Şimdi Ara

INTER - MILAN / 14 KASIM 2010 / 21.45 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
3.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Odinn#21

Gattuso'nun miyadı doldu. Devre görmeden oyundan alınması gerek.

Hakem 2 dakika daha dayanabilirse,devre arası çıkar oyundan:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Bazen İbrahimoviç çok laubali oluyor. Rakip ceza sahasında 7-8 metrelik top sektirme oynanır mı.

Yalnız Gattuso bu maçı bitiremez. Allegri'nin devrede Pirlo'yu ya da Boateng'i alması gerek oyuna.

Allegri.

Robinho bu zaten, fazlası beklenemez. Aldığı topları ezer anca. Ah bir Pato veya Ronaldinho olacaktı bu maçta.

Allegri yazıyor zaten?

Maç çok durgun yalnız.

Robinho inanılmaz sırıtıyor. Ronaldinho ile başlamamak acayip hata. Obi'nin sakatlanmasına da üzüldüm baya, onun yerine Coutinho girdi daha kötü oldu bu. İkinci yarı 2'yi 3'ü bulmamız lazım Inter'i böyle yakalamışken.

• internette veriyormu nerden izliycez bu maçı ?
  • Gattuso'nun kırmızı yemesi lazımdı. Maç sıkıcı. Benitez'e güvenim yok benim. Kaç haftadır doğru düzgün top oynamıyor Inter.
  • Benitez kadar aptal bir adam ben daha görmedim.Umarım Milan kazanır aslında umarım Zlatan kazanır.İnter'e sempatim olduğu halde bu benitez nefretimden dolayı + Zlatan sevgimden dolayı Milanı destekliyorum.Berabere bitecek gibi geliyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Benitez kadar aptal bir adam ben daha görmedim.Umarım Milan kazanır aslında umarım Zlatan kazanır.İnter'e sempatim olduğu halde bu benitez nefretimden dolayı + Zlatan sevgimden dolayı Milanı destekliyorum.Berabere bitecek gibi geliyor ama.

Inter şu haliyle gol atamaz. Eto'o'nun solo bir golü olmadıkça Inter gol atamaz şu görüntüye göre.
  • Eto'o yu geçtim ben Milito'nun gazabından korkarım Neyseki oda oyundan çıkmış.Zlatan affetmez.

Edit : Abate'nin yaptığı iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 14 Kasım 2010; 23:06:50 >
  • Ahahaha. Mal bu Abate.

• quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA
    Bu sene Milan şampiyon. Geçen hafta Milan olamaz diyordum Inter toparlanır diye düşünürek ama o maçtan sonra Inter 2 kere saçma takımlarla berabere kaldı şimdi de yeniliyor. Milan şampiyon, Juve de 2. olsa bari.

Sampiyon insallah lazio olur.gecen hafta roma macinda 3 penaltisini vermediler adamlarin.belliki satin almislar adami lazio ile puan farki azalsin diye.bu haftada yendi zaten.

roma ya laf atma dostum

Juve 1 Roma 1

şampiyon roma olur ikinci milann

• Hakem ilk yarıda Gattuso'yu atamadı, ikinci yarı Abate'yi atmış.

Teknik direktör arasındaki farka bakın. Nerede geçen yılki İnter...
  • Abate ne salak adamsın. Sevmediğim kadar var seni. Yerden kalkma bari Pandev itince.
  • İbrahimoviç hiç değişmemiş. C.ronaldodan daha karaktersiz bu adam, yaptığı hareket %100 kırmızı karttı.
  • Helal İbo. Materazzi kasabına az bile.

Pandev kırmızı nasıl görmez ya.
  • Ohara ibra'nın atılması lazımdı.Hakem,hareket Materazzi'ye yaptığı için sarıyla geçiştirdi sanırım:)
  • Hayır, spiker de yardırıyor.

İbrahimoviç eski takım arkadaşını sakatladı diyor suç haberi veriyormuşçasına.

Deliren adam eski karısını bıçakla doğradı.

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Helal İbo. Materazzi kasabına az bile.

Pandev kırmızı nasıl görmez ya.

Abate de Pandev de sarı yedi. Abate direkt kırmızı yese dediğin olurdu da Abate 2. sarıdan atıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 14 Kasım 2010; 23:14:50 >

• quote:

Hayır, spiker de yardırıyor.

İbrahimoviç eski takım arkadaşını sakatladı diyor suç haberi veriyormuşçasına.

Deliren adam eski karısını bıçakla doğradı.

• haydi inter bari berabere bitsin
  • Thiago Silva çok iyi iş çıkarıyor yalnız.
  • Eto'o futbol sahasında Pirlo'dan bebek yapmak istedi, hakem faul diyince de şaşırdı. İlginç.
  • şimdi içeri gittim baktım tv 8 çekmiyor biss key varmı dicem belkide maç bitti
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.