Şimdi Ara

Instagram fenomenlerinin insanları salak yerine koyması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mutlaka instagram'da yapılan çekiliş gönderilerine denk gelmişsinizdir. Bu çoğu zaman telefon oluyor ama adamlar artık kendini aşmış. Çekiliş ile araba vereceklermiş (sözde). Bu tarz çekilişlere katılmak için ise şartları şunlar oluyor genelde: .... sayfalarını takip etmek, gönderinin altına arkadaşlarını etiketlemek vs. yahu resmen insanları salak yerine koyarak takipçi kasıyorlar. Bunu neredeyse bütün fenomenler yapıyor utanmadan. Tamam bazıları cidden hediyeyi veriyordur ama %90'ı insanları resmen sağıyor ve aptal yerine koyuyor.

Gönderinin altına gelen yorumlar ve beğeni sayısı ise korkunç derecede. 15 milyon yorum yapılan çekiliş postu gördüm yahu.
    Telefona yine eyvallah ama bu devirde kim kime çekilişle araba verir? Güzel ülkemin zeki insanları keşke birazcık uyanık ve akıllı olsalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1B6F58693 -- 15 Şubat 2020; 20:17:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnstagram legal dolandırıcılıktır.Net

Onu her düşündüğümde türkiyenin orta-alt sınıfı tipi varoşluğunu içime çekiyor gibi oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 15 Şubat 2020; 20:20:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

İnstagram legal dolandırıcılıktır.Net

Onu her düşündüğümde türkiyenin orta-alt sınıfı tipi varoşluğunu içime çekiyor gibi oluyorum
    15 milyon yorum yapılmış çekiliş postu gördüm yahu. Bu tarz çekilişlere inanan insan sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Fenomenler takipçi kasmanın kolay yolunu bulmuşlar ve insanları kullanıyorlar resmen. Nedense bu duruma üzülüyorum doğrusu.

• Bir umuttur yaşamak yakın çevremde beni etiketleyen oluyor ama ses etmiyorum umut olmadan yaşam olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.