Şimdi Ara

INSURGENCY SANDSTORM (PS4 ANA KONU) TACTİCAL FPS - ERTELENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

INSURGENCY SANDSTORM (PS4 ANA KONU) TACTİCAL FPS - ERTELENDİ

INSURGENCY SANDSTORM (PS4 ANA KONU) TACTİCAL FPS - ERTELENDİ INSURGENCY SANDSTORM (PS4 ANA KONU) TACTİCAL FPS - ERTELENDİ

Insurgency: Sandstorm | E3 2017 Fragmanı | PS4

Hali hazırda Steam üzerinde yoğun ilgi gören taktiksel FPS oyunu Insurgency'nin devamı niteliğindeki Insurgency: Sandstorm, New World Interactive ve Focus Home Interactive'in yaptığı sürpriz açıklama ile duyuruldu.

Yeni nesil oyun motoru Unreal Engine 4 ile geliştirilen yapım, çoklu oyuncu ve co-op mod'larının yanı sıra, hikaye mod'una da ev sahipliği yapacak.

Geliştirici: New World Interactive (Insurgency, Day of infamy)

Yayıncı: Focus Home Interactive

Platform: PS4,Xbox One,PC

http://insurgency-sandstorm.com/
    https://newworldinteractive.com/
    http://www.focus-home.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 20 Haziran 2020; 16:33:31 >

• Konusunun açılma zamanı gelmiş de geçiyordu bile..
    Şahsen 2017 yılı için beklediğim 3 oyundan birisi bu oyun:konsoldaki gerçekçi FPS eksiğini belirli bir ölçüde de olsa giderecektir;gelgelelim oyunun duyurulduğu 23 Şubattan beri tek bir açıklama-haber yapılmamış olması da can sıkıcı bir durum 2017 yazına yetişir umarım..

Yazmadan edemeyeceğim beklediğim diğer 2 oyun:
    Mount and Blade 2:Bannerlord(her ne kadar bu arkadaşın da duyurulmasının üzerinden yıllaar geçtiyse de sona yaklaşıldı sanırım)ve Friday the 13th: The Game..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pobjeda -- 21 Kasım 2016; 23:00:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pobjeda kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde New World Interactive'in twitter hesabına İnsurgency Sandstorm'un ne zaman çıkacağını sordum "INSURGENCY SANDSTORM!!!" diye dönüş yapmışlardı çıkar herhalde bu sene
  • Steam indiriminde 2 TL'ye almıştım. Oyun eski haliyle bile keyifli ve baya ilgi görüyordu ama gelişim ihtiyacı vardı daha çok gameplay olarak ve birazda grafik muhtemelen bu sürümü çok güzel olucaktır. Pc FPS oyuncularının %90'ı cs oynuyor ama konsolda bf ve cod'a sıkışıp kalmıştık bu oyun pc'den ziyade konsola ilaç olucak, tarz olarakta şu an konsolda benzeri yok
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Bunlar da Taleworlds gibi tarih belirtme özürlüler o zaman desene.. Rakamları mı bilmiyorlar sanki söyleyin bir çıkış tarihi siz de rahatlayın biz de kendimizi ona göre hazırlayalım değil mi ama?
    Dediğin gibi inşallah bu yıl çıkar oyun kardeşim de şöyle farklı bir oyun görürüz ya..Öte yandan oyunu bekleyenleri ilk mesajda toplayabilirsin yarın-öbür gün oyun çıktığında oynayanlar belli olsun:çünkü gayet keyifl coop modları vs.de var bildiğim kadarıyla oyunun..

• ekostros kullanıcısına yanıt
    Senin gibi düşünenleri görmek sevindirici hocam..Ben de konsollarda FPS alanında gerçekçi oyun eksikliği üzerine çok değil 1-2 ay öncesinde bir konu açmıştım da %80-90'lık kesim oyun firmalarını savunurcasına konsola gerçekçi FPS gelmez-gelemez-joypadlar buna uygun değil() vs.gibi sudan ve dayanaksız sebeplerle kuru muhalefet etmişlerdi;bu oyun umarım en güzel cevabı verecek onlara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pobjeda -- 22 Kasım 2016; 10:02:34 >
  • INSURGENCY SANDSTORM (PS4 ANA KONU) TACTİCAL FPS - ERTELENDİ

Oyun Focus Home Interactive etkinliğinde gösterilmeye başlanmış, trailer de yakınca cıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 1 Şubat 2017; 20:31:7 >
  • Pc de oynayan arkadaşlar , oyundaki modlar nasıl? Şöyle bir s&d modu gibi bir mod var mı?

Hem co op, hem senaryo hem de multisi olmasi çok iyi. Umarım başarılı bir yapım görürüz.

• Bu oyun Insurgency değil, Focus Home Interactive'in tamamen önceki oyundan bağımsız yeni oyunu. Önceki oyunu baz alarak değerlendirmek yanlış olur.
  • pc de half life modu olduğu zamanlardan beri oynarım en son oyunu pc güzel olmadığı için 25 fps de oynamıştım öyle bile zevk vermişti.Ben bıraktığımda level sistemi yeni gelmişti henüz bunda da oynanabilirliği artırabilirlerse bf ve cod a sıkışmaktan kurtuluruz konsolda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

pc de half life modu olduğu zamanlardan beri oynarım en son oyunu pc güzel olmadığı için 25 fps de oynamıştım öyle bile zevk vermişti.Ben bıraktığımda level sistemi yeni gelmişti henüz bunda da oynanabilirliği artırabilirlerse bf ve cod a sıkışmaktan kurtuluruz konsolda.

R6 siege var hemen kurtulabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

pc de half life modu olduğu zamanlardan beri oynarım en son oyunu pc güzel olmadığı için 25 fps de oynamıştım öyle bile zevk vermişti.Ben bıraktığımda level sistemi yeni gelmişti henüz bunda da oynanabilirliği artırabilirlerse bf ve cod a sıkışmaktan kurtuluruz konsolda.

çoçuk oyununa döndü iyice oda, altyapı ve çileden çıkaran buglardan bahsetmiyorum bile. oyunun cıkışından beri 10-11 ay kadar oynadım hani kötü değil baya iyi de oynardım fakat oyunun çöp oldugu gerceğini değiştirmedi birçok arkadaş piyasada fps yok diye zorlama oynuyordu sattık çöpden kurtulduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

çoçuk oyununa döndü iyice oda, altyapı ve çileden çıkaran buglardan bahsetmiyorum bile. oyunun cıkışından beri 10-11 ay kadar oynadım hani kötü değil baya iyi de oynardım fakat oyunun çöp oldugu gerceğini değiştirmedi birçok arkadaş piyasada fps yok diye zorlama oynuyordu sattık çöpden kurtulduk.

Alakasi yok ilk ciktiginda evet cok bugliydi ama epeydir oynamiyorsun sanirim 3. Sezondan sonra baya bug fln bitti. Simdide 2. Yilin birinci sezonu basladi. Surekli yenilik yapiyor ubi . Bir suru seyde kotuler ama bu urunun arkasinda guzel durdu bence ubi

• Dün basın yasagı kalkmış, 1-2 yeni bilgi var, oyun 2018 de çıkacak ve oyunda pkk/ypg li kadın savaşcı (teröristi) kontrol edecekmişiz
  • Insurgency: Sandstorm | E3 2017 Fragmanı | PS4

• Bu oyun için story mod gereksiz boşuna zaman kaybetmişler hiçbir çekiciliği yok vasat görünüyor, playerunknown gibi online'dan ibaret olacaktı ayrıca bula bula bu konuyu mu bulmuşlar belki multisi lagsız olursa alırım diye düşünüyordum tamamen attım kafamdan.
  • UE4 ile yapılmasına rağmen ps2 oyunu gibi duruyor
  • Steam'de var bu çöp bende bir arkadaş keyi vermişti öylesine. Bu yüzyıl içerisinde indireceğimi sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurOnly

Steam'de var bu çöp bende bir arkadaş keyi vermişti öylesine. Bu yüzyıl içerisinde indireceğimi sanmıyorum

bu oyun çıkmadı daha ? hesabındaki başka bir çöp oyunla karıştırıyor olmayasın ?
  • New World Interactive'den özellikle oyunun Molotof edition'ı bekliyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.