Şimdi Ara

Instagram hesabim calinmis ne yapabilirm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Girmeye calistigimda mail adresimi kabul etmiyor daha sonra kullanici adimla mail adresime sifre sifirlama talebi gonderdigimde @m***.ru diye bir adrese gonderildigini soyluyorlar fakat benim oyle bir mail adresim yok yani hem mail adresimi hem sifremi degistirmisler ne yapabilirim

edit: instagrama mail attım ama işlem yapabilmeleri için bir kod verdiler bunu kağıda yazın sonra yüzünüz eliniz gözükecek şekilde bize fotoğraf falan atın diyorlar , bende kuşkulandım ne bu böyle hesap çok önemli değildi aslında yenisinide açsam olur , ama ne biliyim çalan kişi ordan benim hakkımda kötü şeyler falan paylaşsa ben mağdur olur muyum acaba ?

edit2: hesap çok önemli değildi aslında yenisinide açsam olur , ama ne biliyim çalan kişi ordan benim hakkımda kötü şeyler falan paylaşsa ben mağdur olur muyum acaba ?

hukuk bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexdesouza.10 -- 25 Şubat 2017; 15:36:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kimlik bilgilerini doğrulayarak mail attığında geri veriyorlar diye biliyorum. kimlik fotoğrafını instagram support a atıp altında izah et durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sverd I Fjell

kimlik bilgilerini doğrulayarak mail attığında geri veriyorlar diye biliyorum. kimlik fotoğrafını instagram support a atıp altında izah et durumu.

Tesekkurler hocam bir bakayim

• Yaw kim seninle ugrassin? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: it kopuk

Yaw kim seninle ugrassin? :D

Bende oyle dusundum hocamda niye boyle birsey oldu anlamadim

• quote:

kimlik bilgilerini doğrulayarak mail attığında geri veriyorlar diye biliyorum. kimlik fotoğrafını instagram support a atıp altında izah et durumu.

Bulamadim hocam oyle bir kisim supportta :(

• yeni gördüm hocam kusura bakmayın.

https://help.instagram.com/contact/740949042640030
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Herkesin düşmanları olabiliyor hocam yapcak bişey yok suan sonuç ne ? Alabildin mi? :Dd

• Fark ettiniz mi bilmem ama kurtarma adresinin mail uzantısı Rus domainleri olan .ru uzantılı görünüyor. Bu tür olaylar genellikle bilgisayarınıza virüs bulaşınca da olabilir. Eğer internet tarayıcılarınızda şifreler kayıtlı ise virüsü bulaştıran kişi rahatlıkla sizin şifrenizi arka planda değiştirebilir. Çünkü virüs ile mail bilgilerinin veya sosyal medya hesaplarının ele geçirilmesi daha önce benim başıma geldi. Eğer antiviriüs kullanmıyorsanız, iyi bir antivirüs ile bilgisayarınızda tam bir tarama yapmanızı tavsiye ederim. Zira hesabınızı geri alsanız bile bu işi yapan kişi yine şifrenizi değiştirebilir. Bu bir keylogger de olabilir, o zaman işiniz biraz daha zorlaşabilir.
  • quote:

yeni gördüm hocam kusura bakmayın.

https://help.instagram.com/contact/740949042640030

teşekkürler hocam bildirimdim durumu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Herkesin düşmanları olabiliyor hocam yapcak bişey yok suan sonuç ne ? Alabildin mi? :Dd

mesaj attım instagram supporta bekliyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: reaktivasyon

Fark ettiniz mi bilmem ama kurtarma adresinin mail uzantısı Rus domainleri olan .ru uzantılı görünüyor. Bu tür olaylar genellikle bilgisayarınıza virüs bulaşınca da olabilir. Eğer internet tarayıcılarınızda şifreler kayıtlı ise virüsü bulaştıran kişi rahatlıkla sizin şifrenizi arka planda değiştirebilir. Çünkü virüs ile mail bilgilerinin veya sosyal medya hesaplarının ele geçirilmesi daha önce benim başıma geldi. Eğer antiviriüs kullanmıyorsanız, iyi bir antivirüs ile bilgisayarınızda tam bir tarama yapmanızı tavsiye ederim. Zira hesabınızı geri alsanız bile bu işi yapan kişi yine şifrenizi değiştirebilir. Bu bir keylogger de olabilir, o zaman işiniz biraz daha zorlaşabilir.

telefondan giriyordum hocam instagrama hep , telefona bir antivirüs yükleyim o zaman

• instagrama mail attım ama işlem yapabilmeleri için bir kod verdiler bunu kağıda yazın sonra yüzünüz eliniz gözükecek şekilde bize fotoğraf falan atın diyorlar , bende kuşkulandım ne bu böyle hesap çok önemli değildi aslında yenisinide açsam olur , ama ne biliyim çalan kişi ordan benim hakkımda kötü şeyler falan paylaşsa ben mağdur olur muyum acaba ?
  • Hocam sizin olduğunuzu nasıl anlayabilirler sizce başka türlü ? Ben de mail atayım herkesin hesabını alayım o zaman. Mahalle markası değik sonuçta adamlar. Benim için sorun yok diyorsanız siz bilirsiniz. Karar sizin ama şunu söyleyeyim alan herkes bu şekilde alıyor.

• bu ruslarda ne bicim herifler benimde siteyi hacklemişlerdi
  • quote:

Hocam sizin olduğunuzu nasıl anlayabilirler sizce başka türlü ? Ben de mail atayım herkesin hesabını alayım o zaman. Mahalle markası değik sonuçta adamlar. Benim için sorun yok diyorsanız siz bilirsiniz. Karar sizin ama şunu söyleyeyim alan herkes bu şekilde alıyor.

Hocam haklisinizda ne biliyim pek guvenemedim , nasil olsa fazla takipcim yoktu , yenisinide acsam olur tek korkum eski hacklenen hesaptan kotu seyler paylasmalari oyle bir durum olursa bana bir sorun cikar mi acaba

• Valla sorun çıkıp çıkmayacağını siz bileceksiniz hocam ama bence tehlikeli bir durum. Ben olsam istemezdim. En azından hesabı almayı geçtim kapatılmasını isterdim yani. Rahat etmek açısından.

• quote:

Valla sorun çıkıp çıkmayacağını siz bileceksiniz hocam ama bence tehlikeli bir durum. Ben olsam istemezdim. En azından hesabı almayı geçtim kapatılmasını isterdim yani. Rahat etmek açısından.

Hani ne biliyim hocam birilerine hakaret fala etseler calinmis hesaptan sorumlusu ben mi sayilirim yoksa calindigi icin bisey olmaz mi

• Kanıtlamanız gerekir sanıyorum. Hukuk bilgim o kadar yok fakat sonuçta hesap sizin adınıza olduğundan sıkıntı olabilir. Bilen birisine sorup detaylı bilgi almanızda fayda var hocam.

• quote:

Kanıtlamanız gerekir sanıyorum. Hukuk bilgim o kadar yok fakat sonuçta hesap sizin adınıza olduğundan sıkıntı olabilir. Bilen birisine sorup detaylı bilgi almanızda fayda var hocam.

teşekkürler hocam , yalnız artık hesap benim adıma değil çünkü mail adresi bile değişmiş yani benle tek ortak yanı kullanıcı adı ve fotoğraf
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.