Şimdi Ara

Intellicel iletişim Hakkında Bilgisi - Tecrübesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
14.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kms2007

MYS-İntellicel-Cepport hepsi aynı firma ve hiç bir şekilde müşterisiyle ilgilenmiyor yardımcı olmuyor.

Kesinlikle bu üç firmadan uzak durulması gerekiyor mağdur olma ihtimaliniz %100.

HAYATIMDA MYS İÇ VE DIŞ TİC. LMT. ŞTİ. i kadar adi bir firma görmedim. gitti gidiyor alışveriş sitesi üzerinden 1529 tl ye lg g4 telefon satın aldım. cihaz 7/8 ay sonra kendi kendine kapandı ve bir daha da açılmadı. MYS İÇ VE DIŞ TİC. LMT. ŞTİ ni aradım, intellicel diye bir servis bakıyormus tamire gönderdim. telefon gidiş o gidiş bir daha haberini almadım. tüketici hakem heyetine başvurdum en son; aylar sonra sonuç çıktı. hakem heyeti beni haklı buldu. 15 günlük itiraz süresi bitince MYS İÇ VE DIŞ TİC. LMT. ŞTİ ni aradım, ödemeyi ne zaman yapacaklarını sordum. ne ödemesi kardeşim dediler ödeme mödeme yok. firmayı icraya vereceğimi söyledim istediğini yap biz icrayı durdurmasını biliriz dediler. bende firmayı icraya verdim aylar ayları kovaladı ne icra müdürlüğü parayı alabildi ne de ben. BİMER e bile şikayetimi yaptım biz herhangi birşey yapamayız dediler. bu arada dolar ve euro kurundan telefonlara zam üstüne zam geldi ve ben hala param gelecek ümidiyle emanet bulduğum eski bir telefonla idare etmeye çalışıyorum. ben çok zarar ettim sizler etmeyin. internetten iki kuruş ucuza cihaz alıcaz diye paranızı ziyan etmeyin. sağlıcakla kalın, hoşcakalın...

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncayilhan80

quote:

Orijinalden alıntı: kms2007

MYS-İntellicel-Cepport hepsi aynı firma ve hiç bir şekilde müşterisiyle ilgilenmiyor yardımcı olmuyor.

Kesinlikle bu üç firmadan uzak durulması gerekiyor mağdur olma ihtimaliniz %100.

HAYATIMDA MYS İÇ VE DIŞ TİC. LMT. ŞTİ. i kadar adi bir firma görmedim. gitti gidiyor alışveriş sitesi üzerinden 1529 tl ye lg g4 telefon satın aldım. cihaz 7/8 ay sonra kendi kendine kapandı ve bir daha da açılmadı. MYS İÇ VE DIŞ TİC. LMT. ŞTİ ni aradım, intellicel diye bir servis bakıyormus tamire gönderdim. telefon gidiş o gidiş bir daha haberini almadım. tüketici hakem heyetine başvurdum en son; aylar sonra sonuç çıktı. hakem heyeti beni haklı buldu. 15 günlük itiraz süresi bitince MYS İÇ VE DIŞ TİC. LMT. ŞTİ ni aradım, ödemeyi ne zaman yapacaklarını sordum. ne ödemesi kardeşim dediler ödeme mödeme yok. firmayı icraya vereceğimi söyledim istediğini yap biz icrayı durdurmasını biliriz dediler. bende firmayı icraya verdim aylar ayları kovaladı ne icra müdürlüğü parayı alabildi ne de ben. BİMER e bile şikayetimi yaptım biz herhangi birşey yapamayız dediler. bu arada dolar ve euro kurundan telefonlara zam üstüne zam geldi ve ben hala param gelecek ümidiyle emanet bulduğum eski bir telefonla idare etmeye çalışıyorum. ben çok zarar ettim sizler etmeyin. internetten iki kuruş ucuza cihaz alıcaz diye paranızı ziyan etmeyin. sağlıcakla kalın, hoşcakalın...

Bende şuan icra surecindeyim hala paramı alamadım bu ay sonuna doğru belli olacak eğer bu kezde olmazsa avukata vereceğim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şerefsizlik.
  • Ben de aynı dertten muzdaribim. Ne firmaymış arkadaş, şimdi benim de lehime karar geldi heyetten. 1529 tl ödemeleri gerekiyor. Anlaşılan ödeme yapmayacaklar ve icra yolu ile alacağız!

• quote:

Orijinalden alıntı: softdisk

Ben de aynı dertten muzdaribim. Ne firmaymış arkadaş, şimdi benim de lehime karar geldi heyetten. 1529 tl ödemeleri gerekiyor. Anlaşılan ödeme yapmayacaklar ve icra yolu ile alacağız!

Hocam. Son durum nedir?

Ben de lg g4 kronik sorundan 2 hafta önce verdim telefonu.
    Bugün aradığımda ise tamirde olduğunu ancak temmuzun başına doğru çıkabileceğini söyledi.
  • Arkadaslar hic cekinmeden verin hakem heyetine 20 is gununu gecince crtesi is gunu sayiliyor unutmayin yok vermiyomus bilmem ne ben catir catir aldim son kurusuna kadar hakem heyeti kocaeli de biraz gec sonuclandiriyor okadar oda yogunluk varmis hhk son ra 1 ay surmedi aldim parami tipis tipis yatirdilar icraya bile vermeden dah kucuk ilcelerde daha cabuk cikiyor sonuc 1 2 ayda bu hanzolara para birakmayin

• Selam bende mys yi thh verdim ve kazandım ama hala parami alamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.