Şimdi Ara

Instagram’dan kullanım kolaylığı odaklı yeni profil tasarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Instagram yeni profil sekmesi tasarımının duyurusunu yaptı. Yeni ara yüz daha anlaşılır ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış. Tamamıyla değişen ara yüz üzerinde daha fazla sayıda sekme bizleri karşılıyor. Grid, gönderiler, IGTV ve etiketler gibi seçeneklerden oluşan yeni sekmeler yardımıyla daha çok içeriği bir arada görebileceksiniz. Marka/satıcı hesapları için ise ek olarak mağaza sekmesi bulunuyor.

28 Kasım’da yayınlanacak

Yeni tasarım profil resminizi sağ kısma getirirken, takip ve takipçi sayılarınızı isminizin altına taşımış. Test aşamasında olan bu yeni profil sekmesi 28 Kasım tarihinde tüm kullanıcılar için sunulacak. Firma yeni ara yüzü hakkında yayınladığı ekran görüntüleri eşliğinde bir de tanıtım yazısı paylaştı;

“Profiliniz kim olduğunuzu başkalarına paylaştığınız yerdir. Bizde bugünden itibaren, kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, insanlarla daha kolay bağlantı kurabileceğiniz profil özelliklerimizi test etmeye başlıyoruz. Önümüzdeki haftalarda profilinizde, ikon, buton, resim, sekmeler vb. üzerine tasarım değişiklikleri görmeniz olası. Bu yeni tasarım anlayışının profilinizi daha anlaşılır ve temiz bir hale getirmesini umuyoruz. Eski grid sekmesinde paylaştığınız fotoğraflar ve videolar üzerinde herhangi bir değişim olmayacak.”

Ayrıca Bkz.Instagram sahte beğeni ve takipçileri silecek

Paylaşılan ekran görüntülerini ise yukarıdan inceleyebilirsiniz. Bu açıklamanın ardından, Instagram yeni profil sekmesi tasarımını böylece duyurmuş oldu.

• Kullanışlı olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fena değil denemek lazım

• Boş beleş işler... Önce otomatik video oynatmayı kullanmak istemeyen kullanıcıların sesine cevap versin. Bugün instagram kullanan insanlara mobil paket dayanmıyor. FAcebook ve Twitter'da böyle bir seçenek varken Instagram'da neden yok anlamış değilim. Mobil paket yoksa dışarı da instagram kullanmak imkansız.

• 2 senedir hikayelerimde soru sor anket yap özellikleri bi türlü gelmiyor ona da çözüm yapabiliyorlar mı? :)

• Daha kullanışlı gibi duruyor sanki, denemedem bilemeyiz tabii ama açıkcası pek de kullanmıyorum ayda yılda bir defa resim paylaşıyorum. Fakat verilen emeklere saygı duymayı atlamıyorum.

İyi akşamlar

• Acaba neden iOS 10’dan görüntü almışlar. 3 sene öncenin işletim sistemi...

• Bence şu dandik logosuna bir çözüm bulsunlar öncelikle

• İnstagram’ı seviyoruz kim ne derse desin...

• Yenilik iyidir! Özellikle insanların sahte beğeni ve takipçiler alarak fenomenleşmelerinden kurtulur, kaliteli hesapların yükselişini görmüş oluruz..

• Kullanışlı gibi duruyor, ama şu fotoğraf kalitesini biraz daha yükseltseler güzel olacak.

• Hikayeler kısmında soru sor özelliği yok,buna ne demeli.? Bizim başımız kel herhalde.

• Gelen gideni aratır aratacak da bence

• video yayınlandığında 15'er saniyelik şekilde bölüyor, önce bunu uzatsınlar.
  • Onur kardeşim iyi günler... Ben öyle uzman kullanıcı değilim onun için sorum biraz cahilce kalabilir... Bir ara ben özel bir şey yapmadan laptop un ekranında, cep telefonunda ve tablette var olan, ortasında resim eklemek için ( + ) butonu olan bir açılış sayfası geldi... Ancak, "Aaa ne iyi oldu! artık kolay resim eklerim" derken.. Yine kendiliğinden o ilk sayfa yine eski haline döndü. Bu benim hesabımdaki bir şey mi yoksa genel mi? Bu açılış sayfasına sahip olmak için yapabileceğim bir şey var mı? / Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.