Şimdi Ara

Intel 3570K & Asus P8Z77 WS anakart video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
9.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Intel'in merakla beklenilen Ivy Bridge 3570K işlemcisini ve Asus'un yüksek kalite komponentlere sahip Workstation serisinden P8Z77 WS anakartını inceliyoruz.

• 1 Ocak 2100, Cuma 00:00
    Gelecekten haberim var ey adem oğulları

• AMD'nin geride kalması çok ğzücü. Bu farklar AMD'yi daha da geriye götürecektir. Rekabet lazım aksi halde yolunan biz oluruz

• iyimiş

• Anakart ve işlemci uyumu göz önünde başarılı.

• tesekkurler video için sonunda geldi geç oldu ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xamaximax -- 7 Temmuz 2012; 10:21:11 >
  • athlon dengi bi amd işlemciyle i5 ve i7 lerin grafik performansını karşılaştırıyorsunuz:)
    hadi biz olayı anlayacak bilgiye sahibizde son kullanıcı için video yönlendirici....

• ellerinize sağlık erdi abininde maşallahı var her yere yetişiyor maşallah

• A6 3650 =120 $
    i5 2500K =221 $
    i5 3750K =250 $
    i7 2700K =330 $
    FX 8150 =220 $
    X6 100T =?? sanırım pek bulunabilri bi işlemci degil

fikir vermesi açısındna verdim:)

• İnceleme için teşekkürler yalnız asıl merak edilen sıcaklık değerleriyle ilgili bişey bulamadım. 4.7 ghz çıkarken hangi soğutucuyu kullandınız? Onun dışında şimdiye kadar gördüğüm gördüğüm en kapsamlı karşılaştırma olmuş elinize sağlık
  • inceleme için çok teşekkürler.
    ısı değerlerini merak ettim açıkcası 4.7 de ıvy
  • Sıcaklıklara değinilmemiş. ivy bridge serisinin en büyük sorunu olan ısı hakkında bilgiler ve tablolar verilseydi iyi olurdu gibime geliyor

Teşekkürler

• Çok güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık teşekkürler. Arkadaşların da dediği gibi Isılardan bahsetseydiniz çoğu kişi için faydalı olurdu.

Ayrıca 22nm'nin güç tüketimindeki olumlu başarısından bahsettiniz.

Ama 2500K ile 2570 in arasında bir fark olmamış bu yönde.
  • Tüh AMD yetişemedi yaw, alamayacak artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500k yı 4.8 ghz ye çıkarıp bir de öyle karşılaştırın bakalım
  • İntel ezmiş geçmiş.

• teşekkürler

• Anakartı pek tanıyamadım. Daha ziyade 3570K incelemesi olmuş. Mosfetler ısınırmı pcix köprüleri sli/cross ta 16x/16x oluyormu, Dual LAN ın teaming özelliği varmı, bios nasıl, oc yetenekleri nasıl fan hızları atama çeşitli ayarlar özellikler hepsi muallak kalmış. Anakart bu incelemede daha çok konu mankeni gibi kalmış adı sürekli yüksek kararlılık desteği sunan en kalileti komponentlerden imal edilmiş denilmiş geçiştirilmiş habire.

madem elinizde 4pcix 8x 8x 8x 8x desteği sunan bir anakart geçiyor yapsanızaya şunun testini keşke. 3570K yı ozaman görürdük.

• bende oynuyorum 3570k dahili gpu ile ve okadar tatmin etmedi tamam açmadığı oyun yok ama her oyunu low ve 1280 pixelde oynamak gerekiyor crysis 2 yüksek detaylar ve 1024 pixelde anca 25 fps de oynandı 8 gb ram de mevcut dahili gpu 1 gb ram kullanıyor :/

• beyler ayrıntılı testlerin olmaması testleri kendilerinin yapmadıgı anlamına gelir copy paste yani .. lakırtılar yerli gerisi montaj anlayacagınız dahasını istiyorsnız gavur arkadaşların ayrıtılı yaptıgı testlere bakacaksınız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.