Şimdi Ara

İntel E8400'den Q9550'ye geçilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanlevent

aliexpressten q9400 18 20 dolar arası alınabiliyor anakart destekliyorsa xenonlarda alınabilinir ancak istedigin kadar işlemci yükselt ssd olmadan hdd nın hızına mahkum kalcaksın

q9400 ler burda bile 70 80 bandinda satiliyor cok ilanlarini gordum. sahbindende cok ilan var q serisi icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vala hocam ben göremedim o fiyatlarda satanların hepsi bulunmaz nimet gözüyle satıyor o yüzden o fiyatlara bulmak zor
  • Aliexpressden bi x5460 alın 21 dolar bandında q9650 civarinda bir islemci oc potansiyeli var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerinizde olsam eğer anakart çipseti destekliyorsa AliExpress den Xeon alırdım yukarıdaki arkadaşın dediği gibi.

• Değer. Desteklerse extreme de bakabilirsin. Gearbest veya amazon'da uygun fiyata var.
  • LGA771 Xeon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survivalist

Aliexpressden bi x5460 alın 21 dolar bandında q9650 civarinda bir islemci oc potansiyeli var

Bende oyle yapicam herhalde aralarindaki fark q9 serisi 95 watt x5 serisi 120 watt birde chipset farki var lakin lga771 lga775 e uyuyor mu?

• Modlamaniz gerekiyor, zaten modlu satiyorlar aliexpressde uğrasmiyorsunuz siz, sadece modlu bios kurmaniz gerekebiliyor bazi anakartlarda, bazi anakartlar cipsetten dolayi hiç olmuyor (Q45, Q43, Q35, Q33

X48, X38) ornek verebilirim sanirim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.