Şimdi Ara

Intel Celeron N3050 işlemcili asus marka bu bilgisayarı tavsiye etmiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook - Netbook Tavsiye Bölümü >> Intel Celeron N3050 işlemcili asus marka bu bilgisayarı tavsiye etmiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1137 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, 1 yıl önce internet ve film için celeron işlemcili asus marka fiyatı 700 TL civarında olan bir notebook aldım, o gün vatanbilgisayardaki görevli ben internet ve film için bilgisayar istediğimi söyleyince bana i3 işlemci bir notebook tavsiye etmişti,fiyatı da 1300 TL civarında idi, şimdi keşke 600 TL fazla para verip görevlinin tavsiye ettiği bilgisayarı alsaydım diyorum, çünkü aldığım dizüstü bilgisayar çok kasıyor ve donuyor, hatta bazı yoğun veri olan sayfaları çok geç açıyor,evimde 2 tane intel çift çekirdek atom işlemcili netbook um var ve bu bilgisayara taş çıkarırlar, kesinlikle donma ve kasma olmuyor.

Birebir aynı model olmamakla birlikte aşağıya linkini verdiğim bilgisayardan bahsediyorum:

http://www.hepsiburada.com/asus-x553sa-xx003d-intel-celeron-n3050-1-6ghz-2-16ghz-2gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601958

|
    |

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,
    Çölde ışıldayan su, sana benzer

Türk savunma sanayinin gözbebekleri: TFX Milli Muharip Uçak, Gökbey, Atak, Hürkuş, Hürjet, Aksungur, Göktürk ve İmece, Hisar, Bora, Altay, Fırtına, TCG Anadolu ve Pirireis, Small-GEO Haberleşme Uyduları, MPT, TS1400, TS3000.
    Teknolojik gelişimlerin temeli harp sanayidir.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.