Şimdi Ara

Intel 9. Nesil (9900K / 9700K / 9600K) Türkiye'de Listelenmeye Başladı [9900K 4400 TL] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
4.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8700k ya 1700tl verirken elim titremişti yav iyiki almışım diyorum şimdi 4k 4.5k fiyatları görünce..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

8700k ya 1700tl verirken elim titremişti yav iyiki almışım diyorum şimdi 4k 4.5k fiyatları görünce..
    Altın gibi değerlendi valla 8700k.

Hem dolar kuru fırladı hem intel zam yaptı 8700k'ya.
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam elimizdekiler inşallah uzun ömürlü olur yoksa yenisini alacak bütçeyi ayarlamak çok zor

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın hesaptan bakıyoruz 399.99$, android uygulamadan bakıyorum 409.99$ oldu. Enteresan bir şekilde arkadaşın hesapta değişmedi. Bastım ön siparişi dün gece 12 sularında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 11 Ekim 2018; 17:45:13 >
  • İş yerinde baktım bugün PCden 409,99

9700K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 11 Ekim 2018; 17:41:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Sipariş geçelim dedik. Benim hesabımda sepetimde ekli idi. Arkadaş daha önce alışveriş yaptığı için hediye verdi zannettik 10$.
    O sıra bakarken ederken benim hesabımda 409 oldu. Allah allah filan. Arkadaşın hesabında sayfayı yenilesekte 399$ idi.

Ip ile tarama yapıp fiyat arttırdı filan diye düşündüm. Telefondan 4g ile girdim baktım yine aynı. Arkadaşın hesabından 399$'a verdim siparişi. Bunlar dün gece 12 sularında oluyor.

Şimdi heryerden 409 gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

8700k ya 1700tl verirken elim titremişti yav iyiki almışım diyorum şimdi 4k 4.5k fiyatları görünce..
    Intel 9. Nesil (9900K / 9700K / 9600K) Türkiye'de Listelenmeye Başladı [9900K 4400 TL]

Fiyatlara karşı tepkim!

Dip NOT: Benim de 1500 TL verirken elim-ayağım titremişti.

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Nerde o eski günler

400 500tl ye alınan 2x8gb ram kitleri olmuş 1600tl bu nedir yav 32gb yapayım diyordum ilerde artık hayal oldu

Bende 8700k ya 1100TL verirken içime oturmuştu. Şimdi gelinen nokta vahim oldu , @redstone
    Ayrıca bende pcden 9900K şiparişi verdim 529 dolar dedi sonra ödeme yöntemi değiştircektim iptal ettim stok bitmesin diye aynı andan telden satın al dedim 499 dolar aldı .
    Ya anlık düşme oldu yada başka bişi ama fiyatlar bende de farklı çıktı ilk etapta
  • nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    Sonuçta gönderimden önce yine değişebilecek bu tutarlar değil mi msrp ye göre? Dolarda düşüşte inşallah daha düşer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yurt dışı ise güzel fiyatmış. Yurt içi ise zaten bomba.

Elinde 8700K olan bir kullancının geçebileceği tek alternatif zaten yeni seriden. Gerçi o da kısa ve orta vadede ne kadar gerekli tartışılır ? Lehim mevzu vs. ve oyunun yanında render gibi işlemlerle işi olan kullanıcılar için olabilir.
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Maalesef ki o günler daha çok aranacak gibi duruyor.
  • Amazonda pre-orderla ilgili fiyat garanti metnini üsteki sayfalarda pylaştım zaten hocam

Mart 2018 amerika mağaza fiyatıydı , tr de imkansız

• Beyler yurt disinda da piyasa karisik;https://geizhals.eu/intel-core-i9-9900k-bx80684i99900k-a1870092.html 9900k icin bir netlik yok.
    sallamasyon fiyatlar bile 699eu dan baslayip, 1299eu ya kadar cikiyor. Ama proshop öyle dandik bir magaza degildir, söyledikleri asagi yukari cikar. Eu daki fiyati 600eu civari gibi olur en düsük ihtimalle 550eu. Yine güncelleme yaparin önümüzdeki hafta. Amazon bir magaza sadece ve avrupada pahali.. En ucuzunu bulmak icin geizhals e bakacaksiniz.
  • Mukarnas kullanıcısına yanıt
    Avrupayı baz alıyorsan şuan 8700K işlemcisini caseking.de mağazasından gidip alırsan elden 550Euro yani 9900K 700 euro yakın olması avrupada çok normal

• 8700k yı alırken çok düşünmüştüm ama şimdi geldiği nokta ile arasında uçurum var iyi ki almışım zamanında

> Bu zaman kadar hep avrupayi baz alirdim evet, ülkemizden bir tik ucuz olurdu. Hatta kendi ryzen sistemimi de o sekil aldim, cok iyi tasarrufta yapmistim, 1000 liraya yakin. Böylesi cilgin fiyatlar avrupda bile bu sekilde suan, sadece ülkemizde degil hani vergilendirme sistemini dile getirenler olmus o bakimdan söylüyorum. Avrupada ki biri amazon.com siparis verdigi takdirde, avrupa fiyatindan pahaliya geliyor, shipping den iyi geciriyorlar.
  • Mevcut şartlarda herkes sistemini çok iyi korumalı hareket etmeye gerek yok , 2-3 haftaya fiyatlar oturur zaten

Ama tabi ülkemizi baz almamak lazım durumlar belli ne yazık ki elimizde ki her prça şuan altın gibi amd , intel ayırt etmeden hepsi şuan altın

• evet dolar 1TL olsaydı 500 liralık işlemci
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.