Şimdi Ara

Instagram'da akrabalarının ve iş arkadaşlarının takip isteğini kabul etmeyen arkadaş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana göre gizlediği bir şeyler var. Sizce?

bunu yapan bir hatun kişisidir.
    bir şeyler gizliyor gibi.
    sevgilisi vardır. sevgilisine hesap vermemek içindir.
    ya da başka şeyler var.

çünkü ınstagramdaki takipcileriyle haftasonu yemek yediği gibi, iş arkadaşlari ve akrabalariyla da dışarıda yemek yer.

takipcileriyle whatsapp'da mesajlastigi gibi, iş arkadaşlarıyla da whatsapp'da mesajlasiyor.

ış arkadaşlarıni ınstagram hesabinda kendisini takip etmesine layık görmüyor ise,
    ınstagram'daki takipçileriyle haftasonu vakit gecirsin.
    niye iş arkadaşlarıyla haftasonu vakit geçirir ki?

ve aylarca benle de mesajlasti. kolay kolay takip etmeme izin vermedi. tartışmalar olunca, engeli bastik her yerden. whatsapp engeli kalkar, ınstagram engeli kalkmaz. whatsapp, instagrama verilen değeri görmedi.

ınstagram takipçileri arasindan hiçbiriyle benimle mesajlastigi kadar mesajlasmaz, benimle buluştuğu kadar onlarla buluşmazdi. yine de beni ınstagramda takipci olarak gormek istemedi.

aylarca instagramda takip dışı mesajlastik. haliyle akillara "acaba kaç kişiyle takip dışı mesajlasiyor" sorusunu akıllara getiriyordu. boyle dedigim zaman ise kızıyordu. ıftira atiyorsun diyordu.

o da öyle dusunmemize neden olacak eylemi yapmasaydi. haksız miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krebya34 -- 2 Haziran 2024; 23:44:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Insanlardan bikmistir. Ornegin ben. 31 tane takipcim var. O zaman niye kullaniyorsun diyebilirsin. Bazen biri sana sosyal medyadan takip atip ulasiyor. Sosyal medyada iyi kotu bir hesabin olmasi gerekiyor.

• İş arkadaşlarının muhabbeti hoşuna gitmeyen kişi olması muhtemel. İnsanlar hemen yaftalıyor etiket takıyor dün şurada gezmişsin şunu yemişsin gibi bunlara maruz kalmamak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF.Skinner kullanıcısına yanıt
    Soruyu guncelledim

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yaptim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.