Şimdi Ara

Instagram,15 MB lık bir videoyu yaklaşık 3 saatte atıyor ya da atmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce böyle bir hata ile karşılaşan var mı bilmiyorum araştırdığımda bulamadım fakat sorunum çok garip.İnstagrama video atmak istendiğinde(yaklaşık 40-50 saniyelik bir video,640p ile 480p arası bir kalitede)bu videoyu atmak saatler sürüyor.Dolma çubuğu bir yere kadar geliyor ama daha sonra çubuk geri gidiyor,sonra tekrar ileri gidiyor,sonra tekrar geri geliyor,gidiyor geliyor derken 3 saati buluyor.Bazende hep böyle kalıyor Çubuk niye geri gitsin ki ? İnstagram silindi,tekrar yüklendi,verileri silindi önbelleği temizlendi vs yapmadık şey bırakmadık ancak yine bu sorun devam ediyor.İnternet upload hızı ortalama 2 mbps.İnternet sayacına baktığım zamanda hani sürekli atıyor gibi birşey mi oluyor anlamadım 500-600 mb upload yapmış oluyor.15-20 mb lık videoda nasıl o kadar upload oluyor aklım ermiyor.Cihaz Galaxy Grand Neo Plus,öte yandan canlı yayın özelliği de hala gelmedi.Gelecek mi bilmiyoruz onun hakkında da hiçbir bilgi yok.

• edit: bütün cihazlarda aynı sorun var,vpn le de yüklenmiyor farklı internetle de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.