Şimdi Ara

insignia mı 508 mi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
3.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaman06

quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

C5 in yeni kasasi cikacak diyolar. Edition elegance di inceledigim arac. Ici genis ve ferah gelmedi bana. 508 e gecen yil bakmistim koltuguna oturdugumda offff vay be demistim ama o hissi insigniada alamadim. Cosmo olsa degisirdi belki ama icinin ferahligi yine ayni. Bagaja bakmak istedim aku yok dediler bakamadim ama avensisin bagajida 500 lt ordan yola cikarsak idare eder (kesinlikle bagaj olayi kisilerin ihtiyaclarina gore degisir) ama d sinifi ve o boyuttaki bir aracta daha buyuk olabilirdi. Incelerken yeni cocugum oldugu icin hep genislik ve ferahlik algisindan yola ciktigim icin olabilir. Benzinli edition elegance otomatik fiyati 86000 den 76000 e indi diye bir yazi vardi aracta.

tabi tabi
    ...
    Kaldi ki bir onceki insignianin ici bile 508den kat kat daha guzel...
    Insignia 508 ile mukayesede edilcek bir arac DEGIL!
    passat dersiniz tamam, c180 veya 3 serisi dersin okey...
    508 insignia ile yariscak degil
    k.bakmayin
    ...

Hangi acidan yarisamiyor. Acikla da bilelim.
    Bana gire deyip kestirip aticaksin biliyorum ama objektif olmani bekliyorum.

Adaptive Cruise Control
    AFL
    Kör nokta Uyarı
    Bose
    Yeni nesi SİDİ motor( Teknik anlamda 1.6 da en teknolojik motor suan)
    Akan Trafik Uyar sistemi
    4X4 opsiyonunun olması
    Flexride şase özelliginin bulunması
    ...
    Sorunsuzlugunu hiç deginmek bile istemiyorum.Ne mekanik bir arzası nede elektiriksel bir sıkıntısı var yeni opellerde..
    ...
    Esnek Motor yelpazesi
    ...
    Opsiyonun seçeneklerinin bol olması
    ....
    Artık daha ne olsun...

• 508 de ayni Volvo V40 gibi.Foruma gore en iyi D sinifi araclari arasında sözde.
    Ama kimse almaz bu ovenlerden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogretmenht

quote:

Orijinalden alıntı: omcool

quote:

Orijinalden alıntı: tarx

bence 2011-(2012belki) a4 dizel alın o paralara düzgün bir araca binmiş olursunuz

Bir peugeot severi olarak kesinlikle yapacağım tercih bu yönde olurdu. Audi A4 başka bir araç. Ama insignia mı 508 mi derseniz kesinlikle seçimim 508 olurdu

audi a4 77000e var mı full ve 0km? başka bir araç derken audi a4 uzaydan mı geldi? her araba kendi parasına göre güzeldir. benim o kadar param olsa gider BMW alırım neden audi alayım..

Güzel kardeşim öncelikle üslubuna dikkat ederek konuş. Ben sıfır km olarak belirtmedim. Peugeot severim ama audi ile aynı sınıfta yer almaz. Bunu 3 yaşındaki çocuk ta bilir 70 yaşındaki dede de. Madem öyle d sınıfında BMW varmı 77000 tl sıfır km ? Tekrar söylüyorum sana nerden geldiğini söylemedim ve üslubuna dikkat et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omcool -- 29 Aralık 2013; 21:32:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Uzunca yazmistim ama mobilden yaxiyorum sikinti cikti heralde gelmedi yazdiklarim. Soyle soyliyeyim hocam bana yeterince genis ve ferah gelmedi ici. Baktigim arac edition elegancedi belki o nedenle d sinifi hissini alamadim.

yeni insignia alınacaksa cosmo donanım ve sunroof alınmalı. araba o zaman kendini gösteriyor. sunroofun bir arabya bu kadar ferahlık katabaliceğini tahmin edemezdim. insignia müthiş konforlu. motorda ses seda yok.
  • İnsigna tabi kardeşim tartisilmaz

• Yakit icin 508 geriye kalan her sey icin insignia

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremersoy kullanıcısına yanıt
    peki benim isteklerime ve benim bütceme(alıcak kişi) ne önerirsin 508 e yol sesi sınıfında çok kötü demişsinde hiç kimse bu fikirde değil
  • yada dişimizden tırnağımızdan arttırıp passat mı almalı? çok mu fark var o kadar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

C5 in yeni kasasi cikacak diyolar. Edition elegance di inceledigim arac. Ici genis ve ferah gelmedi bana. 508 e gecen yil bakmistim koltuguna oturdugumda offff vay be demistim ama o hissi insigniada alamadim. Cosmo olsa degisirdi belki ama icinin ferahligi yine ayni. Bagaja bakmak istedim aku yok dediler bakamadim ama avensisin bagajida 500 lt ordan yola cikarsak idare eder (kesinlikle bagaj olayi kisilerin ihtiyaclarina gore degisir) ama d sinifi ve o boyuttaki bir aracta daha buyuk olabilirdi. Incelerken yeni cocugum oldugu icin hep genislik ve ferahlik algisindan yola ciktigim icin olabilir. Benzinli edition elegance otomatik fiyati 86000 den 76000 e indi diye bir yazi vardi aracta.

tabi tabi
    ...
    k.bakmayin
    ...

Adaptive Cruise Control
    AFL
    Kör nokta Uyarı
    Bose
    Akan Trafik Uyar sistemi
    4X4 opsiyonunun olması
    ...
    Sorunsuzlugunu hiç deginmek bile istemiyorum.Ne mekanik bir arzası nede elektiriksel bir sıkıntısı var yeni opellerde..
    ...
    Esnek Motor yelpazesi
    ...
    ....
    Artık daha ne olsun...

Bilen biliyor 508 Allure donanimini. 4 bolgeli klima, baldir destekli ergonomik deri koltuk, head up display, jbl ses sistemi, navigasyon, akilli far sistemi, Keyless...Sinifinin en yuksek donanimli modelleri arasinda.

4*4 gibi az tercih edilen opsiyonlar avantaj saglamayacaktir. Geciniz.

Motorlara hic girmeyin. Psa grubunun yaptiklari ortada. Bmw'ye Thp motorlarini veren bir marka. Hdi motorlarini yine bircok marka kullaniyor.

Motor, İscilik kalitesi, ic ve dis tasarimi, dizel otomatik 4.8 lt'lik sehir ici yakit tuketimi 508 lehine cok buyuk artilar.

Sorunsuzluk anlaminda birbirlerine fark atacak markalar degil. Japon sorunsuzlugu olmadigi surece bu soylediginizi de pas geciyorum.

Simdi bir daha dusunmek lazim. Kim kiminle yarisamiyor ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tabi tabi
    ...
    k.bakmayin
    ...

Adaptive Cruise Control
    AFL
    Kör nokta Uyarı
    Bose
    Akan Trafik Uyar sistemi
    4X4 opsiyonunun olması
    ...
    ...
    Esnek Motor yelpazesi
    ...
    ....
    Artık daha ne olsun...

Bilen biliyor 508 Allure donanimini. 4 bolgeli klima, baldir destekli ergonomik deri koltuk, head up display, jbl ses sistemi, navigasyon, akilli far sistemi, Keyless...Sinifinin en yuksek donanimli modelleri arasinda.

4*4 gibi az tercih edilen opsiyonlar avantaj saglamayacaktir. Geciniz.

Motorlara hic girmeyin. Psa grubunun yaptiklari ortada. Bmw'ye Thp motorlarini veren bir marka. Hdi motorlarini yine bircok marka kullaniyor.

Motor, İscilik kalitesi, ic ve dis tasarimi, dizel otomatik 4.8 lt'lik sehir ici yakit tuketimi 508 lehine cok buyuk artilar.

Sorunsuzluk anlaminda birbirlerine fark atacak markalar degil. Japon sorunsuzlugu olmadigi surece bu soylediginizi de pas geciyorum.

Simdi bir daha dusunmek lazim. Kim kiminle yarisamiyor ???

Hocam,
    İyi tamam hoş ama...
    YETERSİZ!...
    Deri koltuk demişsiniz sürücüyü saran alası şuan Opelde var ve Almanya da EGR onaylı çok kaliteli bir ürün...
    ve
    Paranız varsa eger 10bin TL verip BRANDY koltuklar alınır...
    İnsignia cosmoda zaten far yıkama vardır... Hatta 508'den gene üstündür...
    Neden mi?
    İnsignia kış paketi aldınız mı,
    +Iısıtmalı far yıkama
    +ısıtmalı direksiyon simidi
    İnsignia malzeme kalitesinde sınıfında lider oldugu bilindik... Ha peugeot kötü demiyorum
    4X4 kesinlikle boş bir opsiyon degil... Hele benim gibi Ankarada dag basında oturup kışla mücadele ediyosanız...
    JBL ses sistemi BOSE kadar premium ses markası degildir...
    508'in tek avantajı 1.6dizel olması onun haricinde yoktur(insignia yanında)
    Ki,
    Yakın zamanda insginia'nın kaput altında 1.6 136pslik motor gelicek...
    Şanzıman konusuna gelirsek 508'in geçişleri kesinlikle vasat...
    İnsigniada teknolojık degil ama sarsıntısız tork konvortolu 6 ileri oto. şanzıman gerçekten DSG kadar hızlı...
    Kısacası daha uzarda bu konu...
    Alıcak arkadaş karşılaştırmayı iyi yapması gerek
    Sözlerimin arkasındayım..

• Ben de geçen benzinli 508 alacaktım satıcıyı aradım aracını satmış bende merak etiğim bir kaç şey sordum hocam 508 alınırmı ve memnun kaldınızmı? Satıcı dediği araç güzel ama ben olsam insignia alırdım dedi yani kullanan bile gözü insignia da ama şöyle bir kaç sorum var size ben zamanında 206 . 307 . 308 . Kullanan biri olarak ne rüzgar sesi nede başka bir sıkıntı yaşamadım. Hele 307 premium konforunu o segmenteki bir araçta görmedim. Opel kullanan yakın cevrem ve ben hiç memnun kalmadık. bir aralar 2 çi elcorsa fiyatları sıfır fiyatını solamadımı piyasada yok satı kuru kup kuru corsa bulmak bi tarafa Opel vectra 2004 ler mumla aranır oldu.gel zaman git zaman insignia üretildi içi hiç ferah değil oval ve araç piyasada baya yaygın 508 ilanları 100 tane varken insignia 500 tane yayınlanıyor.bu bizim halkın çok bilinçli olması anlamına gelmiyor insignianın çok kaliteli olduğunun anlamına gelmiyor koyun piskolojisinden başka bir şey değil.ben 508 ve insignia almaktan vaz geçtim nedenimde araçlara tarafız yapılan yorumlar yok herkes farklı kulvarda çekiştiriyor.biri fıransızı beğenmez biri Alman'ı çok över Japonlar fan boy ben şunu diyorum biz daha arabayı kullanmayı öğrenmedik bu Fransız Alman Japon mühendisleri neden eşetiriyoruz?bana göre bu d segmentindeki araçlar sıfır alınmaz 1-2 yasında alacan ve araştırmayacaksınız hoşuna gideni alacan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hencaro62 kullanıcısına yanıt
    çok doğru söylemişsin
    Hocam kesinlikle size katlıyorum. Benim için en komik olan noktada şu ülke olarak bir şeyi üretemeyip tüketici bir toplumuz ötv %90 larda gezerken hala fransız mı alınır kore malı mı alınır alman mı alınır diye saçmalıyoruz. Sanki para bizim cebimize girecek.Arabaya bile bir milliyet koyup kendi kullandığımız araçları bu şekilde övmeye öne çıkarmaya çalışıyoruz.
    Bu arada merak ettiğim 508 ve insignia almadım demişsiniz eğer araç aldıysanz ne aldığınızı paylaşır mısınız?
  • 508

• 508 bence baya güzel araç.

• Millet bi insignia tutturmus gidiyor. ..bu araç passat yada 508 ile ayni klasmanda değil kağıt üstünde olsada pratikte değil. .Çünkü otomatik şanzıman yok 1.4 ve 1.6 motorlarda d sınıfı araca konfor için binilir debriyajda ayak çürütmek için değil. .Ayrıca arkası cok dar arabanın sportif olucam diye aynı sorun passat cc dede var basık yani bi ferahlık yok...Opel bi otomatik şanzıman koysun ilk önce easytronice de razıyız .....

• serty23 kullanıcısına yanıt
    1.6 insignia 170 beygirlerde active select 6 ileri otomatiktir.

• Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    biraz hoyratça yazdım akşam çok kızdım ama şunu demeden geçemiyorum 2 aydır araç bakıyorum.
    Suv tarzı asx baktım dediler 2 ci elde üzer
    Dedim tiguan alayım sıfırı bana göre çok pahalı 2 ci elde cer çöp km aşırı boya
    Dedim mazda 6 alayım oda sıkıntı 2 ci eli yok
    Dedim opel moka alam oda olmadı 50 tane kulp takmışlar
    Hasarlı bi tiguan vardı onu alam dedim oda olmaz hasar dışında sıkıntısı ola bilir dediler turbosunu değiştirirler o konuda haklılar :)
    Dedim benz b 160 alayım aman dediler aman o araç yaktığını hak etmiyor ve scania kamyonlarla anca gidersin rampada
    Dedim 508 alayım aman fıransız alınmaz neden alınmaz 6 sene kullandım tek sorun servisin üşengeçliğinden kaynaklanan sorun çözmeme eğilimi.
    pejoyu bir alırken sevinirsin birde satarken dediler.
    Opel insignia alayım dedim her taraf insignia dolu ve opelmi pejomu dediğimde opel diyenler başka bi forumda sorduğumda opel alınırmı dediğimde aman diyorlar.
    C5 benim arabam değil ısınamadım c5 almaktansa 1,4 konforlu bir octavia jetta daha dikat çeker şahsi fikrim.
    Pasat sıfır alınmayacaksa gidip 60-70 km deki arabayı alıp o saaten sonra adam etme çabasına girmem o hatayı ben cady de yaptım.
    yani işin özü ben dedikçe onlar dedi :)
    belki biraz uslubuna uygun yazmadım ne bileyim desem 180 hp turbo işte şişireyim aracı yok abs asr edl epr ekr....
    desemki ABS nedir herkes diyeceki ani frenlemede aracı kısa mesafede durdurur değil işte durdurmuyor aksine uzatıyor.
    abs bilinenin aksine abs, genelde fren mesafesini uzatan bir sistemdir. En büyük artısı frenle birlikte manevra yapma imkanı sağlamasıdır.
    daha önceden belirtiğim gibi biz daha aracı çözemedik.
    hocam araç almadım dh bakıyorum yorumlara sayfalara fiyatlara kafa bir milyon ama bu inatla 508 ala bilirim.2011 benzinli tam otomatik bulursam uygun alırım yoksa 70 tl bayılmam ben araçlara max 45 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hencaro62 -- 1 Ocak 2014; 11:57:51 >

• Hayırlısı olsun hocam. Aracı siz kullanırsınız başkaları konuşur böyledir bu iş.
    45 liraya avensis öneririm. 2 yaşında.
    Vites onemlimi?
    1.8 Cvt avensis de 55-60 liraya alınabilir.
    Sıfır subaru xv 1.6 cvt, 65-70 liraya alınabilir.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.