Şimdi Ara

## Intel Çift Çekirdekli Atom 330 İşlemcisini 21 Eylül'de Duyuracak ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 46 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 25
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cem300 (1 mesaj) fx57 (1 mesaj) TikaMasala (1 mesaj) WinteR (1 mesaj) ogi (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> ## Intel Çift Çekirdekli Atom 330 İşlemcisini 21 Eylül'de Duyuracak ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29177 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Intel'in maliyet odaklı ultra-taşınabilir dizüstü ve giriş seviyesinde yer alacak masaüstü bilgisayarlar için hazırladığı Atom işlemci ailesinin çift çekirdekli ilk modeli olması beklenen Atom 33'un 21 Eylül'de kulanıma sunulacağı belirtiliyor. 1.6GHz'de görev yapana 533MHz FSB destekleyen ve 1MB (her çekirdek için 512Kb) seviye 2 bellek ile donatılan Atom 330'un 43$'lık yurt dışı etiket fiyatı üzerinden kullanıma sunulacağı belirtiliyor. BGA 437 formundak olan ve tek çekirdekli Atom modellerinin kullanıldığı anakartlar ile çalışabilen 330 modeliyle Intel zaten hakim durumda olduğu pazardaki pozisyonunu güçlendirmeyi ve AMD'nin Kasımda duyurabileceği iddia edilen 1.2GHz'lik yeni mobil işlemcisine karşı hazırlıklı olmayı hedefliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Yarbay
    20893 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: fx57
    AMD'nin Kasımda duyurabileceği iddia edilen 1.2GHz'lik yeni mobil işlemcisine karşı hazırlıklı olmayı hedefliyor.

İntel çok seri hareket ediyor AMD den 25486921565215 adım daha önde. AMD nin İşlemci pazarında işi çok zor.
    |
    |

Cahille tartışabilirsin ama asla kazanamazsın.MÜŞAVİR

• Yarbay
    6777 Mesaj
    bu iş AMD den çok via ya dokunacak

ben en kısa zamanda 45nm 2ghz çift çekirdek c7/nano modeli haberi bekliodum ama VIA nın sesi kesildi
    |
    |
    Teşekkürler ama bunu almak şuan için bir p4 kullanıcı olarak bana mantıklı gelmedi direk e7200 yada 8400 almayı düşünüyorum sonucta buna bu parayı verip çok düşük verim almaktansa az bir şey borca girerim
    |
    |
    kaç watt çekiyor acaba bununla HD video ları rahat oynatabiliriz gibi geliyor
    |
    |
    Intel E8400@3.8GHZ 423FSB 1,40V - Gigabayte DS3R - OCZ 4GB (2x2GB) 846mhz Platinum CL 5-4-4-15 1.8v - Zerotherm CF900 - High Power 500W - Akasa ZEN Atx - Akasa SD-HC Internal Kart Okuyucu - Palit 8800GT 512mb - Asus 20x Sata DVD Writer - Samsung 16x sata DVD Writer- 500GB Samsung 16mb cache - Samsung 2232BW - logitech mx1000 mause - logitech MX3000 klavye - logitech x540 speaker - Sky Star 2 Türksat 1C, Hotbird, Eutelsat W3
  • Yarbay
    4334 Mesaj
    43 $ gayet uygun gibi. Bakalım çıksın görcez neyi var neyi yok
    |
    |
    |
    |
    çeşit artsında tüketimi azaltmak için performansı düşürmeseler iyi olur
    |
    |

Orjinalden alıntı: realcem

Teşekkürler ama bunu almak şuan için bir p4 kullanıcı olarak bana mantıklı gelmedi direk e7200 yada 8400 almayı düşünüyorum sonucta buna bu parayı verip çok düşük verim almaktansa az bir şey borca girerim

bu işlemci zaten seni hedeflemiyor, UMPC ve laptoplar için üretiliyor.
    |
    |
    |
    |
    ya walla şöyle düşünüyorum bazen kendimi amd nin patronuymuş gibi düşnüüyorum bu işten nasıl kurtulurum diye düşünüyorum çeşit çeşit fikirler geliyor ama içim kararıyor resmen walla amd ati nin hd48.. serisinde yaptıgı çıkış gibi bir çıkış yapsın başka birşey istemiyorum
    |
    |
    Tek çekirdek Atomların pek iş yapacağı yoktu, ayrıca AMD Bobcatlar söylentilere göre daha güçlü, tedbirini almaya çalışıyor.
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,403
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.