Şimdi Ara

***INTEL CORE I5 2500K SATILDI***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
2.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    İntel SB Core i5 2500K
    1,5 yıl daha Armada Bilgisayar garantisi mevcuttur. Gold bilgisayar Faturası ve garanti belgesiyle kendi kutusunda stok fanı dahil olarak verilecektir.

*****ANAKART SATILMIŞTIR*****

Elden teslim koşulları
    İşyerime yanımda getirmediğim için alışveriş konusunda anlaştıktan sonra ertesi gün yanımda getirmek kaydıyla;
    Hafta içi öğle saatlerinde Maslak 4.Leventte elden teslim olabilir.
    Akşam saatlerinde E-5 Kozyatağı Bostancıda elden teslim olabilir.

PAZARLIK TEKLİF ETMEYINIZ BU AMAÇLA ATILAN PMLER YANITLANMAZ.

Hakkımda;
    http://profil.gittigidiyor.com/setek01/aldigi-yorumlar/satis#yorum

Kendi kullandığım ürünlerin fatura bedellerinin altında 2. el satışıdır; ilgili kurumların dikkatine.....
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 16 Kasım 2012; 12:01:08 >

• fiyat uygun garantisi de devam ediyor ihtiyacı olan kaçırmasın hayırlı satışlar.
  • Teşekkür ederim..
  • arkadaşın fiyatı gerçek uygun düşünen bencede kaçırmasın
  • Sağolun hocam.
    Bayram öncesi satılsın diye fazla zorlamadım, bunun altında fiyat yazsak hem bana ayıp olur hem de forumdaki diğer ilan sahibi arkadaşlara.
  • güzel fiyat :) vallahi 370 den aşağı yoktu forumda siz ilk oldunuz.

hayırlı satışlar i3 varsa onu alabilirim bu fazla gelir bana hocam:D
  • Teşekkürler arkadaşlar ama 370 TL yazan arkadaşları da mağdur etmeyelim. Ben sadece bayram öncesi satılsın diye olası pazarlık payını düştüm o kadar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • fiyat mükemmel hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

forumdaki en uygun ve en alınabilecek işlemci. 1 yildan fazla garantisi de varmis harika. bence fiyatin daha düşük olması gerekiyor çünkü vatanda haftasonu ust modeli 390a satılıyor. aslında oluculuk degil yapılan ama anlatamiyorsun bazi kisilere.

Fakat bu islemci dedigim gibi forumdaki en güzel i5 2500k. Hayirli satislar iyi bayramlar dilerim

üst modeli derken bence modelleri karıştıyorsun o dediğin aralıkta iki işlemci görebildim ikiside
    çarpanı açık K serisi değildi.
    yine de link verirsen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

forumdaki en uygun ve en alınabilecek işlemci. 1 yildan fazla garantisi de varmis harika. bence fiyatin daha düşük olması gerekiyor çünkü vatanda haftasonu ust modeli 390a satılıyor. aslında oluculuk degil yapılan ama anlatamiyorsun bazi kisilere.

Fakat bu islemci dedigim gibi forumdaki en güzel i5 2500k. Hayirli satislar iyi bayramlar dilerim

Core i5 3550 diye bir model var. K serisi değil ve içinde HD2500 grafik var onun fiyatı olabilir. Bu işlemcinin üstü sayılacak tek işlemci 3570k'dır. Onun da Vatan %25 fiyatı 470 TL...
    İyi bayramlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 22 Ekim 2012; 14:24:38 >
  • Gereken şikayet yapıldı, şimdiden hayırlı olsun abi fazla durmaz zaten Bu arada kendisi forumun en değerli üyelerindendir alım konusunda Vatan'dan alsanız daha çok problem yaşarsınız bunu garanti ederim :)

Fizik puanı da fizik puanı dedin bakalım hayırlısı artık abi
  • Doktorum adamın biri 310'a alıyım kardeş diye mesaj atıyor, beni tilt eden kısmı kardeş diye hitap etmesinin dışında asıl amacının ürün almak olmaması. Büyük ihtimal fakelerden biri de....

Velhasıl ne olursa olsun uygun fiyat ilan açıyorum, normal fiyattan ilan açan arkadaşları geçtim daha fazlasını yazanlara işte böyleleri yüzünden hak vermiyor değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 22 Ekim 2012; 17:21:42 >
  • P.m.
  • Bu fiyata i3 satan amcalar var. Şimdi bunu alıp sıfırıyla aynı fiyata koyup muazzam karlar elde etme peşinde olanlar çıkmasa bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Bu fiyata i3 satan amcalar var. Şimdi bunu alıp sıfırıyla aynı fiyata koyup muazzam karlar elde etme peşinde olanlar çıkmasa bari.

En azından forumda zor hocam. Pm'den gelen pazarlık tekliflerini buraya bir yazsam biraz ucuz yazdık ava çıktık sanıyorlar.
    Ama işin ticaretini yapan biri için forum dışında kesinlikle mümkündür.

• Hayırlı satışlar Sedat abi..
  • Sağolasın Bahadır'ım.
    Hayırlı bayramlar...
  • arkadaş 650tl olmazmı
  • Hayırlı satışlar. K serisi işlemci arıyorum ancak olan arkadaşlar da anakartla birlikte satıyor. Anakartı da almaya zorlamak bence doğru değil. Tercih tabi satıcı arkadaşların bize saygı duymak düşer. Yine de elinde temiz ve garantisi devam eden işlemci bulunup satmak isteyen arkadaşlardana haber bekliyorum. İyi çalışmalar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.