Şimdi Ara

Insignia Testi ve Kullanıcının Yorumları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
88.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

adam 1.80boy 115 kiloymuş..e müsadenle biraz sıkış

@Whisper911

Her zaman Insignia konusunda söyledim,bir kere daha söyleyeyim.Insignia,güzel araç olabilir,doğrudur henüz binme imkanım olmadı.Fakat daha araç adam akıllı piyasaya çıkmadan,çok mükemmel,hatta birileri sorunsuz,bu segmentte liderliğe oynar dedi.

Şimdi soruyorum,yarın bir gün bu arabanın orasından burasından tıkırtılar gelirse veya başka sorunlar çıkarsa,o zaman ne olacak?Sorunsuz,eksiksiz bir araç yok,bu araca da sorunsuz demek,hele ki şu anda imkansız.

Aynı şey Avensis için de geçerli

Bu segmentte lider olacaklarına ihtimal vermiyorum.Fiyatları o kadar da ucuz değil.Biraz daha uygun olsaydı,daha iyi olurdu.Şehir içinde 115 hp motor,11-12 lt/100 km.den aşağı yakmaz,turbolu olanını düşünemiyorum.Bakıyorum Passat'a TSI+DSG ile 8.5 lt/100 km tüketim var.Bayağı fark var arada.

Açıkçası Insignia'yı merak ediyorum,henüz binmediğim,hatta trafikte de göremedim henüz.

katılıyorum...
    nasıl beğenmediysek aracı itin bi tarafına sokuyosak beğenirkende abartıyoruz gibime geliyor...
    çok güzel bir araç olabilir elbette ama sanki s serisi gibi algılandı....
    fuardaki bazı hataları görmedim değil ancak fuardaki 2 ayaklı hayvanlarında katkısı büyük elbette ....bakalım biraz zaman geçsin sağlamlığını sorunsuzluğunuda kanıtlasın...satışları liderliğe oynasın o zaman diyelim helal olsun adamlar yapmış....
    (araç kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın sonra çok yerin dibine sokuluyor sıkılınca ona acıyorum)
    megane da yılın aracı seçildi v.s. süper harika şimdi forumda en çok batırılan model oldu....

• quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

quote:

Orjinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

adam 1.80boy 115 kiloymuş..e müsadenle biraz sıkış

@Whisper911

Her zaman Insignia konusunda söyledim,bir kere daha söyleyeyim.Insignia,güzel araç olabilir,doğrudur henüz binme imkanım olmadı.Fakat daha araç adam akıllı piyasaya çıkmadan,çok mükemmel,hatta birileri sorunsuz,bu segmentte liderliğe oynar dedi.

Şimdi soruyorum,yarın bir gün bu arabanın orasından burasından tıkırtılar gelirse veya başka sorunlar çıkarsa,o zaman ne olacak?Sorunsuz,eksiksiz bir araç yok,bu araca da sorunsuz demek,hele ki şu anda imkansız.

Aynı şey Avensis için de geçerli

Bu segmentte lider olacaklarına ihtimal vermiyorum.Fiyatları o kadar da ucuz değil.Biraz daha uygun olsaydı,daha iyi olurdu.Şehir içinde 115 hp motor,11-12 lt/100 km.den aşağı yakmaz,turbolu olanını düşünemiyorum.Bakıyorum Passat'a TSI+DSG ile 8.5 lt/100 km tüketim var.Bayağı fark var arada.

Açıkçası Insignia'yı merak ediyorum,henüz binmediğim,hatta trafikte de göremedim henüz.

katılıyorum...
    nasıl beğenmediysek aracı itin bi tarafına sokuyosak beğenirkende abartıyoruz gibime geliyor...
    çok güzel bir araç olabilir elbette ama sanki s serisi gibi algılandı....
    fuardaki bazı hataları görmedim değil ancak fuardaki 2 ayaklı hayvanlarında katkısı büyük elbette ....bakalım biraz zaman geçsin sağlamlığını sorunsuzluğunuda kanıtlasın...satışları liderliğe oynasın o zaman diyelim helal olsun adamlar yapmış....
    (araç kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın sonra çok yerin dibine sokuluyor sıkılınca ona acıyorum)
    megane da yılın aracı seçildi v.s. süper harika şimdi forumda en çok batırılan model oldu....

Aynı şeyleri düşünüyormuşuz.Peugeot 307 için de geçerli aynı şey.

Ben diyorum ki,bir modelin oturması için en az 1-2 sene lazım.Eğer bu süreyi başarıyla atlatır ise,ne güzelmiş deriz hep beraber.Fakat daha şimdiden mükemmel,kral araba gibi ifadelerin yanlış olduğunu düşünüyorum.

@aBaBaDaN

Gidiyor,gitmiyor tarzındaki ifadeleri yanlış buluyorum.Neye göre,kime göre?Benim aracım da 1.6 motor.Şehir içinde gayet memnunum.2.0 olsa ne farkedecek,sonuçta en fazla ne kadar hızlı gidebiliyoruz ki?

Şu ana kadar 1 kere şehir dışına çıktım arabam ile.5.vites ile gidiyordum,biraz yavaşlamam gerekti,baktım gaza basınca araba zorlanıyor,4.vitese attım,iyice devirlenince 5.vitese attım tekrar,sorun olmadı.

Benim için bu araç gidiyor,bana yetiyor,performans beklentisi olmayan için gitmiyor denebilir.

Derseniz ki D segmentinin hakkı ne?Bence 2.0 motor çok iyi,ama malum ülkemizdeki vergi ve benzin fiyatlarının durumu buna pek müsade etmiyor herkes için.

• bukadar kötü olamaz bence insignia

marka sempatizanları iş başında gibi geliyor

opel ve vw kendini kanıtlamış markalar isteselerde kötü araç üretemezler kanımca
  • ne kötüsü ya, yılın arabası seçildi
  • Yaa geçin bu ayakları şimdi. İnsignia test sürüşünü yaptım...Daha iyisi olamazdı gerçekten çok etkileyici.Bence bu yazıların diğer markaların fanatikleri tarafından yapılmış bir karalama olarak görüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.