Şimdi Ara

INSTREET 300 TL üzeri 75 TL indirim UYGULAMADA GEÇERLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

APP75 kodu ile yararlanabilirsiniz. Ben yararlandım. Ayakkabı iyi fiyata geldi. Mağazada 319 TL internette en uygun 279 TL civarı ama her numara yok. 20 TL bonus ile birleştirdim. 224 TL ye geldi. Koşu için bir ayakkabıya ihtiyacım vardı.

Ayakkabı istediğim renk değil ama olsun. Daha sonra 45 no büyük gelirse mağazadan aynı modelin renk ve numara değişikliği yapılıyormuş (ücretsiz). Bende gidip dışarıda giymeden instreet mağazasından siyah ya da mavi 44.5 ile değiştireceğim.

Sıcak fırsat değilse kusura bakmayın. Geçen Reebok fırsatını kaçırınca bunu alayım dedim.

Bugün hem boynere hem de instreete gittim. Reeboklara baktım. İyi ki almamışım. Adidası da denedim. Normalde 43 giyiyorum 44.5 tam oldu ayağıma. Bilginize.

Düzeltme : görüntü ve imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaptikBirHataKomiserBey -- 23 Haziran 2020; 17:53:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• açık adresiniz ve isminizi kabak gibi meydanda bırakmışsınız haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam turkcell elçi yakını kod bulunurmu

• djdon D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :) dikkat etmemişim.

• smsm377 S kullanıcısına yanıt
    Bulunmaz hocam. Instreet indirim kuponu var istersen 300e75. Yazmazsan sevinirim zaten blokluyorum

• Hocam 4 4 lük kullanıyordum tahahaut yeni bitti bir adet ayarlayamazmısınız

• Hocam aynı rengin numaraları ile değişim var bilginiz olsun. Yani barkod değişmeyecek. Farklı ürün aldınız mı farkını ödersiniz

• srd.karaaslan S kullanıcısına yanıt
    Ben sordum bana yaparız dedi çalışanlar sıkıntı olmaz :) bakalım göreceğiz en kötü iade ederim.

• Kod kullanınca daha pahalı oluyor, nasıl iş

• YETAB Y kullanıcısına yanıt
    Hocam senin aldığın ürünler zaten indirimli. İndirimli ürüne bir daha indirim yapmaz maalesef. İlk indirimi kaldırıp indirimsiz fiyattan yapıyor.

Benim aldığım ayakkabı adidas ve çok fazla indirime girmiyor. Genelde numarası kalmazsa

Dün eşime lumberjack aldım normalde 300 rengi satılmamış sanırım 166 tlydi. Bir indirim daha gelmiş 120 tl civarında aldım.

Lumberjack, dockers vs zaten çok fazla indirim yapıyorlar.

Adidas sıkeçırs ve nayk için güzel indirim olabiliyor. 👍

• Bu archivo serisi nasıl? Duramo alayım dedim %30 indirimle, 300 küsur liraya geliyor ama bağcık yuvaları, ayakları rahatsız ediyor diye bir yorum okudum, soğudum.

Düz taban yüzünden sadece Nike Airmax, Skechers'ın bazı modelleri uyuyor ama çoğu fazla süslü, Adidas ve UA tasarımları daha bir basic gibi geliyor.
  • qzwxec kullanıcısına yanıt
    Hocam ayakkabı bugün ulaşacak inşaAllah deneyip yazarım. Ben mağazaya gidip sordum şu an en çok satan bu dediler. Sorduklarım da tanıdıktı. İnternetten alacağımı söyledim. İyi dediler bende aldım hatta numara uymazsa mağazadan değiştireceğim. 44 giydim olmadı tam 44.5 ya da 45 olur dedim 44.5 yoktu.

Hayırlısı bakalım

Hocam ayakkabı epey hafif ve rahat ama malzeme kalitesi çok kötü.

INSTREET 300 TL üzeri 75 TL indirim UYGULAMADA GEÇERLİ INSTREET 300 TL üzeri 75 TL indirim UYGULAMADA GEÇERLİ

Hocam ayakkabılar hafif ve rahat ama bana da malzeme biraz kalitesiz gibi geldi ama öyle değildir. Sonuçta adidas ayakkabı. Ben özellikle bunu aldım çünkü arka kısmı sert ayakkabılar yara yapıyor bende.

Öyle 2 tane çöp olan ayakkabım var. Arka mavi kısım malzeme iyi, yumuşak. Ayaklarım rahat etti. Sadece koşarken giyeceğim için işimi görür. Dockerstan aldığım yürüyüş/koşu ayakkabılarım var. Başta iyi olmasına rağmen şu sıralar tabanlarımı yakıyor ve acıdığını hissediyorum. Onları da günlük işe giderken kullanırım artık. Sadece koşu için kullanacağım için taban çok önemli. Cloudfoam comfort taban ve alt kısmıda bayağı yüksek ve orta derece yumuşak.

Bu renk hoşuma gitmedi yalnız. Pazartesi mağazaya gidip 44 ya da 44.5 alacağım renk değiştireceğim. Eğer renk değiştirmezlerse de iade edeceğim

Flo/Instreet mağazalarının en sevdiğim yanı budur. Al, dene beğenmedin ya da olmadı iade alıyorlar.

Bu arada ilginç bir bilgi vereyim mağazalarda internet kadar indirim olmaz ve mağazadan alınca iade almıyorlar. Sadece değişim yapıyoruz diyorlar. Bir yasal dayanak yoktur ama bu şekilde bir işleyişleri var.

Belki de iade alırlarsa satış hedeflerinden düşeceği için müdür ya da çalışanlar uyduruyordur böyle birşeyi ama birebir şahidim.

• Kinetix ürünlerde baya indirim var. 50-60 TL modeller var. Bu fiyatlara çok çok çok iyi değil mi? Elbette bir Adidas, Nike, puma kalitesi yoktur ama kinetix ürünleri kötü değildir sanırım. Fiyat/performans olarak çok çok iddialı değilim sizce de?
  • Marmarali M kullanıcısına yanıt
    Hocam kinetix in kalıpları iç tabanları ve arka kısmı iy değil. Deneyerek almak lazım. Arada iyi ayakkabılar çıkıyor. Bende bir tane var 3-4 senelik ama o da bez. Sert kalıp ayakkabıları kolay deforme oluyor ve ayak kalıbına uygun değil gibi ama görüyorum çok giyen var

• quote:

Orijinalden alıntı: YaptikBirHataKomiserBey

Hocam kinetix in kalıpları iç tabanları ve arka kısmı iy değil. Deneyerek almak lazım. Arada iyi ayakkabılar çıkıyor. Bende bir tane var 3-4 senelik ama o da bez. Sert kalıp ayakkabıları kolay deforme oluyor ve ayak kalıbına uygun değil gibi ama görüyorum çok giyen var
    Denemek lazım haklısın, gidip bir bakayım beğenirsem 6-7 çeşit alabilirim 1-2 ayakkabı yerine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.