Şimdi Ara

Insignia nın Ses Sistemini İyileştirmek Mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar. 2009 model Insignia aracım var aracimdan çok memnunum ama standart ses sistemi gerçekten kötü.Bunu en uygun şekilde iyileştirmenin bir yolu varmı. Fazla beklentim yok bir golf veya Passat gibi ses alsam yeter. Hoparlör değişimi sonuç verir mi, genelde amfi subwofer bas tavsiyesi olur ama sonuçta vw grubu araçlarda bunlar olmamasına rağmen gayet güzel işler çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yapacağınız her türlü sistem saydığınız araçlardan daha iyi olacaktır yeter ki bütçeden haber verin
    2 takım komp anfi takviyesiyle işinizi görür diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 21 Nisan 2019; 20:27:9 >
  • Hocam hemen bir easy paket egea kiralıyorsun bir günlük, ertesi güne sorun çözülmüş oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle subwoofer veya anfi tavsiye etmiyorum. Yapılacak iki şey var birincisi kapı içlerine yalıtım. Sac kısıma içeriden yalıtım uygulandığında ses toklaşıyor. İkincisi kapı içlerine kolon taktırmaktır. Böylelikle hem araç içi konforunuz artacak yalıtım nedeniyle hemde aracın bagajına subwoofer koymadan sağına soluna delik açtırıp anfi bağlamadan kaliteli ses almış olacaksınız. Şunuda kimse inkar edemez anfi ve güçlü subwooferlar aküyü daha çabuk öldürüyor ve araçtan çok daha fazla trim sesleri gelmesine neden oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Hocam hemen bir easy paket egea kiralıyorsun bir günlük, ertesi güne sorun çözülmüş oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.