Şimdi Ara

Intel Optane M2 SSD SıfıR 75tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Intel Optane M2 SSD SıfıR 75tl
    0 notebook aldım m2 ssd çıktı içinden 16gb optane m2 ssd, algoritması ile sık kullanılan uygulamaları ve windowsu hızlı açılmasına izin veriyor,ben kendi ssd mi taktığım için boşa çıktı 0 sayılır çıkartıp kutuya koydum.
    Introducing Intel Optane Memory: a smart and adaptable system accelerator that customizes your computing experience, unleashing high-performance responsiveness while affordably maintaining mega-storage capacity.
    Pair with a SATA HDD to affordably increase responsiveness without compromising storage capacity
    Accelerate day-to-day tasks with smart, intelligent software that customizes your compute experience
    Double your PC responsiveness for noticeably shorter boot times, fast application launches, extraordinary gaming and responsive browsing.
    Use with a 7th Gen Intel Core processor-based system along with an Optane Ready Motherboard and an SATA HDD.

AMAZON LİNK
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/988712/f57d2e86-962b-4059-8a18-dacb2c490faa.jpeg [/simage]
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 75 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Samsun,İlkadım Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Ben talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trual

Ben talibim
    cevap verildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

cevap verildi.

Alıntıları Göster
    Tarafımdan alınmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.