Şimdi Ara

İnstagram Takipçi Hilesi 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
8.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar bugün sizlere instagram ile alakalı 2020 yılında ki yeniliklerden bahsedeceğim.

İnstagram takipçi ve instagram beğeni ile ilgili öncelikle giriş yapmak istiyorum her instagram kullanıcısı takipçi ve beğeni sayısını yüksek ister bunun için de onlara sağlamış olduğumuz özelliği anlatıcağım.Öncelikle kolay ve güvenilir bir şekilde bu beğeni kasmaveya takipçi kasma özelliklerini kullanıcağınız bir site gerekli bunun için de takipciodasi.com sitesinden bu özellikleri sağlayabilirsiniz.

Takipciodasi.com siz kullanıcılara büyük bir olanak sağlıyor sitemizin içerisinde beğeni ,takipçi , görüntülenme , story izlenme , kaydetme , yorum gönderme gibi bir çok özellikleri mevcut sitemize girip 1 günde 2400 takipçi elde edebilirsiniz sadece yapmanız gereken bir fake hesabınızla siteye giriş yapmak ve göndericek olan takipci ve begeni kendi hesabınızın adını yazıp gönderebilirsiniz. İnstagram takipçi hilesi 2020de sizlere sağlamış olduğumuz kolay arayüzü ve güvenliği ile uğraşmadan site içerisinde takipçileri kolayca kasmış oluyorsunuz.
    İnstagram takipci hilesi ile uğraşamam daha kolay bir şekildetakipcielde etmek isteyebilirsiniz bunun için çok hızlı ve güvenilirliği olan takipçi satın alma işlemleri sitemizde mevcut olup türk takipçi veya bot takipçi satın alma seçeneklerimiz mevcut , siz kullanıcılarımızın profillerini istediğiniz gibi şekillendirmekle kalmıyoruz Türk beğeni veya keşfete düşürme seçeneklerimiz mevcut sitemiz içerisinde siz kullanıcılarımızın tüm isteklerine karşılıyıcak özellikler yer almaktadır instagram beğeni hilesi ile uğraşmayıp sitemizde paketler kısmına girip size uygun paketler mevcuttur.

Siz kullanıcılarımızın profilleri neden diğer insanlar gibi popüler olmasın bunun için sizlerde bu özellikleri taşımak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey takipciodasi sitesine giriş yapmak ve daha sonrasında tüm özellikleri kullanarak profiliniz bir çok insanın keşfetine düşmüş olucaktır.instagram takipci hilesi 2020 de siz kullanıcılarımıza kredi olarak kolay ve hızlı kasmanız için 100 kredi vermekteyiz.begeni vb diğer özelliklerimizi ilk seferde hazır olarak tüm krediler bulunmakta her 2 saatte bir yenilenen krediyle kolayca takipçi kasabilirsiniz.

Evde ,okulda veya yolda her hangi bir zamanda instagram da gezerken neden her baktığınızda takipçi sayınızın artmasını istemez misiniz bunun için tek adres
    Takipciodasi.com

• merhaba takip çi kasmanın en büyük problemi bu sistemlerde genelde bot yani sahte takipçi kullanılması. instagram gibi birsürü mühendisin çalıştığı uygulamalar, bu bot konusu ile ciddi mücadele ediyor. bot kullandığınızı tespit ettkilerinde bunları siliyorlar. tabi otomatikman ödediğiniz ücretlerde boşa gitmiş oluyor. ayrıca 100k bot takipçiniz olsa bile bi faydası yok.çünkü öylece duruyorlar sadece rakam olarak başka bişey ifade etmiyor. wooyp.com isimli bir site var. burada satın aldığınız takipçileri sistem instagram üzerinden size yönlendiriyor. yani gerçekten var olan ve gerçekten sürekli instagram kullanan hesaplar sizi takip ediyor. bunun karşılığnda ise takip eden kişilere ödeme yapılıyor. yani aldığınız takipçilerin tamamı gerçek kullanıcılar olduğu için daha sonrasında da sizin yaptığınız gönderileri beğenip yorumluyorlar. yani gerçekten takipçiniz olmuş oluyor. bu sayede bir taşla bir kaç kuş vuruyorsunuz. hem takipçi hem beğeni almak yerine sadece takipçi alıyorsunuz. sizin postlarınız sizi takip ettiği için bu kullanıcıların ekranına düşüyor onlarda beğeniyor etkileşim tavan oluyor yani. ve hızlı bir şekilde keşfet ekranına çıkmanızı sağlıyor. bu sayede özellikle sosyal medyadan ticaret yapan hesaplar bulunmaz bir nimete kavuşmuş oluyor. kesinlikle tavsiye ederim. biraz hızlı yazdım harf hatalarının kusuruna bakmayın. sistemin çalışma şeklini anlatan şema aşağıdaki gibi
    İnstagram Takipçi Hilesi 2020

• şimdi bu reklam mı gerçek mi ?
  • pembegözlük P kullanıcısına yanıt
    Reklam galiba
  • KeremVhdt kullanıcısına yanıt
    bende anlayamadım ama gerçekçiliği nedir?
  • instagram takipçi hilesi ile bedava takipçi de kasabilirsiniz :D

• Çalışan İnstagram takipçi hilesi için şu siteyi kullanabilirsiniz https://takipmax.com/instagram-takipci-hilesi

• Sayın hocam bu işin hilesimi olur? arkadaşlar hile hurda ile işiniz olmasın, bence en mantıklısı düzgün kaliteli iş yapan takipçi siteleri, özellikle tavsiyem whatsapp destek hatları olan siteleri tercih edin yoksa paranız çöp olur ben çok yer denedim ilk sayfalarda çıkan siteleride denedim özellikle az miktarlarda alım yaptım, hep çöp çıktı adamlar takipçi atmadığı gibi mesajlarada cevap vermiyorlar tam bir üçkağıt sistemi valla tam bıktım derken iki site iyi çıktı kızlar soruyorda gördüm onlardan aldım. Test ettim sağlam çıktılar mesajlarada anında cevap aldım işini iyi ve dürüst yapan yerler gibisi yok sizlerede tavsiye ederim. www.fenomensepeti.com ve www.sosyaltakipcisatinal.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.