Şimdi Ara

Insta360 INSAAQ/B X3 360 Derece Aksiyon Kamerası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Insta360 INSAAQ/B X3 360 Derece Aksiyon Kamerası

17 Nisan 2023 de aldığım Insta360 INSAAQ/B X3 360 Derece Aksiyon Kamerası'nı engel durumumdan dolayı hakkıyla kullanamadığımdan satıyorum. İÇERİK: Ürünün kendisi 1,14 metrelik görünmez selfie çubuğu(kendşm sonradan aldım) ve lens koruması(kendim sonradan aldım),lens temizleme bezi, ürünü koymak için kılıf.Ürün yeni sadece deneme çekimi için 4-5 sefer kullandım.Selfie çubuğu lens koruması ile beraber alındığın da güncel fiyatı benim satışa sunduğum fiyatın neredeyse 1000tl üstü, lütfen fiyat konusun da şu olur mu diye sormayın. Samsun içi elden teslim edebilirim de. Resimlerin çok iyi olmadığının farkındayım.Satın almayı düşünene farklı resimlerde gönderirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 12500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 17 Nisan 2025 Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba, ben ürünü almak istiyorum. Özelden mesaj attım size geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

• ürün satılık mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.