Şimdi Ara

Intel Core i9 7940X 3.1GHz 19.25M Soket 2066 BX80673I97940XSR3R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Intel Core i9 7940X 3.1GHz 19.25M Soket 2066 İşlemci (BX80673I97940XSR3RQ)

SÖZ KONUSU İŞLEMCİ SIFIR AYARINDADIR. TOPLAMDA 2 YA DA 3 SAAT YA ÇALIŞMIŞTIR YA ÇALIŞMAMIŞTIR.
    İŞLEMCİ ORJİNAL KUTUSUNDA VE EKSİKSİZ KUTU İÇERİĞİ İLE TESLİM EDİLECEKTİR.
    FATURASI VARDIR. PENTA BİLGİSAYAR GARANTİLİDİR. GARANTİSİ 19.12.2020 TARİHİNE KADAR DEVAM EDİYOR.
    ŞUNDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ. MAĞAZADAN NASIL ALIYORSANIZ VE İLK KUTU AÇILIŞINDA NEYLE KARŞILAŞIYORSANIZ SİZE AYNI DUYGUYU YAŞATACAKTIR.

KAYSERİ'DE ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM. EFT YA DA HAVALE SONRASI TÜM İLLERE KARGO İLE GÖNDERİ YAPABİLİRİM.

İLANDA YER ALAN FOTOĞRAFLAR, BİZZAT TARAFIMDAN ÇEKİŞMİŞ İŞLEMCİ'YE AİT ORJİNAL GÖRSELLERDİR.

LÜTFEN DİĞER DONANIMLAR İÇİN İLANLARIMI KONTROL EDİNİZ.

FİYATIM: 4.650 TL'DİR.

İşlemci Cache 19,25 MB Cache
    İşlemci Hızı 3,1 GHz
    İşlemci Nesli 7.Nesil
    İşlemci Numarası 7940X
    İşlemci Teknolojisi Core i9
    Soket Yapısı 2066
    Veri Yolu Hızı 2666 MHz

Intel Core i9 7940X 3.1GHz 19.25M Soket 2066 BX80673I97940XSR3RIntel Core i9 7940X 3.1GHz 19.25M Soket 2066 BX80673I97940XSR3R
    Intel Core i9 7940X 3.1GHz 19.25M Soket 2066 BX80673I97940XSR3R
    Intel Core i9 7940X 3.1GHz 19.25M Soket 2066 BX80673I97940XSR3RIntel Core i9 7940X 3.1GHz 19.25M Soket 2066 BX80673I97940XSR3R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tectec -- 18 Ağustos 2020; 14:24:0 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• "SÖZ KONUSU İŞLEMCİ SIFIR AYARINDADIR. TOPLAMDA 2 YA DA 3 SAAT YA ÇALIŞMIŞTIR YA ÇALIŞMAMIŞTIR."

Kardeş ispatlanması imkansız iddialarla mal satmaya çalışan herkesin yalan söylediğini varsayarak hareket ediyorum mesela ben. Yalan söylediğini falan söylemiyorum, doğru da söylüyor olabilirsin hatta doğru söylüyor olmanı isterim canıgönülden, fakat doğru söyleyip söylemediğini anlamamın herhangi bir yolu yok, var mı?

Bu gibi durumların önüne geçmek için kutular örselemeden açılması neredeyse imkansız olan bantlarla kapatılıyor fabrikadan çıkarken. O bant açıksa biz tüketiciler malın ikinci el olduğunu varsayıyoruz.
    Kardeş laf salatasını geç. Ben sana ilan metnindeki şu ana kadarki tecrübelerimin istisnasız yalan olduğunu gösterdiği gayet spesifik lafızdan bahsediyorum. Sen sırf bana saldırabilmek kişi kendinden bilir işi falan diyorsun. Bu alengirli laf salataları, genelin doğruluğunu ve üstünlüğünü kabul ettiği kanun gibi şeylerle yapılan eksik ve yanlış mukayeseler ve en önemlisi de bu şekilde saldırganlaşman da gene tecrübelerimden bildiğim üzere suçluluk belirtisi. Referans listemdeki bütün kullanıcılara teker teker "bu herif sana sattığı malda böyle böyle bir şey iddia etti mi" diye sormazsan adam değilsin. Bak "etti de sonunda yalancı mı çıktı" diye sor demiyorum, etti mi diye sor diyorum.
  • "SÖZ KONUSU İŞLEMCİ SIFIR AYARINDADIR. TOPLAMDA 2 YA DA 3 SAAT YA ÇALIŞMIŞTIR YA ÇALIŞMAMIŞTIR."

Kardeş ispatlanması imkansız iddialarla mal satmaya çalışan herkesin yalan söylediğini varsayarak hareket ediyorum mesela ben. Yalan söylediğini falan söylemiyorum, doğru da söylüyor olabilirsin hatta doğru söylüyor olmanı isterim canıgönülden, fakat doğru söyleyip söylemediğini anlamamın herhangi bir yolu yok, var mı?

Bu gibi durumların önüne geçmek için kutular örselemeden açılması neredeyse imkansız olan bantlarla kapatılıyor fabrikadan çıkarken. O bant açıksa biz tüketiciler malın ikinci el olduğunu varsayıyoruz.
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Yaniiii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tectec -- 27 Haziran 2020; 1:15:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Bu mesaj silindi.
    "Kardeş ispatlanması imkansız iddialarla mal satmaya çalışan herkesin yalan söylediğini varsayarak hareket ediyorum mesela ben. Yalan söylediğini falan söylemiyorum, doğru da söylüyor olabilirsin hatta doğru söylüyor olmanı isterim canıgönülden, fakat doğru söyleyip söylemediğini anlamamın herhangi bir yolu yok, var mı?
    Bu gibi durumların önüne geçmek için kutular örselemeden açılması neredeyse imkansız olan bantlarla kapatılıyor fabrikadan çıkarken. O bant açıksa biz tüketiciler malın ikinci el olduğunu varsayıyoruz."

"yani "2-3 saat kullanıldı" falan gibi insanların midesini bulandıracak iddialarda bulunmak yerine mal bu fatura tarihi bu fiyat bu demeniz sizin için daha iyi olacaktır."

Sanıyorum bu yollardan çok geçtin. Kimseye hararet etmek, kimseye karşı su-i zanda bulunmak kendime yakıştıramadığım davranış şeklidir ama sen alakasız bir şekilde olaya salçalık domates gibi ne bileyim, her önüne gelen tarafından yemeklere konmaya çalışılan "ot" maydonoz gibi, hoplaması, zıplaması ve atlaması ile meşhur olan sazan balığı gibi konuya geldin, bulaştın, kondun ve atladın.

" AREryilmaz, Kişi kendinden bilir işi. O yüzden sana bu yollardan geçtiğini rahatlıkla söyledim. Ben satmış olduğum ürünün kondisyonu ile ilgili belirtmiş olduğum ifadeleri, ispatla yükümlü değilim. Ama senin biraz insana, yaşama, varlığa, hukuka saygın varsa, Türk medeni kanunu'nun 6. maddesinde düzenlenen, "Kanunda aksine bir hüküm bulunmadıkca; taraflardan her biri, hakkını dayandırdığı olguların varlığını ispatla yükümlüdür." ifadesini bilir ona göre hareket ederdin. Bu ifade ayrıca bir kanun maddesi olmaktan öte, evrensel bir ahlak kuralıdır. O yüzden senin ahlak yoksunu olduğunu da rahatlıkla ifade edebilirim. Çünkü bir şeyin şuyuu vukuundan beterdir. Ama bu yazıyı okuduktan sonra en azından bu konuyla ya da bu tarz yaklaşımların için saygılı olmak, hüsn-i zan da bulunmak gibi erdemli davranış modelleri sergileyebilirsin.

Olayı daha fazla uzatarak enerjimi daha fazla tüketmek, beynimi daha fazla yormak istemiyorum. Yoksa yorumların saçma sapan, birbiriyle çelişkili ithamlarla dolu. Benim bizzat ürün açıklamamda yer alan ama senin benim yazdıklarımı görmezden gelerek yorumladığın gibi, İşlemcinin "FATURASI VARDIR. PENTA BİLGİSAYAR GARANTİLİDİR. GARANTİSİ 19.12.2020 TARİHİNE KADAR DEVAM EDİYOR."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tectec -- 27 Haziran 2020; 12:32:45 >

• tectec T kullanıcısına yanıt
    Kardeş laf salatasını geç. Ben sana ilan metnindeki şu ana kadarki tecrübelerimin istisnasız yalan olduğunu gösterdiği gayet spesifik lafızdan bahsediyorum. Sen sırf bana saldırabilmek kişi kendinden bilir işi falan diyorsun. Bu alengirli laf salataları, genelin doğruluğunu ve üstünlüğünü kabul ettiği kanun gibi şeylerle yapılan eksik ve yanlış mukayeseler ve en önemlisi de bu şekilde saldırganlaşman da gene tecrübelerimden bildiğim üzere suçluluk belirtisi. Referans listemdeki bütün kullanıcılara teker teker "bu herif sana sattığı malda böyle böyle bir şey iddia etti mi" diye sormazsan adam değilsin. Bak "etti de sonunda yalancı mı çıktı" diye sor demiyorum, etti mi diye sor diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Daha fazla zırvalama. Sana da başlarım tecrübenede. Ben sana herhangi birşey isnat ettim mi de referans listendeki kullanıcılarla senle ilgili irtibata geçeyim. Bu kadar da pişkinliğin terbiyesizliğin lüzumu yok.

"Bu yollardan geçtiğimi" söylerken bana bir şey isnat etmemiş mi oldun? Malını ispat edilemeyecek iddialarla satmaya çalışıyorsun, itiraz gelince de konuyu saçma sapan yerlere çekiyorsun, sonra bir de bana zırvalama diyorsun. Saçmalamayı bırak kardeş. Laf ebeliğiyle eline geçecek hiçbir şey yok.
    Seviyesiz herif.
    bakalım bu kadar seviyesizlik sana ban olarak geri dönecek mi
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Bu başlıktan başka başlık mı yok. Hala dönüp dolaşıp geliyorsun.

• bu işlemcinin artık günümüzde ryzen 9 3950x gibi bir işlemciye oranla avantajı nedir 5000 lira gibi bir 2. el fiyatı var? tek ve çoklu çekirdekte de geride kaldığını görüyorum, tek gözüme batan avx 512 instruction set barındırması. bir de 2066 soket anakart edinmek de biraz maliyetli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder.t O kullanıcısına yanıt
    linus torvalds'in avx512 hakkındaki görüşlerini ara bir googleda :D
  • Ürünü almayacağı halde konu sahibine yaka silktiren güruh her yerde maalesef.. Ürünü almayacaksın işte belli ki , hayır derdiniz ne yani ? Kendinize meşgale mi bulamıyorsunuz anlamam ki 🤔

• takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemcim Ersin Akar bey'e 5.500 TL karşılığında satılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.