Şimdi Ara

<<Intel 4.Nesil #HASWELL# Kullanıcılar Kulübü>> (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
4
Favori
8.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • z87-plus ile birlikte 4770k kullanıyorum.listeye eklermisiniz?

<<Intel 4.Nesil #HASWELL# Kullanıcılar Kulübü>>
  • merhaba benide eklermisin 4670k 3.8 ghz 1.00 volt

• i5 4670K + Asrock Fatal1ty Killer 4.4 ghz o.c ile kullanıyorum + h100i ekleyebilirsin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy45

i5 4670K + Asrock Fatal1ty Killer 4.4 ghz o.c ile kullanıyorum + h100i ekleyebilirsin hocam

voltaj kaçta
  • Ekleyin beyler bende 4670k kullanıyorum.Z-87 A anakart ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

quote:

i5 4670K + Asrock Fatal1ty Killer 4.4 ghz o.c ile kullanıyorum + h100i ekleyebilirsin hocam

voltaj kaçta

VOLTAJ ayarı yapmadım hocam orada seçenekler vardı 4.0 dan 4.6 ya kadar tabi 4.4 ten sonrası kırmızı la işaretlenmiş bende deneyim dedim hata vermedi prime95 testi yaptım bi 20 - 25 dk sıkıntı çıkarmadı öyle devam ediyorum. voltaj değerleri autoda. çok anlamadıgım için voltaj değerlerinden kurcalamadım.

birde bir sürü voltaj değeri var hangisini 1.2V yapacagımı bilmiyordum ondan anakartın kendi yaptığı O.C kullandım

• quote:

quote:

voltaj kaçta

Hocam şimdi baktım 1.230V vermiş anakart kendi prime95 testinde sıcaklık değerim 54-58 arası değişiryor bazen 60 olabiliyor iniyor. H100İ deki radyotor üzerindeki fanlarımın hızıda 1300 de ayarladım sessiz oluyor böylelikle. Ve yan kapaktaki fanları çalıştırmıyorum ses çok çıkartıyor

• quote:

quote:

quote:

voltaj kaçta

Hocam şimdi baktım 1.230V vermiş anakart kendi prime95 testinde sıcaklık değerim 54-58 arası değişiryor bazen 60 olabiliyor iniyor. H100İ deki radyotor üzerindeki fanlarımın hızıda 1300 de ayarladım sessiz oluyor böylelikle. Ve yan kapaktaki fanları çalıştırmıyorum ses çok çıkartıyor

normal voltaj öyle aman aman bir voltaj değil

• ozzy45 kullanıcısına yanıt
    Prime ama hangi sürümü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur88

Prime ama hangi sürümü?

valla bilmiyom işte gezginlerden indirdim
  • OC siz 3.4 ile 3.6 arası giden bir işlemci. Asla OC yapmayı düşünmeyen birisi olarak bu işlemciye yönelmeyi tercih ettim. FPS değerleri için yeni bir konu açıp işlemciyi tanıtacağım.

• İ7 4770K@4.7 1.30v +Maximus VI extreme
  • Dostum ay sonu mu alıyorsun 290 CF'yi kısmetse?
  • Beyler sizce Haswell-E kaç TL olur eğer İ5 4670K fiyatının civarlarındaysa pc toplamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost_TR

Beyler sizce Haswell-E kaç TL olur eğer İ5 4670K fiyatının civarlarındaysa pc toplamayacağım.

o zaman hiç düşünme hemen topla
  • Aynen geçen gün araştırdım baya pahalı olacak
  • konu sahibi arkadas konuyu açmış ama sonradan hiç sahip çıkmamış bence yönetime bildirip aktif bir kullanıcı üstüne geçirmek lazım konuyu sonucta yardımlasma konusu ama ilgili bir sahibi olmayınca geri sayfalara düşmüş
  • Şuan kasam arızalıda arkadaşlar i5 4670k ya soğutucu alacam seidıon 120v 200 tl h80i 350 küsür tl neden bu kadar fiyat farkı var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

konu sahibi arkadas konuyu açmış ama sonradan hiç sahip çıkmamış bence yönetime bildirip aktif bir kullanıcı üstüne geçirmek lazım konuyu sonucta yardımlasma konusu ama ilgili bir sahibi olmayınca geri sayfalara düşmüş

Akşam üzeri konuyla ilgileneceğim. uzun zamandır ilgilenemedim..
  • tamam hocam konuya biraz sahip çıkalım gerilere düşmesin
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.