Şimdi Ara

Intel, 12 çekirdekli Skylake-X silahını piyasaya sürüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
5.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soket değiştirme rekorunu aldımı sonunda intel:)
    ama nedense herkes senden gıcık oluyor intel efendi
    acaba insanları tekelken çok kötü kazıkladığın içinmi

• Görün işte rakip olunca ne oluyor. Bizde de şu TTnet'e bir rakip çıksa da bitirse şu firmayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Hayırlısı olsun. Bunlar Intel'in en büyük kozları değil, daha L4 eSRAM liderliğini konuşturmuş değil... Yakın zamana kadar Intel'in, işlemciye özel programlanabilir FPGA devre çözümleri sunacağı da söyleniyordu. Sunucularda ilk çıkışını yapacakmış.
    Intel hala kendi odağını kaybetmediği sürece çok büyük firma. Üç beş lakayt onu yanlış yollara çekmeye çalışıyor, özellikle Iris Pro gibi çok kelli felli bir eSRAM ürününü sadece kıytırık APU'lara karşı çıkarmaya kim teşebbüs ettiyse umarım onu kovmuşlardır.
    Intel'in eSRAM rakibi yokken, tutup pazarda rakiplerine yedirmek gibi büyük bir aptallığa bir daha da girişmeden önce yönetimden tez müdahale gelir umarım. Intel, özgünlüğünü korumalı.

dahili grafik birimleri için intel amd nin çözümlerini kullanmak için anlaşma imzaladı bunu biliyorsun değil mi?

• jem991 kullanıcısına yanıt
    Niçin bunu bana sorduğunu sana sorabilir miyim? Bilmediğim birşey biliyorsun galiba, çok merak ettim.
    O konuda NDA var ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 28 Şubat 2017; 20:17:53 >
  • Vaybe daha dün 7.seriyi cikarmistilar onuda amd zeni cikariyor diye erkenden cikarmisti , simdi tekrar çıkarıyor.

Amd ninde elinde kozu vardır üst seviye 10-12 cekirdekli işlemci bekliyorum

• Fiyat üstüne fiyat da yazarsanız daha da oturur gibime geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 çekirdek Raizen bekliyorum.

• Fiyatını belirlerken umarım tuşlara rastgele basmış gibi rakamlar görmeyiz.

Intel, 12 çekirdekli Skylake-X silahını piyasaya sürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 28 Şubat 2017; 20:46:58 >
  • AMD, Ryzen ile gönülleri fethetti. Intel bu saatten sonra isterse 1024 çekirdekli işlemci çıkarsın bir halt yiyemez. Herkes gördü ki Intel uzun yıllardır özellikle üst segmentteki işlemciler açısından rakipsizliğini kullanarak 2-3 katı fiyatına kitliyormuş!
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Var zaten naples apu var 16 core 32 thread ve 32 core 64 thread yani inteli çok kötü şeyler bekliyor
  • Kusuratlı sallayımda yalanım anlaşılmasın

Yemezler artık yemezler işte coca cola yoksa yemezler işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Görün işte rakip olunca ne oluyor. Bizde de şu TTnet'e bir rakip çıksa da bitirse şu firmayı.

aslında var ama yok; şöyle ki ttnet'in olduğu her yerde uydunet denilen servis var. 35gb'ı ttnetten tahattühtlü 65-70 liraya alırken onlardan 150gb'ı aynı fiyata alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Niçin bunu bana sorduğunu sana sorabilir miyim? Bilmediğim birşey biliyorsun galiba, çok merak ettim.
    O konuda NDA var ayrıca.

wcctech ve techpowerup bu konu hakkında makaleleri çoktan yazdılar her şeyde nda olmuyor ne yazıkki bu tür ticari kararları borsaya bildirme yükümlülüğü vardır firmaların
  • quote:

Orijinalden alıntı: eAkman

quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

İntel mi??, Oda ne ?

quote:

Oda, evin veya herhangi bir yapının oturma, çalışma, yatma gibi işlere yarayan; banyo, salon, giriş vb. dışında kalan, bir veya birden fazla çıkışı olan bölmesi. Açık alandan bir duvar ya da kapıyla ayrılır. Geçmişi Girit Uygarlığı'na uzanmaktadır.

Bravo Bravo, İntel ile kalkan zarar ile oturuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Veee çekirdek savaşları başlasın bakalım hangisinin çekirdekleri daha ağır
  • jem991 kullanıcısına yanıt
    İlk HardOCP çıkardı. Bildirecekleri şeyler de bellidir. Tutup ticari sır açıklayacak halleri yok.
  • Intel, AMD karşısında bu sefer köşeye sıkıştı gibi, çekirdekleri artırma derdine düştü.

• Noldu intelciğim üstünemi bastılar
  • Daha az ödeyip daha fazla performans alırsam neden geçmeyeyim AMD ye.

Tabiki işlemciler çıksın biraz kullanılsın, ondan sonra düşünebilirim.

Malesef o zamana kadar İntel !

Sadece yeni kasa juranlar tercih edecektir diye düşünüyorum. Fiyatlara bakılırsa öyle çok ucuza AMAN bir performans farkı yok.

AMD pazarda daha iyi bir pay sahibi olacaktır diye düşünüyorum.

Ta ki İntel yeni seriler gelene kadar !

Uzun yıllardan sonra sanırım AMD diyecek gibiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 28 Şubat 2017; 22:34:53 >
  • İntelin etekleri tutuştu demek ki testler doğruymuş

Eyyy intel sen kimsin ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.