Şimdi Ara

Instagramda ünlü kızların altına evlenme teklifi atan dayılar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam ünlü kızı görüyor ve yorum olarak "lütfen benimle evlen hayatımda senin kadar güzel kız görmedim mükemmelsin seni çok mutlu ederim" diyor.

Kızın takipçi sayısı 1 milyondan fazla, muhtemelen varlıklı para sorunu yaşamayan , mutlu başarılı birisi. Posta gelen yorum sayısı 34.336

Sonra adamın profiline tıklayıp profil resmine 4x zoom yapıyosun , bambaşka bi kültürden , bambaşka bi hayattan gelen bi amca. takipçi sayısı 23. 5 post atmış ve hepsi public. varlık durumuna dair net yorum yapmak zor olsa da fotolardan dünyanın en zengin insanı olmadığını çıkarabiliriz.

Şimdi size soruyorum, gerçekten soruyorum, sizce bu adamların beyinleri yok mu da böyle tekliflerde bulunabiliyorlar? gerçekten merak ediyorum ya instagram onu yazınca kızın kendisine varacağını falan mı düşünüyorlar? bir deneyeyim mi diyorlar? gerçekten inanarak mı yazıyolar benimle evlenir misin diye? abi biraz beynini kullanır insan ya nasıl bu kadar aptal olabilirler anlamıyorum. ciddi ciddi düşününce aşırı tuhaf değil mi? o adamın oyuyla senin oyun bir mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 28 Ekim 2023; 1:45:10 >

• İsteyenin bir yüz vermeyenin iki yüzü.

• Abi tamamen erişilebilirlik illüzyonu, şimdi mesela eskiden bu kadını magazin programında veya gazetede görürdü şöyle bir off çekerdi   sonra hayata dewam.

Ama şimdi oraya yorum yapabiliyor ya, mental olarak kadına mektup gönderdiğini zannediyor. Diyor ki ulaaa yazdım karıya bakalım ne diyecek.

PINK FLOYD'UN DA DEDİĞİ GİBİ

BİR

BAŞKA

TUĞLA

DUVARDA

• o deel de bu instagramın sahibi meta, 4 yılda 50 milyar $ zarar etmiş. tek dileğim zararın katlanarak büyüyüp bu şirketin batması ve bu asrın en büyük felaketlerinden olan instagram ve facebook'un tarihe karışması...

• dekareme kullanıcısına yanıt

Feysbuk feysbuk her gün aradım durdum feysbuk feysbuk bu aşkı orda buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OdayıKarartanLamba kullanıcısına yanıt

oğlum çok mantıklı geldi lan bu HAHASFAFDS hiç bu açıdan düşünmemiştim

• Eskiden sokakta geçene laf atıyorlardı. Şimdi fotoğraflarının altına yazıyorlar. Kafa aynı kafa, amaç aynı amaç.

• Az biraz güzel olup dişiliğini kullanmayı bilen kızın bu ülkede aç kalma şansı yok.

İşi bir ileri noktaya taşıyıp bu dayıları öyle bir dolandırabilirsin ki...

• 3. sınıf ülkelerde olur böyle şeyler çok takmayın abi

• hellkatze h kullanıcısına yanıt

o zaten bambaska bi konu hocam oraya girersek çıkamayız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.