Şimdi Ara

İnstagram Gizli Hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnstagram da gizli bir hesabın fotoğraflarını hesabı çalmadan nasıl görebilirim.
    Amacım sadice paylaşmış olduğu fotoğrafları karşı tarafa çaktırmadan bakabilmek.
    Not: Sahte hesap açıp takip etme olasılığını eleyin.

Teşekkürler.

• Kimse yok mu cevap yazabilecek :(
  • göremezsin
  • Postegro diye bi uygulma var fake hesapla giriş yap çalınma riskine karşı storysinden takip ettiklerine kadar gösteriyo günlük 3 kez bakabiliyosun veya premium olursan sınırsız ama para verdiğine değmez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sanırım programın adı postegroydu fake veya normal hesabınla giriş yapıp gizli hesapları görebiliyordun sonradan ya program kaldırıldı ya da adı değişti diye biliyorum ama bir bak istersen hocam

• Geçenlerde arkadaş önerisiyle buldum tam konuyla alakalı olarak. İnternette Secretle diye bir site önerdi daha öncesinde başka bir uygulamayı kullanıyordum ama Secretle'nin daha güvenli olduğunu duydum kullanan birkaç arkadaşımdan. Bence buna göz atabilirsin. Gizli hesaba hesap sahibinin haberi olmadan hikayesine gönderisine vs ulaşabiliyorsun .Diğer uygulamalardaki gibi bilgi çalma ve senin adına hikaye paylaşımı takip etme gibi sıkıntısı yokmuş. Umarım yardımcı olmuşumdur.

• enes.eskobar E kullanıcısına yanıt

Postegro kullandım zamanında kullanmaz olaydım :') Benim adıma hikaye mi paylaşmadı tanımadığım onlarca insanı mı takip etmedi daha neler neler aman diyeyim...

• İsmail Karaç İ kullanıcısına yanıt
    Fake hesapla giriş yapınca bisey olmuyodu ama şimdi uygulama silinmiş galiba hata veriyo

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Belirli uygulamalar ile gizli profilleri görmek mümkün.. Fakat bir süre sonra Instagram bu uygulamalara engel koyuyor maalesef!

• guncel var mı?

•  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.