Şimdi Ara

İntel i5 10400F Kargo Dahil 1250 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
4.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ryzen kombinasyonunu öneririm. İleride 5950X bile takabilirsin o anakarta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

Ryzen kombinasyonunu öneririm. İleride 5950X bile takabilirsin o anakarta.

Usta, 2-3 bin liraya zor pc topluyoruz işlemci+ ram sen ise 8000-9000 liralık işlemci ilerde takmaktan bahsediyorsun :) sence o işlemcileri alacak durumu olan insanlar gidip i5 10400f ile filan uğraşır mı ya da üç beş hesabı yapar mı?

• SeSioN kullanıcısına yanıt

3-5 hesap yapan adam şu anda 8-9 bine satılan işlemciyi çok çok daha düşük fiyatlara alabildiğinde, inteldeki gibi sıfırdan anakart almak yerine sadece işlemciyi değiştirir ve istediği performansı alır. Tasarruf böyle yapılır.

• quote:

3-5 hesap yapan adam şu anda 8-9 bine satılan işlemciyi çok çok daha düşük fiyatlara alabildiğinde, inteldeki gibi sıfırdan anakart almak yerine sadece işlemciyi değiştirir ve istediği performansı alır. Tasarruf böyle yapılır.

O işlemci ne kadar düşebilir ki? en fazla 5-6 bine düştüğünü farzedelim o da ne kadar süre sonra düşer.

Eğer intel piyasasını az çok biliyorsan işlemcilerin ne kadar çabuk ve çok değer kaybettğini bilirsin. 5-6 senelik 5960X bile i3 fiyatına satın alınabilir durumda.
  • quote:

Eğer intel piyasasını az çok biliyorsan işlemcilerin ne kadar çabuk ve çok değer kaybettğini bilirsin. 5-6 senelik 5960X bile i3 fiyatına satın alınabilir durumda.

i7 6700'ü 4-5 sene oldu alalı ve yıllarca sorunsuz kullandım ve zarar etmeden de sattım.

Siz amd fanısınız sanırım ben intel amd işim olmaz ben amd de kullandım zamanında intelde hangisi f/p olarak iyise ona bakıyorum işin özü.Ben bu işlemciyi f/p olarak görüyorum ve uzun yıllar idare edeceği görüşündüyim normal bir kullanıcıyı.

• Trendyoldan sipariş geçtim arkadaşlar hayırlara vesile olsun diyelim PC toplama serüvenimin ilk parçası  

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogami

Trendyoldan sipariş geçtim arkadaşlar hayırlara vesile olsun diyelim PC toplama serüvenimin ilk parçası  

Umarım hepimize hayırlı olur bende dün akşam aldım bugün kargoya verilmiş.bakalım yarın ya da perşembe gelir sanırım.

• Arkadaşlar TRENDYOLDAN ALMAYIN!! Trendyol ekspress ile gönderiyorlar ve trendyol ekspress çökmüş durumda 2 haftadır ürünü gelmeyenler var. kesinlikle almayın 50 lira fazla verip başka yerden alın

• quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Güzel fiyat ihtiyacı olan değerlendirebilir.

Yanlışım yoksa oyunlarda ryzen 3600 kafa tutan işlemci.

• quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

Arkadaşlar TRENDYOLDAN ALMAYIN!! Trendyol ekspress ile gönderiyorlar ve trendyol ekspress çökmüş durumda 2 haftadır ürünü gelmeyenler var. kesinlikle almayın 50 lira fazla verip başka yerden alın

Şu an ürün yolda diyor ve yarın teslim edilecek yazıyor umarım dediğiniz gibi olmaz ve yarın ya da en gec cuma teslim edilir.

İnşallah hocam benimki 1 haftadır uyolda diyor. Kendi şehrime geldi gözüküyor ama 6 gün oldu geleli yok ortalıkta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RX 480 kullanıcısına yanıt

Bende bu konuya deginmiştim yukardaki mesajlarımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: corsairms

Bende bu konuya deginmiştim yukardaki mesajlarımda.

Evet incehesaptan alınabilir bu trendyol ekspress denilen sistem çökmüş durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buracat kullanıcısına yanıt

z490+ 10400F 3600 den %10-15 arası daha performanslı oluyor.

b-h anakartlarla 10400F 3600 den % 3-5 arası daha az performanslı oluyor.

sürekli işlemci anakart pc guncelleme gıbı bır derdınız yoksa z490+ 10400F alarak defterı kapatın.

geçenlerde z490 A pro 1300 tl ye satılmıstı. çok guzel karttır. bu sekılde ındırımden bır guzel z490 kapabılırsenız cok daha ıyı olur tabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

z490+ 10400F 3600 den %10-15 arası daha performanslı oluyor.

b-h anakartlarla 10400F 3600 den % 3-5 arası daha az performanslı oluyor.

sürekli işlemci anakart pc guncelleme gıbı bır derdınız yoksa z490+ 10400F alarak defterı kapatın.

geçenlerde z490 A pro 1300 tl ye satılmıstı. çok guzel karttır. bu sekılde ındırımden bır guzel z490 kapabılırsenız cok daha ıyı olur tabı.

Z490 A pro mu daha iyi gigabyte Z490 gaming x mi? soğutma olsun her yönden?

• quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

İnşallah hocam benimki 1 haftadır uyolda diyor. Kendi şehrime geldi gözüküyor ama 6 gün oldu geleli yok ortalıkta

Siz ne aldınız hocam bu işlemciyi mi aldınız sizde yoksa başka bir ürünmü almıştınız 1 haftadır yolda diyen?

• Ben dün aldım, bu gün kargoya verilmiş cumartesi teslim gösteriyor.

ha siz gaming x ciymissiniz 

siz gaming x alın. başka öneri kabul etmıyorsunuz 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.