Şimdi Ara

Intel İşlemci Fiyat Düşüşleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
2
Favori
13.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi oldu bu ryzen sayesinde intel yıllar sonra diyat düşürdü rekabet her zaman iyidir 10 yıllık intel kullanıcısı olarak bunu diyorum
  • Bu düşmüş halimi ? Yada düşermi daha

http://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i7-7700k-soket-1151-4-2ghz-8mb-onbellek-14nm-islemci.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten bu fiyatlardaydı
  • Ya ben günlerdir fiyatları takip ediyorum düşen birşey yok kimse kendini kandırmasın daha dün vatanda 7700K1.746,03 tl idi (not almıştım fiyatı)şimdi 1.765,87 aksine yükselmiş ne düşmesi
  • Daha pazara yansımadı düşüşler. Sadece Microcenter indirim yaptı amazonda muhtemelen ryzenin çıkışından sonra olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanında intelin bindirimine indirim oluyor şimdi ne olduda bu indirime gidiyor
  • Rekabete bak hele

• Ne zaman düşecek bunlar hala fiyatlar aynı

• Tr deki perakandeciler kafayı yemiş sanırım, vatanda 7700k şu an 1800tl. Şu anki kurla 480 dolara geliyor. 300 dolara düşmesi beklenen bir işlemciyi bu fiyatlardan almaya kalkmayın sakın

• 7700k testlerden sonra yükseliyor gibi görünüyor..
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Vatan'dan alınmaz zaten. i7 7700K oyunlarda daha fazla performans sunuyor diye fiyatları şişirmiş olabilirler bu sebepten.

İnetus'ta i7 7700K - 1.567,95 TL. :http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=8194

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 3 Mart 2017; 11:16:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • i7 6700k ,7700k yada r7 1700, r5 1400x-1600x bunlardan birini alıcam herhalde ..

islemciye max 1000 tl dusunuyorum ..1400x disindakiler hep 1000 -1500 tl bandinda olur ozellikle dolar nisandan sonra artacagini varsayarsak ki yuksek olasilik ..tr 'ye dolar artisiyla pek indirim yansımaz yoksa i7 7700 k 'yi amerikalı 225 dolar civarina alacaktir gibime geliyor ..
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Şu anki cari fiyat bu olmalı evet, düşüş sonrası da 1300 lere gelmeli. vatan fırsatçılık peşinde ve bu politika insanları salak yerine koymak resmen, almayın aldırmayın

• Chillout C kullanıcısına yanıt
    Dolar da tekrardan yükselişte zaten.

• streamin S kullanıcısına yanıt
    R5 serisini bekledikten sonra karar veriniz.
    Bence en uygunu bu olacaktır.
    R7 1700 'e oyun için bu paralar verilmez, i5 7600k / i7 7700k karşılığı R5 ler 180 - 250 usd bandında olacaklardır.
  • tr piyasasında şöyle fiyatlara baktım da; indirim mindirim yok bam bam bam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwardweo -- 5 Mart 2017; 20:54:38 >
  • Yalan oldu galiba.
  • INTEL ve İNDİRİM

• Yani Amerika'da yaşıyor olsaydık 299'da baya durdu 320 olmuş şimdi. Nvidia'nın yaptığı gibi bir indirim yok ortada.
  • Yalanmış beyler..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.