Şimdi Ara

Instagram Hashtag Sorunu ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
0
Favori
33.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim etiketler de işe yaramıyor artık. Dünden beri deniyorum nafile...
  • Etiketler de sıkıntı yok beyler. Benim de çalışmıyordu düzelti.
  • arkadaşlar en fazla 30 etiket koyabiliyormuşuz. 30'dan fazla olunca etiketlerin hepsi siliniyor, foto etiketsiz olarak paylaşılıyor.
  • fernandao kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Çözemedim daha.
  • Arkadaşlar yeni açtım instagram hesabını 4,5 gündür var ban yedim sanırım bilmiyorum 3 gündür etiketleme yapamıyorum. Bugün de Hashtag fotoğrafım çıkmadı nasıl çözeceğim bu sorunu çokta paylaşım yapmıyorum günde 1 tane sinir oldum bi sitede uygulamadan önbelleği silin düzelir yazıyordu yaptım düzeldi. Sonra yine aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 20 Kasım 2016; 23:48:24 >
  • Konuyu hortlatmak durumunda kaldığım için kusura bakmayın arkadaşlar ama önemli bir sorunum var. Birkac haftadır instagram etiketlerim çalışmıyor. Buraya kadar bu başlıkla uyumlu bir sorun aslında. Uymayan durum ise şu: fotoğraflarımın altına yazdığım etiketlere tıkladığım zaman fotom o etiket listesinde görünüyor ama sanki sadece takipcilerimle paylaşmışım gibi sadece onlardan like geliyor. Normalde 50 ve üzeri like alan fotolarimda hic like yok. Telefon android sisteme sahip. Herseyi denedim: instagram güncellemeleri kaldirdim yeniden yukledim. Ön bellek verileri sildim vs. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

• DÜştük bu sorunlara çıkamıyoruz
  • Arkadaşlar 1 haftadır yaptığım hastagler çalışmıyor doğa fotoğrafçılığıyla uğraşıyorum bu yüzden bu benim için büyük bir sorun lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? 🙏

• 3 gündür benim iPhone'da da aynı sorun oluştu. Sadece takipçilerim fotoğraflarımı beğeniyor. Örneğin #travel hashtagi yapıyorum 20-30 saniye kadar ilgili yerde duruyor sonra gözükmüyor. Diğer tüm hashtagler için de durum aynı. Programı sildim yeniden yükledim. instagramı kullanan hiç bir program yok. Kullanıcı adımı ve şifremi de değiştirdim sonuç yine aynı. Nasıl düzelteceğiz bilgisi olan var mı?
  • Aynı sorun bende de 3 gündür devam ediyor. Hem ios cihazda hem de android cihazda hashtaglar çalışmıyor. Sorun bildirme bölümünden sorunumu bildirdim ama geri dönüt alamadım... Hesap ban falan da yemiş olamaz valla anlamadım gitti. Bir bilen varsa lütfen yardım edin :)
  • Benimki de ban yemiş olamaz ama bakıyorum milletin beğenileri binlerin üzerinde. Neye göre bizi buldu hiç anlamadım. Ben de sorun bildirdim ama geri dönen olmadı...
  • mavsar kullanıcısına yanıt
    Hocam Instagram da insanlarda farklı. Saçma sapan fotoğralar binlerce beğeni alıyor. Etiketlerim bazen çalıştığında da çok fazla beğeni almıyor...Neye göre beğeniyorlar anlamıyorum

• Ne oldu anlamadım ama bugün düzeldi. Belki yazdığım yazıyı dikkate aldılar. Bir şekilde engellenmişti düzelttiler bilemiyorum ama şu an sorunsuz çalışıyor. Hoş beğeniler yine 100'ü geçmiyor ama buna da şükür. En azından eskisi gibi 20 değil.
  • mavsar kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam duzeldigine:) benimde düzeldi çok şükür 😊

• İnstagram hashtag sorununu nasıl çözdünüz, yardımcı olabilir misiniz

• Aynı sorun yönettiğim bir sayfada da 2 günden beri mevcut hastaglar hatta açıklama kısmına yazdığım normal yazı bile görünmiyor düz fotoğraf veya video ne atıyorsam o gidiyor. Sebebini bile var mı ? Ya da bu sorunu yaşayan.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.