadaşlar çok merak ediyorum da?

aslında savaş başladıında kimse kimseye dalmıcak etrafta dolancak herkes merchant felan kurcak tam komedi olur gm ler fıttırır
  • yaa beyler ares hangi serverla yapsa %85 yener dier serverleri
  • 000000 F9Devil 2 si olympiyayı feth eder
  • bide yendikten sonra altta yazıyodu beramus is winner diye
    towndakiler hawai fişek atmaya başladı bi görseniz varya süpeerdi
  • Beyler ben konuya yabancı kaldım.Inter war büyük serverlar arası savaş mı..Kusura bakmayın 1 haftadır giremioum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_texsas

000000 F9Devil 2 si olympiyayı feth eder

abartmayın şunları yaf
    kafalarına 4-5 tyane 51 skilli yedilermi beyinleri döner
    saçmalama ırağımı feth ediorlar !!!

bu arada 1 arkadaş cyperla olimpia kapışmalı demiş
    ve kesinlikle saçmalamış
    cyperda oynamadığın ve hiç girmediğin bvelli lwl 70 kaynıor tabi macro sayesinde gmde gezmiyor
    sıf 70 lwl dolu die 61 lwl asası bıraktım edanayı bekliorum
    bilmiorsak yorum yapmayalım!!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.