Şimdi Ara

İnstagram sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Farkedenler olmuştur instagrama girip daha sonra ana sayfada geçildiğinde daha sonra tekrar instagrama girmeye çalışıldığında sayfa yeniden yükleniyor.ios 9 yüklü 5s de böyle bi problem yok,ios 10.2 yüklü iPhone 6 dada yok.benim telefon 10.2 iPhone 5s.var mıdır bunun bi çözümü,sinirimi bozmaya başladı😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 10.2 yüklü SE kullanıyorum aynı sorun bende de var , birde instagram açıkken tuş kilidini kapatıp açınca uygulama kapanıyor
  • Bu sorun bende de var 10.2 yüklü 6s plus, bu sorun yeni güncellemeyle geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorun başladıktan sonra 2 güncelleme geldi ama sorun hala düzelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet,olmuyor düzeltmiyorlar birtürlü ne güzel kaldığı yerden devam ediyordu twitter vs. hala öyle sanırım facebook'ta aynı problem var tam inceleyemedim onu kasıtlı mı yapıyorlar nedir sinir bozucu.
  • iOS 9.3.5 ve 5s kullanıyorum.Ben de var bu sorun.İnstagram'dan çıkıp tekrar girince İnstagram ana sayfasını gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer77

Evet,olmuyor düzeltmiyorlar birtürlü ne güzel kaldığı yerden devam ediyordu twitter vs. hala öyle sanırım facebook'ta aynı problem var tam inceleyemedim onu kasıtlı mı yapıyorlar nedir sinir bozucu.

Sadece Instagram'da oluyor. Diğer uygulamalarda bir sıkıntı yok. Yaşayanı da görmedim.
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim sadece instagram'da oluyormuş evet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.