Şimdi Ara

Instagram açmak istiyorum ama atı alan üsküdarı geçmiş. Tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır sosyal medya kullanmıyorum, şimdi yeni bi insta twitter açayım diyorum ama millet baya hakimi olmuş oraların, bi foto koyuyo 300 like alıyo adam. Ben şimdi uzun süredir kullanmadığım için takip edilecek çok az kişim olucak, bi foto koyucam alıcak 30 like. Normal hayatta yanima yaklasamiycak insanlara orda koz vermis olucam diye düsünüyorum. Suna bak 30 begeni almiş ala ala diyenler olucak illaki. Kendileri uzun süredir kullandıkları için oturtmuş hesaplarını.

Ne önerirsiniz bana dostlar? Varmı şu olayı ezik muamelesi görmeden atlatmamın bi yolu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla hocam ben de yıllardır kullanmıyorum whatsapp dışında hiçbir uygulama.Ben de twitter açmayı düşünüyorum yakın zamanda bu zamana kadar kullanmak istememenin nedeni hep itici gelmesiydi insanların yapmacık olmasıydı hala öyle bence ama twitter sanırım eğlenmek gülmek kafa dağıtmak için hatta bi tık önde bana göre.Hiç takma öyle şeyleri kim ne derse desin bırak ya.Mutlu gibi rol yapıp,çok az yaşadığın bir hayatı sanki hep yaşıyormuş gibi gösterip yapmacık olup yüzlerce beğeni almaktansa az takipçin olsun kendin ol yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koçum ciddi misin
  • çevren ne kadar genişse o kadar hızlı oturur profılın, kuzenımden 1 yıl once actım profılımı benım max begenım 100 ama o bırkac ayda benden fazla begenılere ulastı:) cevren genısse hızlı oturuyor ve ılk fotolar az begenı oluyor maalesef
  • onla alakası yok, çevren varsa her türlü kasarsın

• Benim için bi sıkıntı yok zaten yapmacıklığı sevmem ama öyle bi duruma gelmişki işler, hani ayak uyduramassan garip oluyo yani. Dedigim gibi normalde yanimiza yanasamayacak tiplere bakiyosun orda playboy takiliyor.

• Ne alaka la metin2 mi bu. 300 beğeni alan adam gelip senin çarı mı kesecek

• Jack-White kullanıcısına yanıt
    Kanka öyle diyosunda ben maksimum 100 kişi tanıyorumdur, samimi olduğum sevdiğim kişi sayısıda 10'u geçmez. Bu tanıdığım 100 kişininde 30-40'ından haz etmem mesela. Yani takip bile etmem şahsen. E geriye kaldı 50-60 kişi. Millete bakıyosun 500-600 takipçisi var. Şimdi bu insanlar çokmu aktif? Yoksa benmi çok pasifim? Anlamadım şahsen

• Kardeş eventleri takip edersen iyi takipçi kasabilirsin

• Beğeni hilesi kas sende

• Hocam nolacak ben 30-40 arası alıyorum. Merak etmeyin emin olun bu beğeni sayısı daha iyi. Ya hep ya hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 22 Temmuz 2017; 0:22:2 >
  • Yaş 12 falan herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Ne alaka la metin2 mi bu. 300 beğeni alan adam gelip senin çarı mı kesecek

komik
  • Instagram açmak istiyorum ama atı alan üsküdarı geçmiş. Tavsiye?
  • "Normal hayatta yanima yaklasamiycak insanlara orda koz vermis olucam"

bi psikoloğa görün istersen
  • böyle saçma sapan şeyleri önemseyerek bir ezik psikolojisinde olduğunu kendin göstermişsin bence bunu bilmen yeterli
  • Benim foto 355 beğeni 27 yorum

Instagram açmak istiyorum ama atı alan üsküdarı geçmiş. Tavsiye?
  • nickini metin2'den hatirliyorum herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.

Kanka öyle diyosunda ben maksimum 100 kişi tanıyorumdur, samimi olduğum sevdiğim kişi sayısıda 10'u geçmez. Bu tanıdığım 100 kişininde 30-40'ından haz etmem mesela. Yani takip bile etmem şahsen. E geriye kaldı 50-60 kişi. Millete bakıyosun 500-600 takipçisi var. Şimdi bu insanlar çokmu aktif? Yoksa benmi çok pasifim? Anlamadım şahsen

Çoğu boş beleş adam dostum yıllardır kullanıyor olmanın meyvesini yiyorlar takma kafana, aç hesabını sadece sevdiklerini ekle tanıdıklarını değil sevdiklerini bak seni sevenleri profili de gizli yap kendince takıl

• O 300 like alanların çoğu 300 kelime bilmiyordur. Şahsen bir insan bir yeteneği, başarısı hariç çok beğeni alıyorsa uzak durarım diyicem ama zaten sosyal medya kullanmıyorum bu yüzden kim ne kadar like alıyor bilmiyorum. Ben anlamıyorum bir insanın binlerce tanıdığı nasıl olabilir ? Ben 100 kişinin ismini zor aklımda tutuyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.