Şimdi Ara

Instagram'dan tanışırken aklıma yazacak bir şey gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocalar 2 gün önce aynı ilçeden bi kızı ekledim geri döndü daha sonra mesaj attım klasik soruları sordum kıza yaşın kaç, nerede okudun vs. ama kız bana sorduğum soruları ya da farklı bir soruyu sormadı hiç yani bi tık ilgisiz davrandı gibi bir şey. Klasik soruları bitirdikten sonra da aklıma yazacak bir şey gelmedi ben de " ne yapıyorsun nasıl gidiyor" yazdım kız yine kısa bir cevap verip bana sormadı. Ben de yaptığım şeyi söyledim ve farklı bir şey yazdım ama görüldü yedim

Siz bi kızla tanışırken samimiyeti nasıl kuruyorsunuz sürekliliği nasıl sağlıyorsunuz ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• valla en iyisi hayvanların durumu bu insanların çiftleşmesi acaip karışık fena kafa patlatıyor

nurten selam

sen de kimsin be salak

aa ne kadar ayıp bak sana çiçek aldım

neden

arkadaşın dedi çiçekle git sever dedi

hangisi demiş benim polen alerjim var bilerek mi yapıyorsun

ama bana öyle dedi

ya kardeşim akşam nette görmüyormuyuz asıl derdinizi

ama ben

tamam tam da o sebepten...çek şu çiçeği burnumdan çekil işimiz var bizim ip atlayacağız bi kere

bizimki düşünür...ben de atlamak istiyorum da izin vermiyorlar ki birader

ne dikiliyorsun be hala

akşam çıksak

nereye ağaca mı çıkacağız...ayteeen ipi getir

ulan çiçekler kurudu ağaç oldum burada

hadi git oğlum olmaz o iş bugün acaip özel bir gün yarın gel

yarın olacak mı

hayır

neden

aytene sordum babası fakir dedi

ne yoruyorsun o zaman çiçek mi yolacağız her gün sana

e sen böyle dikilince arkadaşlara hava oluyor peşim adam dolu dedim

hain

sensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 28 Haziran 2022; 17:45:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pspsexer kullanıcısına yanıt
    Kral sen ne anlatıyorsun kral

• Profilinde dikkatimi çeken bir şey/ortak bir nokta varsa onun üzerinden konuşuyorum genelde, mesela bu bazen gittiği yer hakkında tavsiye istemeyle ilgili bir soru da olabiliyor ya da direk tarzıyla ilgili birşey söylüyorum ufaktan sataşarak. Bazen de laf arasında ufak bir övgü.
    Ha bu sataşma tam bıçak sırtı, direk negatif bir geri dönüş gelir ya da anlamazsa hazır cevap olmalısın yoksa iletişimi keser direk.
    Ha tabi tüm bunları yaparken kıza direk yürüme amaçlı düşünmeyin. Bunu anladıkları an tavırları değişiyor çünkü, normal arkadaşınız gibi davranın. Ateşi yavaştan harlamak gerekir çünkü.

• Ha burada yazdığın kişilerden illa cevap bekleme, çoğu gün içinde bir sürü mesaj alıyor emin ol.
    Bir özelliğinle ön plana çıkmalı ve bunu da belli etmelisin.
    Yoksa bir süre sonra konuşma biter azalarak.

• Cüheyir kullanıcısına yanıt
    Hocam türk kızları çok zor bu da bu işi meşakkatli bir iş yapıyor baya

• Evet o konuda size katılıyorum, bazen benim gibi sakin bir insanı bile çileden çıkarabiliyorlar.

Bu zorluğun asıl sebebi erkeklerin aşırı ilgisi, kadınlar bir anda ne oldum delisi oluyorlar.

İlla sevgili olma gözüyle hareket edilmeyince biraz daha rahat davranabilirsiniz ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüheyir -- 28 Haziran 2022; 18:43:23 >
  • Up

• İnsan hobilerini falan sorar

• %99 unun yaptigi sekilde cevap verince umursamaz.Her gün 10 tane erkek yaziyordur ona.Instadan zaten ilk ön yargi tip ve profilindir.

• hocam instagram kullanmam ama bi keresinde sahte bi hesap açtım instada. dişi bi çizgi film karakteri koydum profil fotoğrafıma. ne yaşım yazıyordu, ne tipim gözüküyordu. bir hafta içerisinde onlarca kişiden mesaj aldım durduk yere. çocuklar da yazdı, yaşlılar da. profil fotoğrafımdaki çizgi film karakteri dışında hiçbir şey yoktu profilimde...

kısaca o kız büyük ihtimalle instagram'dan yazanlardan bıkmıştır artık. boşverin siz o kızı. hiç sıcak yaklaşamadım zaten internetten tanışma olayına. forum hariç, anonim zaten burası

• bu arada yüz yüze karşı cinsten tek bir kişiyle konuştum. sürekliliği karşımdaki sağlıyordu. o sustuğunda büyük sessizlik oluyordu. bi şekilde devam ettirdik dostluğumuzu, nasıl oldu ben de anlayamadım

ekleme: dershanede tanıştık. siz de üniversitede tanışırsınız inşallah birileriyle

• sriiouss kullanıcısına yanıt
    Hocam kız keko gibi bir şeydi zaten çok da umrumda değil ama cidden sosyal medyada aşırı derecede bir rekabet var en kötü kıza bile yazsan seni iplemiyor. Profilinin önemi de çok fazla ama bu olayda

• pspsexer kullanıcısına yanıt
    Vallahi halısın hocam. Bizim gibi ruhu seçimleri içgüdüsü fazla olan canlılarda bu tip meseleler çok karmaşıklaşıyor. Mesela klonlama meselesi için de bu geçerli. Biz insanlar yok ruha ne olur klonlanan da biz mi oluruz diye düşünürken deniz yıldızı gibi canlılar hep yapıyordu bunu? Aşkta da bu geçerli sanırım.

• size spor + tok karına günde iki kez cs50 yazıyorum hocam. profil fotoğrafınızdaki kaslı vücudunuzu gören kız hemen mesajınıza tıklayıp print("Hello World!") gibi ileri derece programlama bilgisi gerektiren yazılarla karşılaşıp ağzından salyalar akıtacak veya fazla heyecanlanırsa bayılıp bi süre hastanede yatacaktır. ilk izlenim önemli tabi

• hocam hep boyle gecistirici kisa cevaplar veriyorsa fazla zorlamamak lazim bir iki kere daha deneyip yol vereceksin

• Daha da yazmadım zaten hocam kız da keko gibi bir şeydi zaten

• zaten artik goruldu yedikten sonra yazilmaz hocam

• Hocam nasıl kız bulacaz hocam sokaktan çevirsek olmaz burası Türkiye ne olacağı belli değil Instagram' dan yazsak yine olmuyor. Para olmayınca sosyal aktivite de olmuyo. E napıcaz biz kral

• hic bilmiyorum hocam ayni dertten ben de muzdaribim sosyal aktivite olmadan tanismak zor

bir de biraz yavsak olmak gerekiyor tanisinca kiza yurumezsen frienzone'a atiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.