Şimdi Ara

Intel 5930K + ASRock X99E-ITX/AC Full Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    TRABZON dışına parça satışında kargo alıcıya ait. Pazarlık yok. Takas yok.
    Intel I7 5930K CPU + ASRock > X99E-ITX/ac Anakart + ASETEK 120MM Sıvı Kit = SATILDI (3'Ü BİRLİKTE SATILACAKTIR) Anakartın Türkiye'deki birkaç kullanıcısından birisiyim. Kutu içeriğinde kendi özel soğutucusu da var. Kutu ve kutu içeriği mevcut ancak sata kablolar yoktur. AC wifi anteninin kablosunun lehim işi var. Ethernet portu kullandığım için tamiri ile ilgilenmedim. Kalan konularda kusursuz. @rusty

EVGA GTX 950 2GB =SATILDI (TEK SATIŞ VAR) @alperen27588

Intel 5930K + ASRock X99E-ITX/AC Full Sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerginix -- 30 Temmuz 2022; 8:34:5 >

• güzel bir ürün,x99 platformunda böyle bir ürünün varlığından haberdar değildim,zira 1 seneye yaklaştım xeon E5 2670 V3 destekli x99 bord arıyorum herkes doğal olarak cpu ile satıyor bu yüzden herşeyi hazır bir sistemi uzun süredir bekletiyorum toplayamadım.

4 adet ram slotu olsaydı alırdım,madem bu kadar kompakt bir yapı oluşturmuşlar kenara 2 ram slotu daha koysalar tadından yenmez bir sistem olabilirdi,kısmet diyelim.

iyi satışlar.
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LGP970OB kullanıcısına yanıt
    Hocam x299 Olani var so dimm ram takiliyor 4 slot. Bundada keşke olsa idi quad ram önemli bu platform da

• Çift kanal olması çok mühim olmayan bench farkları yarattı. Ben şahsen çok dert etmedim. Bu anakartı aldığımda x299 henüz çıkmamıştı.

• Valla param olsa direkt anakart işlemciye yapışırdım, sağlık olsun artık. Hayırlı satışlar.

• Rusty R kullanıcısına yanıt

Bu anakarttan sanıyorum ülkede sadece 4-5 tane vardı ve ikisi bendeydi. İkinciyi de satmış oldum ancak yıllar sonra. İçim buruk. Umuyorum kıymet bilen ellere gitmiştir. Güle güle kullan

• Ram duruyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ecgbey E kullanıcısına yanıt

Mevcut. Ayrı bir ilan olarak açtım. https://forum.donanimhaber.com/2-adet-8gb-ikisi-birlikte-750tl-tek-satis-400tl-2800-3000mhz-ddr4-ram--153457593

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.