Şimdi Ara

Intel celeron pişman eder mi? (laptop tavsiye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • elmanderr (2 mesaj) DarkPowerKing (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Diğer Marka ve Konular >> Intel celeron pişman eder mi? (laptop tavsiye)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    635 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sadece internete girmek video izlemek için laptop araştırıyorum.
    Bu iki laptop alınır mı? (ikisi de celeron işlemcili)
    1. HP G4 14 inç (yansımasız ekran) Chrome işletim sistemli - intel Celeron N2840 4GB
    http://www.hepsiburada.com/hp-g4-intel-celeron-n2840-4gb-32gb-emmc-chrome-os-14-tasinabilir-bilgisayar-p5r32ea-p-HBV000006I29F

2. Lenovo Yoga 300 11.6 inç dokunmatik ekran, 360 derece katlanabilir) Intel Celeron N3060 4GB ram 32GB SSD
    http://www.hepsiburada.com/lenovo-yoga-300-intel-celeron-n3060-4gb-32gb-ssd-windows-10-home-11-6-tasinabilir-bilgisayar-80m100rctx-p-HBV0000035W53

+Hp chromebook kullanımı daha kolay gibi kapağı açınca laptop hemen açılıyor. +Chromebook ta android uygulamalar çalışıyor. +14 yansımasız ekran
    -HP marka olmasi kötü. - işlemci baya kötü

+lenovo dokunmatik ve geriye katlanabilir olması iyi. +ssd olması iyi +ekran canlı ips. - kendi kendine kapanma donma şikayetleri var - ekran daha küçük - lenovo teknik servisi iyi değil

Intel Celeron olduğu için ikisi de alınmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmanderr -- 8 Eylül 2017; 16:14:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    635 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Up

|
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj
    2'si 1 arada bilgisayar mı istiyorsunuz onu pek anlamadım :D. Laptop olarak örnek vermeye çalışıcam.Büyük ihtimal bütçeniz 1000 TL ve bu yüzden bu segmentteki bilgisayarları öneriyorum.

http://www.hepsiburada.com/asus-x502na-go044-intel-celeron-n3350-4gb-500gb-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000005KPS6

Bu bilgisayar 15.6 inç ekran ve 500 GB depolamasıyla gayet F/P görünüyor.

Not : İnternette gezmek ve video izlemek için dünyanın en kötü işlemcisi bile yardım eder.N3350 de bence bu segmente göre gayet iyi bir işlemci.Bu işler için de kesin işinizi görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkPowerKing -- 9 Eylül 2017; 19:49:13 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.