Şimdi Ara

Intel Ivy Bridge [Kullananlar Kulübü] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
5
Favori
17.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleyin hocam. i7 3770K - 4.4Ghz - 1.170v.
  • Sizide ekledim arkadaşlar.
  • Teşekkürler!
  • Ekle leptop-i3 M330 2.13GHz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i7 3770 merhaba ivy kardeşlerim^^

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3770k ekleyin.
  • @ Verdampfer

Eklemek isterim tabiki ama, üzgünüm sizi ekleyemeyeceğim.Çünkü, işlemciniz Ivy Bridge ailesine ait değil.İsterseniz tekrar bir kontrol edin işlemcinizi.

Şu linkede bakabilirsiniz;http://www.game-debate.com/cpu/index.php?pid=1059&pid2=482&compare=core-i7-3630qm-4-core-2-4ghz-vs-core-i3-m330-2-13ghz

@*INVICTUS* , @Prinergy

Ekledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y£NiÇ£Ri

@ Verdampfer

Eklemek isterim tabiki ama, üzgünüm sizi ekleyemeyeceğim.Çünkü, işlemciniz Ivy Bridge ailesine ait değil.İsterseniz tekrar bir kontrol edin işlemcinizi.

Şu linkede bakabilirsiniz;http://www.game-debate.com/cpu/index.php?pid=1059&pid2=482&compare=core-i7-3630qm-4-core-2-4ghz-vs-core-i3-m330-2-13ghz

@*INVICTUS* , @Prinergy

Ekledim.

Hayırlısı olsun buradada yüzümü kızarttı lanet pc degiştirecem yazın

• Intel 3770K ekle dostum

Bu arada arkadaşlar ben biosdan turbo modu kapalı tutmama rağmen CPU-Z programında işlemci 3.9 olarak gözüküyor ama ben bunu 3.5'de kullanmak istiyorum. Acaba biryerde sıkıntımı yapıyorum ? Birde maşallah benım işlemci cehennemde çalışıyor sanırım 3.9'da bile stok fanla 1.2v ile patlayacak diye korkuyorum. Stock fan ile hiç o.c işine kalkışmayayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Intel 3770K ekle dostum

Bu arada arkadaşlar ben biosdan turbo modu kapalı tutmama rağmen CPU-Z programında işlemci 3.9 olarak gözüküyor ama ben bunu 3.5'de kullanmak istiyorum. Acaba biryerde sıkıntımı yapıyorum ? Birde maşallah benım işlemci cehennemde çalışıyor sanırım 3.9'da bile stok fanla 1.2v ile patlayacak diye korkuyorum. Stock fan ile hiç o.c işine kalkışmayayım..

Güzel bi işlemci soğyutucusu al dostum fazla pahalı bişey değil hani :)

• i5 3470 benide ekleyin
  • @Verdampfer

Dediğiniz gibi hayırlısı olsun. Lanet etmeyin, aldığınız zaman güzelmiştir bilgisayarınız. Zaman geçtikçe böyle oluyor malesef, inşallah değiştirirsiniz kısa zamanda.Ama bilgisayarınız o kadar da kötü değil. Benim zamanında idare ettiğim bilgisayarları görseydiniz.

@ScRyedd

Sorunuzun çözümü basit. Bende STOK fanla kullandığım için, 3.8 Ghz' e çıkmasını kapattım BIOS' tan.Dediğiniz gibi sıcaklıklar çok yükseliyor, 3.4 Ghz' a çıkması yeterli zaten şu an. BIOS' tan enhanced TURBO' yu ve TURBO modunu devre dışı yaptığınız zaman bir daha 3.9 Ghz' ı görmez. Benim anakartım MSI, bende ayarlar böyle.Sizin ASUS ama ondada buna benzer veya aynı şekilde 2 ayar vardır.

Bu arada kulübede ekledim.

@*ExtraTechx*

Ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 3 Mayıs 2013; 13:02:52 >

• 3770k'nın stok fan 15-20dk %100 yükteki sıcaklığı nedir?
  • 3570k stok
  • benide ekleyebilirsin.

Intel Ivy Bridge [Kullananlar Kulübü]
  • i5 3570K 1.300 V 4.4 GHZ
    Ekleyebilirsin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7Mhz

3770k'nın stok fan 15-20dk %100 yükteki sıcaklığı nedir?

Stok fan ile 3.9 turboda 70-75 civarı görür hocam.
  • 3770k Stok değer
  • Ekle dostum

i7 3770k - 4.7Ghz - 1.225v

http://forum.donanimhaber.com/m_73953186/tm.htm

• i7-3700K ve imzam da yazan sistemi kullanıyorum, memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.