Şimdi Ara

instagram hesabımı kapattım (cidden rahatladım ya) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
6.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yaklaşık 1 yıldır kullanmıyorum orada geçirdiğim günlük 2 3 saatimi kendime ve işime daha fazla odaklanarak geçiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

takipçi çokluğunun sana ne gibi faydası olacak kendini tatmin için işte, bi insanın 5 tane 10 tane arkadaş diyebileceği arkadaşı olur 200-300 tane düzenli görüştüğü kişi olmaz ama öyleymiş gibi hissedersin bu da roldür

Alıntıları Göster

200-300 kişi ile düzenli görüşmen gerekmiyor zaten+10dan fazla arkadaş diyebileceğim arkadaşım var, rol yapma gereği duymuyorum ve senin gibi asosyaller bu forumun bitki örtüsü olduğu için normal sayıyorum bu yorumunu, sonra konu açarsınız hiç arkadaşım yok kafayı yemek üzereyim bilmem ne samimi söylüyorum vazgeç kanka manyak olursun bak

• quote:

Orijinalden alıntı: arsızdentist

200-300 kişi ile düzenli görüşmen gerekmiyor zaten+10dan fazla arkadaş diyebileceğim arkadaşım var, rol yapma gereği duymuyorum ve senin gibi asosyaller bu forumun bitki örtüsü olduğu için normal sayıyorum bu yorumunu, sonra konu açarsınız hiç arkadaşım yok kafayı yemek üzereyim bilmem ne samimi söylüyorum vazgeç kanka manyak olursun bak

Alıntıları Göster

boş yapmışsın. arkadaşlarım var asosyal değilim sosyal olmak için instagramın olması gerekmiyor biraz mantığını geliştir instagram sayısıyla sosyallik ölçme sen bu algıdan çıkamadığın için düz mantıksın zaten, neyse sen 200 kişiyi arkadaş sanmaya devam et ne diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• izayoi kullanıcısına yanıt
  • 3 sene önce üniversiteye ilk başladığımda bırakmıştım. Ders çalışmak veya daha yararlı aktiviteler yapacak vaktimi saçma sapan fotoğraflar görerek harcamak istemedim. Şu an sadece bu forumda ve twitterda vakit harcıyorum, twitter da ömrünün sonuna geldi sayılır yakında onu da kapatacağım çünkü o da instagram gibi koca bir magazin sitesi oldu artık.
  • İlgi kasılacak bir şey değil deyip 10 paragraf boyunca ilgi kasmışsın :))
  • Hocam ben de kapattım 3 aydır instgram ve Facebook kullanmıyorum. Twitter a fleet gelmeseydi daha iyi olurdu.

• İnstagramdan sayfa takip etmek senin hatan. Bir şeyin takipçisiysen orijinal kaynağından takip et. En basiti git kendi web sayfalarını incele dergilerini al gibi. Ben düzenli makale okuyorum bilimsel çalışmaları takip ediyorum ama instagramda bilim ile alakalı hiçbir şeyi takip etmiyorum. Zaten edenlerin çoğu da gösteriş, bazen oradan post paylaşıyorlar bakın ben bu sayfayı takip ediyorum demek için. Basit bir soru sorsan o paylaştığı şey ile ilgili bilgisi yok  

• impostoryw kullanıcısına yanıt

Şu an aklıma Face hesabımda terzi dükkanı oyunu geldi. DeFacto gibi bir mağazam vardı. Ürün üretir satardık. Ulan ne günlerdi be  

• quote:

Orijinalden alıntı: impostoryw

acaba instagram da facebook gibi olur mu ileri ki zamanlarda? facebook en azından oyun oynanabilir bir platformdu. eski zamanlarda milletin ne yaptığını ettiğini görmek istemiyorsan açardın empires allies - car town - city ville - family farm - farmville gibi oyunlar, keyfine bakardın. ama instada öyle bi olay yok. instagram kolay kolay hatta imkansıza yakın bitecek gibi bir platform değil. ona çok güçlü ve daha düzgün kitleye hitap eden rakip bir uygulama çıkmadığı sürece. zaten insta artık tiktoka döndü. şu tiktok denen illette çok şükür ki bir kez bile indirip gezmeyi bırak, play store'a adını bile yazmadım.

Empires allies da ne güzel oyundu lan  

Keşke kapanmasaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: Bisikletçi76

Empires allies da ne güzel oyundu lan  

Keşke kapanmasaydı

Alıntıları Göster

bola vardı ne oynardım be 

• İnstagramı kullanmadım hayatım boyunca kullanmam da

• Sosyal medyayı bırakın, hayatı yaşadığınızı farkedeceksnz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam belki inanmazsınız ama hiç hesabım olmadı ve merak etmedim. Facebook ilk açıldığı zamanlar üyeliğim vardı son 1 yıldır kullanmıyorum hesabımı kapattım.

Cidden gerek yok, ciddi bir hastalık boyutuna gelen bu durumdan herkesin kurtulması lazım.

• zaten taş çatlasa 70 80 takipçi ve takip ettiğin vardır (bu rakamların fazla olmasıyla övünmüyorum şimdi yanlış anlama) karşına günde maksimum 3 post 5 story çıkıyordur neyden kurtuldun hocam
  • Sadece Twitter hesabım var sabit tutturulmuş bir adet iletim var; takip edeni engelliyorum bilgilerinize!

• Bence Facebook instadan iyiydi daha özgür bir platform, seçenek daha fazlaydı. 12 yıldır günde 5 6 saat pc kullanan birisiyim. Telefon elimden düşmez. Face insta vs hepsini kapattım. Hiç bir şey yapmasam girip çıkıyorum el alışmış o nedenle boşgeçtim. Bir WhatsApp var onun çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bir nimet benim gözümde. Sade ve orijinal
  • bende yeni kapattım 2 hafta olmuştur belki, insta sahtelik vitrini bence her şey sahte gülüşler,pozlar vs. çok takipçin yoksa eziksin havalı giyimin tipini foto kaliten yoksa kimse bakmaz vs

• Bende daha yok hesap ama olacak inşallah eskiden herkes Facebook sorardı şimdi herkes Instagram soruyor niyeyse yok deyince aval aval bakıyorlar birde.

• Ben de kapadım ve rahatladım boş iş instagram, sahte hayatlar sahte gülüşler saçmalık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.