Şimdi Ara

## Intel'den Önemli Adım: Havok'u Satın Alıyor ## (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bunun hem getirisi olur hemde götürüsü olur umarım bu bize + olarak yansır
  • quote:

intel gpu ısıne gırer amd batar desek daha dogru 1 mılyar dolar zarar eden ıntel yada nvıdıa değil

Kardeşim AMD nin batacağını nerden biliyosun 1 milyar dolar zarar etmiş de ne olmuş Yılların markası öyle kolay batmaz kimsenin batacağa yok fx-57 dediği gibi rekabetin korunması ve tekelcik olmasın diye yasalar var kolay kolay olmaz intelin yapmak istediği sadece amd nin ileride çıkaracağı işlemci içine gömülü 3d özelliği olan teknolojisine yetişmek bu benim fikirlerim Herkeze saygılar
    sadtneverdie Senden rica ediyorum Atıp Dura Oruçlu oruçlu insanın asabını bozma
  • Intelde ASUS AMD veya SAMSUNG gibi her alana yayılmaya çalışıyor..
    Hayatta kalmak için bence mecbur çünkü ulaşabileceği sınırlara ulaştı bence,büyümesinin şartlarından biri başka sektörlerdede kendini gösterme..
    Hem ekran kartlarının rekabeti açısından iyide olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the tnt

quote:

intel gpu ısıne gırer amd batar desek daha dogru 1 mılyar dolar zarar eden ıntel yada nvıdıa değil

Kardeşim AMD nin batacağını nerden biliyosun 1 milyar dolar zarar etmiş de ne olmuş Yılların markası öyle kolay batmaz kimsenin batacağa yok fx-57 dediği gibi rekabetin korunması ve tekelcik olmasın diye yasalar var kolay kolay olmaz intelin yapmak istediği sadece amd nin ileride çıkaracağı işlemci içine gömülü 3d özelliği olan teknolojisine yetişmek bu benim fikirlerim Herkeze saygılar

yaş kaç senin 5 -6 bu yasta oruc tutma beynınden enerjı gıdıyor anlasılan bırılerı ıntel bu ıse gırer nvıdıa batar dıyınce nıye rahatsız olan olmuyor amd sıze paramı verıyorda sacma sapan savunmalara gırıyorsunuz ne para verıyor ne performans sıze bolca laf verıyor sızde anca konusuyorsunuz devam edın
  • Kardeşim Benim Yaşım 27 Ayrıca Oruç tutmak kimsenin beyninden enerji götürmez terbiyesizleşmenin manası yok kimse kimseye para verdiği yok birileri bir markayı aşağlıyor diye seninde bir markayı aşağlaman gerekmez galiba intel sana para veriyor ayrıca bu şekilde aşağlayıcı kelimeler kullanırsan bir dahi tepkim farklı olacak ilk önce tatrışırken bilimsel açılardan tarış öyle yaşa başa bakarak yada oructan dolayı beyinden enerji gidiyor iddalarını insanlara karşı söyleme ki bu sözler son derece kırıcı sana kimse şahsiyetine laf etmiyor sana ben burdan geriz zekalısın donanimdan anadığın yok desem uygun olurmu ama sen resmen bana geri zekali deyin diyosun ama ben sana geriz zekalisin demiyorum demek isterdim ama yeri uygun değil diyer insanlara örnek olmalıyım kimsenin keyfini kaçırmaya hakkım yok aynı şekilde seninde Aslında sana demem gereken şunlar bence sen hic bisey bilmeyen ukalalik yapan insanları gicik eden birisin daha önce bir sürü insanlarla tarıştığın gibi benimlede seviysesiz tarışıyosun Herkeze Saygılar Sevgilier hayırlı Ramazanlar
  • Ben fizik kartı olayına çok gıcıktım.. İnşallah; intel çekirdeklerden birine bu fizik hesaplamalarını yaptıracak, kodlamalar ekler havok motorlarına.. Ekran kartı piyasasına girsin tabi ya; rekabet artar, daha güzel olur 45nm'lik ekran kartları üretmeye başlar.. Tek gpu'da 4 çekirdek olayları olur.Çekirdeklerden biri AA hesaplar, biri AF, diğeri kaplamalara çalışır, sonuncu shadera çalışır, ne güzel olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: arsenik

Ben fizik kartı olayına çok gıcıktım.. İnşallah; intel çekirdeklerden birine bu fizik hesaplamalarını yaptıracak, kodlamalar ekler havok motorlarına.. Ekran kartı piyasasına girsin tabi ya; rekabet artar, daha güzel olur 45nm'lik ekran kartları üretmeye başlar.. Tek gpu'da 4 çekirdek olayları olur.Çekirdeklerden biri AA hesaplar, biri AF, diğeri kaplamalara çalışır, sonuncu shadera çalışır, ne güzel olur

---------------------
    sende iyi kafa var he cözdun olayıs ende biz acalim en iyisi ortak intel amd rakip olalım turkiyeden :)

4 firmada turkiyeden cıksa ahh ah bisy üretemiyoruz bu alanda hiç anca tuketiyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rebellion!

quote:

Orjinalden alıntı: KYSER

Yani şimdi ciddi olarak Intel 3-5 ay sonra GPU lar üretmeyemi başlayacak ve o GPU ları taşıyan ekran kartları üretilecek öylemi???
    Intel yapacak bunu?? GPU-INTEL ve nVIDIA ile rekabete katılacak?????

Valla intel gpu işine girerse nvidia batar artık amd ile intel hem cpu hem gpu alanında savaşır.

Haklı olabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orjinalden alıntı: the tnt

quote:

amd sıze paramı verıyorda sacma sapan savunmalara gırıyorsunuz ne para verıyor ne performans sıze bolca laf verıyor sızde anca konusuyorsunuz devam edın

Hadi ordan. Lafını bil de konuş sadtneverdie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rustoocas -- 17 Eylül 2007; 13:59:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: milyondabir

quote:

Orjinalden alıntı: arsenik

Ben fizik kartı olayına çok gıcıktım.. İnşallah; intel çekirdeklerden birine bu fizik hesaplamalarını yaptıracak, kodlamalar ekler havok motorlarına.. Ekran kartı piyasasına girsin tabi ya; rekabet artar, daha güzel olur 45nm'lik ekran kartları üretmeye başlar.. Tek gpu'da 4 çekirdek olayları olur.Çekirdeklerden biri AA hesaplar, biri AF, diğeri kaplamalara çalışır, sonuncu shadera çalışır, ne güzel olur

---------------------
    sende iyi kafa var he cözdun olayıs ende biz acalim en iyisi ortak intel amd rakip olalım turkiyeden :)

4 firmada turkiyeden cıksa ahh ah bisy üretemiyoruz bu alanda hiç anca tuketiyoruz

Bizim kafalarımız sadece çakallığa çalışır.. Bi halt olmaz yani bizden..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.