Şimdi Ara

Intel Xeon X3440 Klubü (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
969
Cevap
28
Favori
82.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer almayı düşünen arkadaşlar var ise işlemci anakart ve cpu soğutucumu satıyorum. Sabertooth x58 anakart ve xeon x5660 işlemcili sistem toplayacağım 😎 Özelden iletişime geçebilirsiniz ankara içi elden şehir dışı önce havale sonra kargo şeklinde gönderebilirim tüm detaylarıyla yukarıda yazıyor ama yine de aklında ki her şeyi sorabilirsiniz 👍
  • Ben de bu klübe katıldım. Performans şahane.
  • İyi akşamlar arkadaşlar bende bugün Xeon 3440 + R9 280X Kurulumumu tamamladım 3.8 GHZ O.C yaptım ayrıca anakartta problem olmaması için Kule Tipi Soğutucu taktım işlemciye eski işlemcim a8 6600k idi ve R9 280X ile darboğaz yapıyordu bu işlemci banamısın demiyor herkese tavsiye ederim.
  • Sizlerden bir ricam olacak oyun oynarken XEON 3440 CPU sıcaklıklarınız kaç derecede oluyor ben genelde 70 te oynuyorum bu sıcaklık normalmidir ?
  • Arkadaşlar elimde dark freezer x94 soğutucu var bu soğutucu ile kaça kadar o.c yapmamı tavsiye edersiniz 4 bakır borulu 2 tane 9.2cm fanlı
  • merhaba arkadaşlar hep h55m geneli anakartlar ile denenmiş acaba elimde ki GA-H57M-USB3 anakart ile rahat o.c yapılır mı yarın işlemciyi alıcam
  • crazymcht C kullanıcısına yanıt
    hocam x5660 yerine w3680 alırsan çok daha iyi performans sonuçları elde edebilirsin
  • X3440 parasının değerini bilenler için çok iyi bir sistem ama anakart bulmak zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazymcht

Eğer almayı düşünen arkadaşlar var ise işlemci anakart ve cpu soğutucumu satıyorum. Sabertooth x58 anakart ve xeon x5660 işlemcili sistem toplayacağım 😎 Özelden iletişime geçebilirsiniz ankara içi elden şehir dışı önce havale sonra kargo şeklinde gönderebilirim tüm detaylarıyla yukarıda yazıyor ama yine de aklında ki her şeyi sorabilirsiniz 👍
    Hocam x58 anakart bulmak zor değil mi? Üstelik çok yüksek fiyatlar çekiyorlar. Ben de düşünsüm daha önce ama çok maliyetli görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Hocam x58 anakart bulmak zor değil mi? Üstelik çok yüksek fiyatlar çekiyorlar. Ben de düşünsüm daha önce ama çok maliyetli görünüyor.

Alıntıları Göster
    x3440 a dönmemin nedeni anakart fiyatları :D
  • P7H55MLX anakarta modifiyeli bios update etmeden direkt X3440 takınca çalışıyor mu? 775 pin deki gibi işlemciye mod yapmak gerekiyor mu?
  • X3440'ı çıkabildiğiniz maksimum ve stabil hangi ayarlarda kullanıyorsunuz? Mesela 4.0Ghz veya daha üstü 4.2Ghz hızlarını gören var mı?
  • 12 cm fanlı 4 ısı borusuna sahip bir soğutucu ile 4.0 ghz overclock yapılmış bir X3470, RX 570 4GB modelini darboğaz yapmadan besleyebilir mi ?
    Ayrıca yine aynı şartlarda RX 580 4GB modelini de beslemede sıkıntı çıkar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aressx -- 20 Mart 2019; 15:17:32 >
  • HWS kullanıcısına yanıt
    Soğutucu az önce elime ulaştı.

Intel Xeon X3440 KlubüIntel Xeon X3440 KlubüIntel Xeon X3440 KlubüIntel Xeon X3440 KlubüIntel Xeon X3440 Klubü

Aliexpress'ten sipariş ettiğimiz soğutucu bazı kargo sorunlarından sonra Türkiye'de olduğunu gördüm ve PTT UKİM'de incelenmeye falan alındı sanırım. ''Torba kapandı'' ibaresi sonrasında tüm ''GÖNDERİNİN HAREKETLERİ'' kısmı silindi sizce ne yapmalıyım? Soğutucu nerede bir fikrim yok ve neden silindi bu gönderi hareketleri elime ulaşacak mı soğutucu ne olacak sizce?
  • Bana kalirsa x58 pek mantikli degil onun yerine ryzen 3. Nesil bekleyin
    4.2 gordum max.

Gunluk 3.8 kullaniyorum daha az tuketiyor daha sessiz
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    Ayarlarınızı paylaşır mısınız işlemci ve ramlere ne kadar voltaj veriyorsunuz çarpanı kaç yapıyorsunuz?
    Carpani dusuk tutun
  • xigmatekx X kullanıcısına yanıt
    Kargo takibinihttp://gonderitakip.ptt.gov.tr/ bu adresten yapabilirsiniz benim ürünüm siparişi verdikten 19 gün sonra geldi. Torba kapandıysa muhtemelen gümrüğe girip çıkmış demektir gümrüksüz işlem yapıldıysa 1-2 güne elinize ulaşır gümrüğe takıldıysa elinize bildirim kağıdı gelir 1 haftaya kadar ürünün mal beyanını ve ödediğiniz fiyata ilişkin kredi kartı ekstresi ve kimlik fotokopisini taratıp mail atmanız istenir.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.