Şimdi Ara

Intel 9. Nesil (9900K / 9700K / 9600K) Türkiye'de Listelenmeye Başladı [9900K 4400 TL] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
4.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: donanımcı123

4500 tl onların koyduğu fiyat değil zafercim, 4500 fiyatı bizim güçlü ekonomimizin eseri.

1 sene önceki ekonomi olsaydı yarı fiyatına alacaktın.

Alıntıları Göster
    Onların koymadığını biliyorum tabi ama 1 yılda 3 katı fiyatına çıktı her şey.

Bundan faydanalanıp stokları bitirtip daha pahalıya satan açgözlüleri saymıyorum bile.

Gidip 2. el 8700k falan alınır ama bu sıfıra 4500tl verilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 8 Ekim 2018; 20:42:33 >
  • Dolar kuruyla alakalı diyoruz ama bu fiyatların salt dolar kuruyla alakası kalmadı. Bu kadar astronomik fiyatların çok farklı açıklaması olmalı. Atıyorum dolar 3 olsa 2.250 fiyat biçecek, e yine fazla. i7 'ler 1.500 - 1600 lira arası çıkış yapardı TR'De. Yurtdışında da bir çok şey zam yiyor.

Benim bu konuda farklı teorim var şimdi kafa şişirmeyelim boşuna.

Tek diyeceğim iş icabı harici keyif için bu fiyata işlemci alan kusura bamayın enayinin önde gidenidir, almayın kardeşim, ellerinde patlasın, ürettikleri onların olsun, satamasınlar, güc tüketicidedir her zaman.. biraz nefsinize sahip çıkın.
  • 4790k yı amazonda 350$ fiyatı varken Tr de 890 TL ye almıştım, 9900k 499$ ile kim bilir kaç bin TL olacak ülkemizde. Alım gücünde bırak yerlerde sürünmeyi asfaltın altına girdik magmaya doğru yol alıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Düzelttim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahtan ekran kartı fiyatları gibi 2, 3 kat artmadı.
    Yuh diyorum bu fiyatlara.
  • Intel 9. Nesil (9900K / 9700K / 9600K) Türkiye'de Listelenmeye Başladı [9900K 4400 TL]

Fiyatlara karşı tepkim!
  • başlık'ta 9700k fiyatı için 9900k fiyatı yazmışsın.
  • Bi sistem toplama zevkimiz vardı onunda içine edildi.

High end bi sistem alınsa, 9900k ve rtx2080 ti 16 bin TL'ye yakın sadece 2 parça. Buna yakışır monitör en az 5-6 bin TL. 3 parça 20 binden fazla. Diğer parçalarla 30 bine doğru yürür fiyat. Sıfırdan üst seviye PC toplamak orta kesim için tamamen hayal oldu.

7700k dayım , 9700k yada 9900k ya geçeyim diyordum ama korkunç fiyatlar. Türkiye nin alım gücüne göre buraya özel fiyatlar yapılmalı, elbette bu durumu yurtdisindaki üretici ve satıcılar görmeli . Bu fiyatlar ile firmaların da işi çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 10 Ekim 2018; 19:11:52 >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/arama/z390/

Al bunlara da tepki göster
  • Ryzen olmasaydı bu fiyatlar dahada yüksek olurdu, bukadar çekirdek içeren intel işlemcilerde çıksaydı farklı soketlere gelir çok daha pahalı olurdu.
  • Fiyatlar süper. Görülüp ellenemeyen cinsten. He iphone Xs Max 512 GB versiyonuny almak yerine 3 tane sağlam Pc bileşeni alabilir ve böylece kendinizi bir nebze avutabilirsiniz. Sırf adamakıllı Pc'ler 15 binden başlıyor diye PS4 Pro almak durumunda kaldım.

• Amazon'da 9700K 409.99 Dolar'a yükselmiş.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Daha ön sipariş bakalım 16 sı ücretler kesilsiğinde ne alacaklar
  • nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    Sipariş edilen fiyatın üzerinde çekemez
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    499 dolara çektik bakalım kaça en son faturalandıralacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

http://www.vatanbilgisayar.com/arama/z390/

Al bunlara da tepki göster
    Z370 akar.
  • 2013 de 600tl ye almış olduğum i7 4820k ile yola devam. 4500tl sadece bir cpu ya vermek hele ki güvenlik açıkları olan ve üreticinin bu açıkları kapamak amaçlı 22nm e geçeceği bilgisini verdiği zamanda enayiliktir başka bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Ekim 2018; 12:26:19 >
  • seçen sene kara cuma indirimlerinde 3750tl ye 1950x almıştım vatan dan. şu hale bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakarikikiri -- 11 Ekim 2018; 12:40:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.