Şimdi Ara

İNSTAGRAMIN YOKSA HİÇSİN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
4.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyal platformları herkes kullanacak diye bir kaide yok,ve bence asıl fark kullanmamakta her gün fotoğraf atmak hikaye atmak a insanlara ben şurdayım geziyorum yemek yiyorum falan diye gözüne gözüne sokmak yanlış günümüzde çok aşırı aktif kullananları görürsek çok çok yanlış, gezip, tozup, yemek yiyip , kitap okuyabilirsin bunu başkalarının gözüne sokulması yanlış bence, bir sürü sosyal medya kullanmayan arkadaşım var gayet de hiç değiller, unutulmuyorlar, sosyal medya gibi platformların uzun süredir görüşmediğin bağlarını kopardığın insanlarla tekrar iletişimde olmanı sağlaması özelliği dışında pek bir albenisi yok, takipçi kasacam diye bence kendini yorma ulaşabildiğin kadar kişiye ulaş, sonra zaten arkadaşların seni sen onlara gör göre eklersin.
  • Konu sahibi haklı asosyalliğinizi, fotoğraf fobinizi saklamak için derin anlamlar yüklemeye çalışmayın.
    Lisede ben de asosyal biriydim full bilgisayarda geçerdi vaktim o yüzden sosyal medyam yoktu ve aynı konuda kendini kandıran arkadaşlar gibi ben de kendimi kandırıp instagram şöyledir instagram böyledir diye kendi kendime konuşurdum. Üniversitede sosyal biri oldum çevrem oldu kız arkadaşlarım olmaya başladı ben de açtım ve burada yazılan kişileri de takip etmeden kendi kendime çevremle ve tanıdıklarımla kullanıyorum
  • Gayet sosyal ve girişkenim ama sosyal medya kullanmıyorum.

Bunu duyanlar şaşırıyor. İhtiyaç duymadığımı, iletişimin gerçek halini sevdiğimi söylüyorum, kalıyorlar öyle. Çok havalı falan diyorlar.

Tercih meselesi. Sen kullanırsın, o kullanmaz. Bence sanal alemde iz bırakmadan yaşamak en iyisi. Anonim olursun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Yahu acarsin yada acmasin hesap ne kadar derin manalar yuklemissiniz. Gunde 20 story atanlar fln tamam abartiyor ama normal kullanan bi insan icin face olmasi twitter olmasi gibi bisey. Niye bu kadar taktiniz?

Kac dogumlusunuz? Bu yeni kusak cok acayip bi kafa yapisina sahip gercekten. Hayatta basarili olursunuz insallah.
    Asosyal ve kendini tipsiz olarak görenler böyle avutuyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchist Reaper -- 14 Nisan 2020; 13:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist Reaper

Asosyal ve kendini tipsiz olarak görenler böyle avutuyor işte

Alıntıları Göster
    Yani hocam olabilir insan asosyal ve tipsiz olsa bile hicbirimiz dunya guzeli degiliz zaten, sevdigin insanlari aileni unluleri fln takip edersin tercih ediyorsan. Millet nasil gurur fln yapmis aklim almiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Yani hocam olabilir insan asosyal ve tipsiz olsa bile hicbirimiz dunya guzeli degiliz zaten, sevdigin insanlari aileni unluleri fln takip edersin tercih ediyorsan. Millet nasil gurur fln yapmis aklim almiyor.

Alıntıları Göster
    Yukarda birisi edebiyat bile yapmış ya yok kum tanesi gibi diğer erkekler gibi olmak istemiyorum falan ahjahshs

Ben 3-4 ayda bir fotoğraf atarım, haftada 1-2 story atarım, takip ettigim herkes ya tanıdığım veya gördüğüm insanlardır. Bu kadar derin manalar yüklemelerine şaşırdım burası çok garip bir mecra doğrusu

• quote:

Yukarda birisi edebiyat bile yapmış ya yok kum tanesi gibi diğer erkekler gibi olmak istemiyorum falan ahjahshs

Ben 3-4 ayda bir fotoğraf atarım, haftada 1-2 story atarım, takip ettigim herkes ya tanıdığım veya gördüğüm insanlardır. Bu kadar derin manalar yüklemelerine şaşırdım burası çok garip bir mecra doğrusu

Alıntıları Göster
    ben de böyle olsam yeterdi 100-200 tanıdığım ya da normal insan takipçim olsa.. öyle insta fenosu olmaktan bahsetmedim zaten konuda.. kötü tarafı bende en kral telefondan var kamerası süper fotolar çekiyo fotoları editlemeyi de seviyorum telefonumda bayağı bi app var bi kitlem olsa manzara fotolarını editleyip paylaşabilirdim mesela kaç kişinin ilgisini çeker bilmiyorum ama

benim gibi yıkık biri için bu bile zor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: xxCrazyBoyxx01

ben de böyle olsam yeterdi 100-200 tanıdığım ya da normal insan takipçim olsa.. öyle insta fenosu olmaktan bahsetmedim zaten konuda.. kötü tarafı bende en kral telefondan var kamerası süper fotolar çekiyo fotoları editlemeyi de seviyorum telefonumda bayağı bi app var bi kitlem olsa manzara fotolarını editleyip paylaşabilirdim mesela kaç kişinin ilgisini çeker bilmiyorum ama

benim gibi yıkık biri için bu bile zor işte

Alıntıları Göster
    kardeşim ne alakası var ? kaç yaşındasın üniversiteye mi gidiyorsun liseye mi bilmiyorum bak şöyle anlatıyım sana

benim de üniversiteye geçerken instagram hesabım yoktu, sadece twitter kullanıyordum. Üniversiteye geçince taraftar kulübüne kaydoldum, diğer kulüplere kaydoldum kendime bi çevre yaptım sonra muhabbeti açıldı bir gün, aç artık diye şu hesabı. Yani eskiden konuştuğun arkadaşın olmama ihtimali yoktur sanırım önce onlara istek atarsın, sonra kulüplerden, ortak ders aldığın insanlara vs her türlü bi çevre oluşturursun.

yani benim şu an 400 civarı takipçim var aralarında yüzünü görmediğim 5-10 kişi vardır. kulüplerde biraz aktif ol, derslere git ortam kurmama ihtimalin yok dostum.

ama şunu net söyliyim insta kullanmadan bu kız işlerine damlamak çok zormuş. eskiden çıplak elle taş yontuyormuşum onu anladım

• ayrıca düşük takipçi olunca kimse kimseyi hor görmez dostum, böyle saçma şeylere de takılma

• quote:

kardeşim ne alakası var ? kaç yaşındasın üniversiteye mi gidiyorsun liseye mi bilmiyorum bak şöyle anlatıyım sana

benim de üniversiteye geçerken instagram hesabım yoktu, sadece twitter kullanıyordum. Üniversiteye geçince taraftar kulübüne kaydoldum, diğer kulüplere kaydoldum kendime bi çevre yaptım sonra muhabbeti açıldı bir gün, aç artık diye şu hesabı. Yani eskiden konuştuğun arkadaşın olmama ihtimali yoktur sanırım önce onlara istek atarsın, sonra kulüplerden, ortak ders aldığın insanlara vs her türlü bi çevre oluşturursun.

yani benim şu an 400 civarı takipçim var aralarında yüzünü görmediğim 5-10 kişi vardır. kulüplerde biraz aktif ol, derslere git ortam kurmama ihtimalin yok dostum.

ama şunu net söyliyim insta kullanmadan bu kız işlerine damlamak çok zormuş. eskiden çıplak elle taş yontuyormuşum onu anladım

Alıntıları Göster
    üniye başladım ama gitmedim bazı sıkıntılar oldu. lisede bi arkım vardı hep aç derdi beynimi s****m açmadım okuldaki çoğu kişiyle aram yoktu nötrdüm ama farkettim ki arası olsun olmasın herkes birbirini takipliyo zaten şuan açsam ortamım yok lisedekilere atamam 1 yıl olmuş aram da yoktu zaten pek

üniye devam edebilirsem denerim ama utangacım kuluplere katılıp aktif olabilir miyim bilmiyorum şu yıkıklıktan kurtulmam lazım da nasıl başarıcam bilmiyorum

• quote:

ayrıca düşük takipçi olunca kimse kimseyi hor görmez dostum, böyle saçma şeylere de takılma
    takipleşelim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsta minsta bunlar boş işler, hiç işim olmaz. Popüler medyanın ("kültürün") kurbanı olmayın, kendinizi kullandırtmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3DROS3V3RTIGO

takipleşelim mi?

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    erkekim

• quote:

Orijinalden alıntı: R3DROS3V3RTIGO

erkekim

Alıntıları Göster
    o zaman olmaz brom

• İnstagram değil sosyal değilsen bir hiçsin.

• quote:

o zaman olmaz brom

Alıntıları Göster
    tmm .s

• Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    Hayirdir alfa sosyal karsim,yuz yuze iki kelime edemedigin insana sosyal olmayan medyadan mi yaziyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Hayirdir alfa sosyal karsim,yuz yuze iki kelime edemedigin insana sosyal olmayan medyadan mi yaziyorsun

Sen çok kafana takma böyle şeyleri, yüz yüze de muhabbet ederim, sosyal olmayan medyadan da

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.