Şimdi Ara

Intel i5-6500 + Msi B250M Pro-Vdh

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1151 AMD / Intel #Intel Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Intel i5-6500 + Msi B250M Pro-Vdh
    Merhaba,
    Sistemimi güncellemek istediğim için mevcut işlemci anakartımı satışa çıkartıyorum;

İşlemciyi forumdan almıştım. Kutusu, garanti belgesi vardır ama garantisi bitti. Faturasınında fotokopisi mevcut. Vatan faturalı. Fanını değiştrdiğim için orjinalini nereye koyduğumu bilmediğimden şuan için yok. Aramaya devam ediyorum. Fatura tarihi 05.03.2016'dır. Haziran 2018'de ben aldım. Hiç soketinden sökülmedi. Overclock için kilitli olduğundan, zorlanmadığına dair şüpheniz olmasın.
    https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/88184/intel-core-i5-6500-processor-6m-cache-up-to-3-60-ghz.html

Anakartı yine aynı senenin aynı ayında vatandan sıfır aldım. Orjinal kutusu, Vatan faturasının aslı, kitapçıkları, hiç kullanılmamış sata kablolarına kadar herşeyi mevcuttur. Fatura tarihi 21.06.2018'dir. Garantisi 11 ay kaldı. Msi'ya kayıt ettirmedim. Alan arkadaş kayıt ettirir artık.
    https://www.msi.com/Motherboard/B250M-PRO-VDH.html

İkisininde en ufak bir sorunu dahi yoktur. Bilgisayarımı toplayalı 25 ay oldu. 25 Aydır tek mavi ekran almışlığım yoktur. Parçaları birbirinden ayırmak istemiyorum. Bu şekilde soket içinde işlemcisiyle birlikte satmak istiyorum. Sakarya içi çevre ilçeler dahil elden teslim edebilirim.

Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Sakarya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.