Şimdi Ara

İntel i7 2600K + MSI P67A-GD65 ANAKART + GSKILL TRIDENT X 16 GB 2666 MHZ(İNDİRİMİM)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
4
Favori
1.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 İntel i7 2600K + MSI P67A-GD65 ANAKART + GSKILL TRIDENT X 16 GB 2666 MHZ(İNDİRİMİM)
    Herkese iyi forumlar,

Sistem olarak upgrade e gittiğim için parçaları satışa çıkarıyorum. Ürünleri bu zamana kadar sorunsuz stabil bir şekilde kullandım.
    PARÇALAR,
    -MSI P67A - GD65 (B3) ANAKART MAKS 2133 MHZ OC (Ramler normalde 2666 mhz destekliyor ancak bu anakartta stabilite açısından 1600 mhz hızında kullandım.)
    -Intel Core i7 2600k İşlemciyi turbo frekansında stabil kullanıyorum. (3.8 ghz)
    -GSKILL TRIDENT X 16 GB 2666 MHZ DDR3 RAM (Ram gerçekten dönemin efsane ramlerinden.
    Ürünleri aktif olarak kullanıyorum, herhangi bir arızası ya da problemi mevcut değil. Bahsettiğim hızların üstünde çıkmadım zaten bahsettiğim frekanslar oto frekanslar. Manuel olarak bir OC gereksinimi duymadım.
    Sadece anakartın kutusu ve içeriği mevcut, toplu alımda güzel bir paketleme yapılır. Sadece RAM ayrı satılır. Anakart İşlemci beraber satılacaktır.
    İzmir içi elden teslim, şehir dışı önce havale sonra kargo yapılır.
    Sistem hali hazırda şu anda pc de takılı olduğu için net fotoğraf alamadım. Ciddi alıcılar için fotoğraf atılır.
    TOPLAM FİYAT: 1500 TL KARGO ALICI ÖDEMELİ
    İntel i7 2600K + MSI P67A-GD65 ANAKART + GSKILL TRIDENT X 16 GB 2666 MHZ(İNDİRİMİM)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1500 TL Miktar : 3 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir, Buca Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Öylesine gezinirken denk geldim, almaya niyetim yok, baltam da yok malesef para bulamadım almaya, merakımı mazur görün nerede satış fiyatı var bunların halen üretiliyor mu bu ürünler merak ettim incehesap' ta şu kadar sıfırı demişsiniz acaba dedim yeniden üretmeye mi karar vermişler baktım stokta yok yazıyor, üç bin bilmem kaç lira nasıl hesapladınız ki acaba çok enteresan ya tuhafıma gitti benim mi gözlerim bozuk acaba stokta varda ben mi yok olarak görüyorum.
  • Sarı siteyi geçti iyice forum iyi satışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Parçalar güzel de fiyat sarısite olmuş biraz.
    1,400tl yazsan anlardım da 2k biraz garip yani...
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, güncel olarak incehesap üzerinden sistem 3.458tl tuturyor ne yazık ki dolar kurundan dolayı fiyatlar oynak durumda. Amacım piyasayı yükseltmek değil, bu fiyatlara satılması benim de hoşuma gitmiyor. Ek olarak, fiyat sondur tarzı bir ibare kullanmadım. Fiyatımda duruma göre indirim payı olabilir. Forum kuralları dahilinde ilan açıyorum. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, sisteminizi iyi günlerde kullanın.
  • burnerboost kullanıcısına yanıt

• sadece anakart işlemcine 750tl verebilirim
  • sadece anakart işlemcine 760tl verebilirim
  • SADECE ANAKARTI ALABİLİRİM EĞER VERİRSENİZ .
  • garahobit kullanıcısına yanıt
    anakart İşlemci yi beraber satıyorum hocam, soruları PM yoluya soralım.

Öylesine gezinirken denk geldim, almaya niyetim yok, baltam da yok malesef para bulamadım almaya, merakımı mazur görün nerede satış fiyatı var bunların halen üretiliyor mu bu ürünler merak ettim incehesap' ta şu kadar sıfırı demişsiniz acaba dedim yeniden üretmeye mi karar vermişler baktım stokta yok yazıyor, üç bin bilmem kaç lira nasıl hesapladınız ki acaba çok enteresan ya tuhafıma gitti benim mi gözlerim bozuk acaba stokta varda ben mi yok olarak görüyorum.
  • zulu1905 kullanıcısına yanıt
    hocam aslında yazdığınız iyi oldu, o ilettigim mesaji arkadaşın yazdığı bir mesaja istinaden yazdım, bir sistem atmıştı o sistemin güncel fiyatını ilettim :) Benim parçaların tabii ki üretimi ya da sıfır hali yok. cevabınız ile buna da açıklık getirmiş oldum.

güzel cevabınız için teşekkürler.
  • takip
  • size neden mesaj atılmıyor ? bana mesaj atabilirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoDoking -- 6 Aralık 2020; 19:19:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.