Şimdi Ara

Intel 3570K & Asus P8Z77 WS anakart video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
9.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Teşekkürler.

• En başta bu geniş çaplı inceleme için, Erdi Özüağ ve Ender Yıldız'a çok teşekkür ederim..
    3750k işlemcisi, istenileni tam anlamıyla doğru donanım uyumluluğu ile veriyor zaten çarpan kilidininaçık olması ve yükse frekanslara ulaşabilme potansiyelide var, şuan için İvy Briddge platformuna ağit olduğu için yeni bir donanım topluyorsanız bence tercih ediceğiniz platform İvy Bridge ise tercih edilesi bir işlemci..

• Arkadaslar workstation in bir rog dan farki nedir?roglarda 7/24 calisamaz mi? Uzerindeki materyaller rampage den daha mi kaliteli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben taş devrinde yaşıyorum herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdi abininde dediği gibi sandy bridge e devam

• Anakart piyasada yok birde yurtdışı fiyatlarına baktım bütün üst seviyelerden daha pahalı, Birde üyeyim, yorum yazmak niye çileli gönderdiğiniz maillere cevap yazınca hata mesajları alıyorz.

• hız aşırtma perf iyi ama her uygulamada ettikisi aynı olmuyor ama standart haliyle en alınabilir işlemci olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKLq

1 Ocak 2100, Cuma 00:00Gelecekten haberim var ey adem oğulları

Emmioğlu bir iki haber verseydin gelecekten :/

• videonun sonuna doğru amd nin a6 işlemcileri ile ivyleri kıyaslamak teknik ve sınıf açısından hatalı, bu noktada yanlı bir inceleme söz konusu.
    Bunun dışında güzel bir inceleme, amd açısından durum hiç iyi değil gerçi fiyat/performans bakımından her türlü intelden iyi ama amd sadece f/p değilde P yapsa daha iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

AMDnin geride kalması çok ğzücü. Bu farklar AMDyi daha da geriye götürecektir. Rekabet lazım aksi halde yolunan biz oluruz

Her ne kadar bu iyi olsada genede AMD kullanıyorum masa üstünde.. şuan için önemli olan dizüstü PC için AMD nin işlemci incelemesini bekliyorum bu hafta sorun olmazsa...

• grafik testlerinde AMD A8-3870K kullanılsaydı daha iyi olurdu.

malum 6550D var.

• yorumlar gene uçmuş

edit uçmamış aynı konu başka link olmuşhttp://forum.donanimhaber.com/m_62907166/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatlaxs -- 10 Temmuz 2012; 3:46:13 >
  • "zira" bitti. "keza" başladı.

• süper
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.