Şimdi Ara

İntel Dual Core E6500 Işlemciye Gtx 750ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar basliktaki gibi gtx 750ti takicam o islemciye vr oyunlati ortayla high arasi acabilirmiyim oneri istemiyorum bu ekran kartini alicam .

2gb ram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YkslAres

Arkadaslar basliktaki gibi gtx 750ti takicam o islemciye vr oyunlati ortayla high arasi acabilirmiyim oneri istemiyorum bu ekran kartini alicam .

2gb ram

Q serisi işlemciler bile bu ekran kartına darboğaz yaparken sizin işlemci ile çok zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiksSnow -- 25 Haziran 2014; 1:19:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

quote:

Arkadaslar basliktaki gibi gtx 750ti takicam o islemciye vr oyunlati ortayla high arasi acabilirmiyim oneri istemiyorum bu ekran kartini alicam .

2gb ram

Q serisi işlemciler bile bu ekran kartına darboğaz yaparken sizin işlemci ile çok zor

Nasil cok zor ya kullanan cok var?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

quote:

2gb ram

Nasil cok zor ya kullanan cok var?

duo serisi değil mi senin işlemciler 2 çekirdek bi sonraki işlemciler quad core diye geçiyor ve 4 çekirdekliler quad serisi bile darboğaz yaparken bu karta sizin işlemci ile çok zor

• Yazik edersin o ekran kartina

• Islemciyi i5 serisinden taksam?

• quote:

Islemciyi i5 serisinden taksam?

Ona vereceğin paraya anakartını ve raminide satıp üstüne az biraz daha ekleyip:
    Pentium G3220 152 lira
    MSI H81M-P33 128 lira
    Kingston 4GB Hyperx Genesis 112 lira
    Saphirre HD7770 GDDR5 234 lira

Toplam 626 lira parçaları vatandan topladım taş gibi sistemin olur 2-3 yıl rahat orta ayarlarda oyun oynarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran18

quote:

Pentium G3220 152 lira
    MSI H81M-P33 128 lira

Toplam 626 lira parçaları vatandan topladım taş gibi sistemin olur 2-3 yıl rahat orta ayarlarda oyun oynarsın

Aynı sistemi mı kullanıyorsun?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baran18

quote:

Pentium G3220 152 lira
    MSI H81M-P33 128 lira

Aynı sistemi mı kullanıyorsun?

+Bir şey söyliyeyim beni amd ye bulaştırma nvidia !

• Q serisi çok rahat besler ama o işlemci ile darboğaz sorunu olabilir

• http://cpuboss.com/cpus/Intel-Pentium-E6500-vs-AMD-Athlon-II-X2-250
    x2 250 ile darboğaz yapmıyorsa e6500 ilede darboğaz yapacagını sanmam 2 side birbirine yakın işlemciler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skörtıl_Nimo

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Pentium-E6500-vs-AMD-Athlon-II-X2-250
    x2 250 ile darboğaz yapmıyorsa e6500 ilede darboğaz yapacagını sanmam 2 side birbirine yakın işlemciler

Linke girmiyor bir abim söyledi bilgisyar mühendisi falan böyle baya iyi biliyor dedi al ekran kartını zaten dedi g.kaynagın yeter dedi çok yakmıyor en fazla 30-40 dedi doğrumu böyle bir şey ti teknolojsi falan dedi?
  • Yapar da çok etkilemez diye düşünüyorum. Karamsar olmayın. Ama Pentium G3220 işini görecektir fazlasıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H4PPY

Yapar da çok etkilemez diye düşünüyorum. Karamsar olmayın. Ama Pentium G3220 işini görecektir fazlasıyla.

Ana KartımAna Kartım ''Foxcoon G41 Mxe Series'' Dediğiniz İşlemci Uyumlumudur ? Ve Şimdi Taksam Bilgisayarımda Bir Performans Artışı Sağlar mı Ekran Kartısız 1 Hafta Sonrada Ekran Kartı Alırım Bu Arada ''Gtx 750 Tİ '' Model Ekran Kartı Çok Az Watt Harcıyormuş Tİ Teknolojisi Falan Dedi Bir Abim Bana? 30-40 Watt
  • quote:

2gb ram

Hocam işlemcin GTX 750Ti'a darboğaz yapmaz, hiç merak etme. İki gün sonra sistemi değiştirdiğinde de bu ekran kartını kullanırsın.

Tavsiye:

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx750ti-twin-frozr-gaming-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx112-ekran-karti.html?srt=PU

• Maalesef benim dediğim işlemci ile uyumlu değil. Evet, 750Ti gerçekten enerji bakımından çok verimlidir. Çok az enerji elektrik çeker. Evet performans artışı olur ama karttan tam verim alabilmeniz için işlemcinizi ve haliyle anakartınızı değiştirmeniz gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak74

quote:

2gb ram

Hocam işlemcin GTX 750Ti'a darboğaz yapmaz, hiç merak etme. İki gün sonra sistemi değiştirdiğinde de bu ekran kartını kullanırsın.

Tavsiye:

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx750ti-twin-frozr-gaming-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx112-ekran-karti.html?srt=PU

Asus almak istiyorum 300 watt güç kaynagım var yeterli olur mu?

• 300 watt güç kaynağı yeterli olur. GTX 750Ti TDP değeri 60 watt. Ancak MSI'ın saat hızı Asus'dan daha iyi.
  • quote:

quote:

Yapar da çok etkilemez diye düşünüyorum. Karamsar olmayın. Ama Pentium G3220 işini görecektir fazlasıyla.

Ana KartımAna Kartım ''Foxcoon G41 Mxe Series'' Dediğiniz İşlemci Uyumlumudur ? Ve Şimdi Taksam Bilgisayarımda Bir Performans Artışı Sağlar mı Ekran Kartısız 1 Hafta Sonrada Ekran Kartı Alırım Bu Arada ''Gtx 750 Tİ '' Model Ekran Kartı Çok Az Watt Harcıyormuş Tİ Teknolojisi Falan Dedi Bir Abim Bana? 30-40 Watt

750 ti 60-65 w civarı harcar 30-40 değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gibbon4071

quote:

quote:

750 ti 60-65 w civarı harcar 30-40 değil.

Tamem İşlemciyi g serisinden alsam anakartı değiştirip yane gtx 750 ti ne gibi oyunları nasıl ayarlarda oynarım ? BF4 , BF3 , GTA5 Falan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.